Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Rekrutacja] 27th Street Bloods [chojnas]

Rekomendowane odpowiedzi

rekrutacja.png.35499f06d91e6e9f34fc277013ac408c.png

Witajcie!
Z przyjemnością ogłaszam, iż rekrutacja do organizacji przestępczej 27th Street Bloods zostaje otwarta!

Aby przystąpić do rekrutacji należy wypełnić podany poniżej wzór, posiadać 20 poziom oraz zdobyć 100% siły oraz kondycji.
Należy posiadać także sprawny mikrofon oraz komunikator głosowy Discord.

Wzór: 

Nick:
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień):
Czy przeczytałeś regulamin organizacji przestępczych oraz strefy DM?:
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy):
Dlaczego akurat Ty?:

Podania sprawdzane są na bieżąco, ale prosimy o cierpliwość.
Wszystkim kandydatom życzymy powodzenia!

Edytowane przez xChojnas
  • Lubię To 1
  • Kocham To 3
Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Witajcie! Z przyjemnością ogłaszam, iż rekrutacja do organizacji przestępczej 27th Street Bloods zostaje otwarta! Aby przystąpić do rekrutacji należy wypełnić podany poniżej wzór, posiadać 20 pozio

Nick: Dawsam322 Wiek: 16 Poziom: 63c Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień): Rebels Of San Andreas Czy przeczytałeś regulamin organizacji przestępczych oraz strefy DM?: tak

wasza organizacja scamuje na kase i nie tylko macie faworke .jeden z adminó to makowiec i daje warny za nic wiec beka z was i waszej organizacji która si rozpadnie predzej czy puzniej . PS.jle ko

Dodane grafiki

Nick:rafatusk
Poziom:42
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień):Los hayot i 28
Czy przeczytałeś regulamin organizacji przestępczych oraz strefy DM?:Tak
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy):Tak potrafię
Dlaczego akurat Ty?:Bo myślę że nawet ogarniam aima ciągle dopracowuje ale nie jest aż tak źle.

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Hubertsa
Poziom: 63
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień): Tak , była to organizacja o nazwie : Rebels Of San Andreas.
Czy przeczytałeś regulamin organizacji przestępczych oraz strefy DM?: Tak
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy): Tak
Dlaczego akurat Ty?: Uważam że to ja powinienem być ponieważ , byłem już w organizacji przestępczej oraz wiem jak zachować się na dm.

• Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Nick: rakeh
Poziom: 73
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień): byłem ale to z mies temu i nie pamietam
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy): Umiem
Dlaczego akurat Ty?: Dlatego ze jestem aktywny oraz mila osoba

mta-screen_2020-10-15_10-55-55.png

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: malykotek12
Poziom: 42
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień): Rebels Of San Andreas
Czy przeczytałeś regulamin organizacji przestępczych oraz strefy DM?: tak
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy): tak
Dlaczego akurat Ty?: 
Jestem Damian, mam 15 lat. Uczęszczam do branżowej szkoły I stopnia. Kształcę się w zawodzie pracownik obsługi hotelowej. Mieszkam w małym mieście w województwie pomorskim. Jestem miły, pomocny, mam poczucie humoru. Oprócz MTA interesuję się botaniką, lubię zajmować się ogrodem. Spędzam dużo czasu na serwerze. Pozdrawiam serdecznie

• Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Dawsam322
Poziom: 63c
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień): Rebels Of San Andreas
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy): tak
Dlaczego akurat Ty?:
Cześć jestem Dawid mam 16 lat jestem uczniem branzowej szkły 1 stopnia kształce sie jako kucharz kierowca .Mieszkam w woj. pomorskim .Jestem miły  pomocny. Pozdrawiam srdecznie.

mta-screen_2020-10-10_10-16-42.png

• Lubię To 1
  • Przykre 1
  • Kocham To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Bialy669
Poziom: 61 
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień): nie 
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy): Nie, ale szybko się uczę i myślę że nie zajmie mi to dużo czasu 
Dlaczego akurat Ty? Gram na tym serwerze od lutego, próbowałem już wszystkiego oprócz organizacji przestępczych, w tygodniu potrafię grać 2-4 godziny a w weekend 7-8, mam spory zapas doświadczeń 

GANG GENG.png

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:RobertoDeputamadre
Poziom:61
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień): La Camora,Famili de Carleone i bylo jeszcze pare ale nie pamietam 
Czy przeczytałeś regulamin organizacji przestępczych oraz strefy DM?:tak
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy):tak z fast-rolade trochę gorzej 
Dlaczego akurat Ty?:Jestem miły chyba że mnie ktoś wkurzy więcej nie mam do powiedzenia mam nadzieję że się dostanę:)

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:vdrian_
Poziom:38
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień):Byłem w jakiejś napewno około rok temu nie pamiętam już nazwy
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy): Nie
Dlaczego akurat Ty?: Jestem Dosyć ogarnięty mam sprawny mikrofon.Nie drę się nie wyzywam, nie lubię toksycznych ludzi słucham się jak lider każe mi coś zrobić.

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:przemek416
Poziom:46
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień):Nie nie byłem
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy):Nie umiem ale myślę że mnie nauczycie
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ jestem ogarnięty umiem dobrze kierować. Jestem miły staram się nie wkurzać no i słucham ludzi pozdrawiam 

no generalnie to statystyki.png

nick dc Przemokk -_-#3154

Edytowane przez przemek416
dopisanie nicku dc
Odnośnik do odpowiedzi

Nick:kajoo
Poziom:41
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień):Nie,ale byłem na innych serwerach.
Czy przeczytałeś regulamin organizacji przestępczych oraz strefy DM?:Tak,przeczytałem
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy):Umiem
Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ umiem dobrze strzelać,ponosze konsekwencje tego co zrobiłem.Umiem pracować w grupie i będę starał się być aktywny i działać na dobro gangu,umiem dobrze kierować. Pozdro z fartem wariaci 69

image.thumb.png.39b15819bbab48412f4edb6a4763e676.png

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:Andrzej Kulikowski
Poziom:49
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień):Byłem w Kings Of Streets
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy):Fast-reload potrafię lecz z tymi apteczkami niekoniecznie
Dlaczego akurat Ty?:Gdyż uważam się za osobę odpowiednią do tego mam też pewne doświadczenie w temacie organizacji przestępczych. Jestem również osobą sympatyczną i łatwo wchodzę w nowe środowiska i łatwo nawiązuje nowe kontakty.

Nick discord: Kierpa#9477

Mam nadzieję że niedługo staniemy ramie w ramie i będziemy walczyć ❤️ Pozdrawiam cieplutko

mta-screen_2020-10-19_13-54-04.png

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Jacobe33
Poziom: 40
Czy byłeś/aś w jakiejś organizacji przestępczej? (Wymień): Nie miałem jeszcze takiej okazji
Czy potrafisz fast-reload oraz anulowanie animacji apteczek? (Jeśli nie, to Cię nauczymy): Nie umiem
Dlaczego akurat Ty?: Myślę, że nadaje się ponieważ umiem nawet strzelać, nie robię problemów, umiem dogadać się ze wszystkimi, jestem aktywny potrafię siedzieć 7h dziennie na serwerze.
mta-screen_2020-10-19_17-29-41.thumb.png.63cbd46e90a71cc6c6c2663a665cedee.png

Odnośnik do odpowiedzi