Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Praca kosmonauty - Wojak

Wojak
 Share

Recommended Posts

• Supporter

Nick: Wojak
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Usunięcie ulepszenia Jetpack, jest on jak dla mnie bezużyteczny, ponieważ szybciej można biegać i jeździć pojazdem łazik. Więc po co jest to ulepszenie? W zamian za nie dodałbym np. ulepszenie większej ilości pojawiających się punktów do zebrania lub coś takiego. W ostateczności zostawcie to ulepszenie, a dodajcie nowe.

• Lubię To 1

• Supporter
1 godzinę temu, killer_cyc[DDS] napisał:

na tak ale jetpacka zmieniłbym tak jak było na v1 czyli od samego początku go miałeś 

Ten jetpack jak dla mnie jest najgorszy. Wolę sprzedać to ulepszenie niz je mieć i się z nim udreczać. Bez niego szybciej można biegać czy mieć ulepszenie łazik i szybciej jeździć. 

1 godzinę temu, killer_cyc[DDS] napisał:

Edited by Wojak

• 3 months later...

NIE

Nie usuwać jetpacka. Przyznaję, że lepiej wydobywa się surowce bez niego i jetpack sprawia problemy. Ale wiele razy ratował mnie z opresji, gdy kończył mi się tlen lub gdy spadłem do kanionu. Jest jaki jest, ale czasem się przydaje.

TAK

Dodać nowe ulepszenia, np.:
- większa ilość surowców (nie koniecznie chodzi o ilość punktów, ale ilość wydobywanych surowców z danego miejsca, np. 2-3 szt. z szansą 10% na uzyskanie takiego wydobycia, czyli nie za każdym razem),
- większa ilość surowców rzadkich, co nieco zwiększy zarobek,
- szybsze wydobywanie (standardowo opiera się na 5 ruchach wiertłem, więc ulepszenie ograniczałoby się do 3).

Koniecznie koszt nowych ulepszeń powinien być wysoki (powyżej 1.000), by nie można było ich zdobyć za szybko.

PS.
Wydaje mi się, że skrypt pracy astronauty wymaga sprawdzenia. Teraz dokładnie nie pamiętam, bo od dawna mam wszystkie ulepszenia, ale z tego co kojarzę, gdy zdobywa się ulepszenie "Łazik", tlen zaczyna szybciej się zużywać. Dlatego różnica między ilością wydobytych surowców na piechotę i przy użyciu łazika nie jest duża. Natomiast paliwo praktycznie nie schodzi (czy to korzystając z jetpacka, czy łazika).

Skoro już wspomniałem o punktach...

Może warto byłoby pomyśleć jak spożytkować punkty, których przybywa, gdy już zdobędzie się wszystkie ulepszenia? To dotyczy wszystkich prac. Może wprowadzić system umożliwiający zamianę punktów ulepszeń na punkty doświadczenia (np. w stosunku 10:1), własne lub organizacji?

Albo zamiast ulepszeń stałych, wprowadzić nowe ulepszenia, ale czasowe (np. przez 30 minut: większy zarobek o 10%, zwiększone wydobycie, szybsze wydobycie - zależnie od rodzaju pracy). Dzięki temu wreszcie można byłoby wydawać punkty ulepszeń.

Edited by Outlawek
  • Lubię To 1

2 minuty temu, Outlawek napisał:

NIE

Nie usuwać jetpacka. Przyznaję, że lepiej wydobywa się surowce bez niego i jetpack sprawia problemy. Ale wiele razy ratował mnie z opresji, gdy kończył mi się tlen lub gdy spadłem do kanionu. Jest jaki jest, ale czasem się przydaje.

TAK

Dodać nowe ulepszenia, np.:
- większa ilość surowców (nie koniecznie chodzi ilość punktów, ale ilość wydobywanych surowców w danym miejscu, np. 2-3 szt. z szansą 10% na uzyskanie takiego wydobycia, czyli nie za każdym razem),
- większa ilość surowców rzadkich, co nieco zwiększy zarobek,
- szybsze wydobywanie (standardowo opiera się na 5 ruchach wiertłem, więc ulepszenie ograniczałoby się do 3).

Koniecznie koszt nowych ulepszeń powinien być wysoki (powyżej 1.000), by nie można było ich zdobyć za szybko.

PS.
Wydaje mi się, że skrypt pracy astronauty wymaga sprawdzenia. Teraz dokładnie nie pamiętam, bo od dawna mam wszystkie ulepszenia, ale z tego co kojarzę, gdy zdobywa się ulepszenie "Łazik", tlen zaczyna szybciej się zużywać. Dlatego różnica między ilością wydobytych surowców na piechotę i przy użyciu łazika nie jest duża. Natomiast paliwo praktycznie nie schodzi (czy to korzystając z jetpacka, czy łazika).

Skoro już wspomniałem o punktach...

Może warto byłoby pomyśleć jak spożytkować punkty, których przybywa, gdy już zdobędzie się wszystkie ulepszenia? To dotyczy wszystkich prac. Może wprowadzić system umożliwiający zamianę punktów ulepszeń na punkty doświadczenia (np. w stosunku 10:1), własne lub organizacji?

Albo zamiast ulepszeń stałych, wprowadzić nowe ulepszenia, ale czasowe (np. przez 30 minut: większy zarobek o 10%, zwiększone wydobycie, szybsze wydobycie - zależnie od rodzaju pracy). Dzięki temu wreszcie można byłoby wydawać punkty ulepszeń.

Dobry pomysł dałeś z tymi wydawaniem ulepszeń 😄 walni nową propozycje może się przyjmie