Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Vorhacz

[Propozycja] [Serwer] Dodanie zabezpieczenia do farm

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Vorhacz
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]
Opis propozycji: Czasami każdemu zdarzy się przy karmieniu krów/kur przejechać lekko w dół myszką i przez przypadek zakończyć hodowlę, proponuję dodać alert umożliwiający potwierdzenie swojej decyzji zakończenia hodowli, tak żeby niepotrzebnie nie marnować kasy za kupione zwierzaki. Coś w tym stylu:

Ui3kHmD.jpg

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba po prostu uważać z takimi rzeczami / sprawkami. Uważajcie z tymi farmami. A będzie Wam dane. Uważajcie na siebie po prostu tam z tymi farmami.
Mimo to: NEUTRAL, z przewagą na TAK.

Edytowane przez SprytsBeng
  • Zabawne 2
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł jest w porządku. Mając farmę dość często zdarzało mi się przez przypadek kliknąć błędną formułkę, przez co traciłem zupełnie niepotrzebnie uprawy, a te rozwiązanie wydaje się być odpowiednim. 

• Zabawne 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie jako właściciela farmy jest to bardzo, bardzo przydatna opcja. Wiele razy przypadkowo zamiast nakarmić wcisnąłem "Zakończ hodowle". Myślę, że propozycja do zrealizowania i oczywiscie jestem jak najbardziej na Tak.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja jak najbardziej na tak, sam jak miałem farmę i chciałem szybko nakarmić to czasami przez przypadek zakończyłem hodowlę.

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, często przy karmieniu ręka idzie trochę w dół i krówka niestety znika.

• Zabawne 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że rzecz ta jest dość przydatna dla właścicieli, jak i pracowników farm. Jestem jak najbardziej na tak 🙂

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj jestem na tak wielkie tak jako pracownik miałem takie przypadki, ze zebrałem zamiast nakarmiłem. Proponuje zrobić tak aby gdy jest gotowe do zbioru to nie ma tego komunikatu a gdy jest nie gotowe to jest bardzo nam to ułatwi. Na TAK

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi