Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Strefa DM oraz gangi - Faraoon

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Faraoon
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Chciałbym zacząć od tego żeby wróciło KD. Ułatwiało to gierkę w gangu dla samego lidera jak i dla graczy. Jeżeli nie dla wszystkich to chociaż dla Lidera gangu. Drugaa sprawa to dodanie opcji w panelu gangu aby bronie które zostały wyciągnięte mogły też zostać do niego schowane. Często jest tak, że ktoś wyciągnie bronie masowo na WPD i ich po prostu w ciągu godziny nie wykorzysta. Albo je usuwa lub chowa do schowka. Gdyby taka opcja była, można byłoby zaoszczędzić na saldzie org. Zmiana ilości terenów np. 66, 150$ - 200$ zarobku ze strefy na 5 min. Limit 750k lub taki jaki jest teraz. Myślę ze na dm działo by się o wiele więcej bo mniejsza ilość terenów większa masówka o tereny. Dodanie paru akcji do panelu w których np nie brałyby udziału SAPD. Np przejęcie jakiegoś kontenera z łupem który broniłyby boty tak jak na strefa specjalnych. Taki łup można byłoby sprzedać i pitos wchodziłby na saldo org lub o jakieś bronie. Tak samo np kupno pojazdów na org, gdzie limit byłby do 3 aut na jedną organizację. Takie auta zostawałyby usuwane gdy organizacja zostanie usunięta. Walki np o przejęcie narkotyków gdzie byłoby miejsce produkowania ich oraz gangi mogłyby o nie walczyć co jakiś czas. Organizacja która by je przejęła oraz zawiozła na bazę dostawałaby jakąś ilość do panelu na późniejszy wywóz. 

Edytowane przez Farnow
  • Zabawne 1
  • Kocham To 7
Odnośnik do odpowiedzi

Mimo, że nie jestem w tym 'świecie', że nie mam z tym nic wspólnego z tym 'światem' - jak najbardziej na TAK, ostre TAK.

2 godziny temu, ShieldPro napisał:

Propozycja na plus, lecz wprowadzenie KD może źle wpłynąć na wychodzenie 1v1, oraz spowoduje większe masówki niż są teraz.

O to chodzi kochanie. Chodzi o zabawę, adrenalinę, wyzwania, itp w tym 'świecie' (gangi / organizacja przestępcza / DM), bo to właśnie ten 'świat' kochanie.

Edytowane przez SprytsBeng
  • Kocham To 2
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.10.2020 o 13:52, jaqoob napisał:

Na nie. Wy to macie problemy ciagle chcecie cos zmieniac.

Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Jesteś na nie bo co? Btw to nie dotyczy ciebie. Chodzi mi o rozbudowę org. przestępczych nie o ulepszenie ich. Was sapd i tak za dnia jest mało więc większość akcji nie mozna przeprowadzić. Gdyby dodali napad który jest niezależny od ilości sapd rozgrywka byłaby inna. Chodzi mi tu np o walki między gangami o jakieś dobre mamonki. A nie walenie was po kaskach gdzie potem płaczecie i rozbijacie obozik przez 30 min na bazie lub robicie łapanki w 3 pełne sultany na 2/3 ludzi z org :C 

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Farnow napisał:

Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Jesteś na nie bo co? Btw to nie dotyczy ciebie. Chodzi mi o rozbudowę org. przestępczych nie o ulepszenie ich. Was sapd i tak za dnia jest mało więc większość akcji nie mozna przeprowadzić. Gdyby dodali napad który jest niezależny od ilości sapd rozgrywka byłaby inna. Chodzi mi tu np o walki między gangami o jakieś dobre mamonki. A nie walenie was po kaskach gdzie potem płaczecie i rozbijacie obozik przez 30 min na bazie lub robicie łapanki w 3 pełne sultany na 2/3 ludzi z org :C 

Cusz, tak dziala policja, wy jak robicie napad w 15 osob gdzie nas jest 5 to juz jest dobrze nieprawdaz?

Edytowane przez jaqoob
Odnośnik do odpowiedzi