Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Dodanie zabezpieczenia do farm

Vorhacz
 Share

Recommended Posts

Nick: Vorhacz
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]
Opis propozycji: Czasami każdemu zdarzy się przy karmieniu krów/kur przejechać lekko w dół myszką i przez przypadek zakończyć hodowlę, proponuję dodać alert umożliwiający potwierdzenie swojej decyzji zakończenia hodowli, tak żeby niepotrzebnie nie marnować kasy za kupione zwierzaki. Coś w tym stylu:

Ui3kHmD.jpg

• Kocham To 1

Trzeba po prostu uważać z takimi rzeczami / sprawkami. Uważajcie z tymi farmami. A będzie Wam dane. Uważajcie na siebie po prostu tam z tymi farmami.
Mimo to: NEUTRAL, z przewagą na TAK.

Edited by SprytsBeng
  • Zabawne 2
  • Kocham To 1

Pomysł jest w porządku. Mając farmę dość często zdarzało mi się przez przypadek kliknąć błędną formułkę, przez co traciłem zupełnie niepotrzebnie uprawy, a te rozwiązanie wydaje się być odpowiednim. 

• Zabawne 1
  • Kocham To 2

Jak dla mnie jako właściciela farmy jest to bardzo, bardzo przydatna opcja. Wiele razy przypadkowo zamiast nakarmić wcisnąłem "Zakończ hodowle". Myślę, że propozycja do zrealizowania i oczywiscie jestem jak najbardziej na Tak.

• Kocham To 1

Oj jestem na tak wielkie tak jako pracownik miałem takie przypadki, ze zebrałem zamiast nakarmiłem. Proponuje zrobić tak aby gdy jest gotowe do zbioru to nie ma tego komunikatu a gdy jest nie gotowe to jest bardzo nam to ułatwi. Na TAK

• Kocham To 1

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy