Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
KamilKadzeeee

[Rekrutacja] Los Hayot [KamilKadzeeee]

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, rekrutacja do org. przestępczej Los Hayot Ruszyła.

Czego oczekujemy?

• - Dużej ilości wolnego czasu,
  • - Znajomości regulaminu serwera oraz organizacji przestępczych,
  • - Minimum 20 poziom,
  • - +90% siły oraz kondycji,
  • - Komunikator głosowy Discord oraz TeamSpeak 3,
  • - Sprawny mikrofon.

• Wzór podania :
  •  
  • Nick:
    Nick na discord:
  • Poprzednie organizacje?:
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:
    Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja):
    Dlaczego akurat Los Hayot?:
    Coś o sobie:

Osobą, które się dostaną zacytuje komentarz.

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za rekrutację:

@KamilKadzeeee ( DSC - KamilKadzeeee#6301  )

owFEjhT.png

Edytowane przez KamilKadzeeee
  • Szokujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  •  
  • Nick:rafatusk
    Poziom konta:41
    Nick na discord:rafatusk#5541
  • Poprzednie organizacje?:28
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:zależy od dnia ale srednio okolo 2 w weekend okolo 5
  • Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja):image.thumb.png.cafb487ff6f577844ff846a5e4f677fd.png
    Dlaczego akurat Los Hayot?:Bo myslę że może nam sie razem fajnie grac
    Coś o sobie:Mam na imie Rafał jestem pomocny i nie mam problemu podporządkowac sie wyrzszej randze.
Edytowane przez rafatusk
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Fisekpl124
    Poziom konta: 61
    Nick na discord: Fisekpl#5488
  • Poprzednie organizacje?: Tylko cywilne 😕
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na grę?:  5h w weekend, pon-czw 1-2h
    Dlaczego akurat Los Hayot?: Bardzo chciałbym do przestępczej, a i tak po umiejętnościach społeczności (po 10 dead’ach na DM’ie)
    Coś o sobie: Hej! Mam na imię Filip i mam 13 lat. Jestem miły, sympatyczny i umiem dobrze dysponować słowem. Mieszkam w województwie Lubelskim. Dużo czasu spędzam na serwerze. Umiem anulować animację apteczki, lecz chciałbym się nauczyć fast reaload’u. Jestem katanowcem, dużo czasu spędzam na strefię DM i zabijam boty kataną. Kiedyś, kumpel dał mi combaty i szło mi całkiem nieźle. Jestem na każdym evencie DM (kiedy jestem na serwie oczywiście). Bardzo chciałbym się zarekrutować, z powodu chęci bycia przestępcą, oraz nudów. Na serwerze mam przegranych Ok. 220h. Tak z poza życia ,,online” to lubię jeździć na rowerze oraz Motocrossie. Mam ogromną nadzieję, że wreszcie będę mógł podziwiać los santos z perspektywy tego „złego”. A i jeszcze dodam, że w więzieniu siedziałem kilka razy 😉

C68E897F-430B-48DD-9B80-47C031EFBB1E.png

Edytowane przez Fisekpl124
malutka korekta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: BARTUS.
    Poziom konta: 48
    Nick na discord: BARTUŚ#6969
  • Poprzednie organizacje?: Tylko cywilne 
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na grę?: 4-5h w weekend, pon-czw 1-3h
    Dlaczego akurat Los Hayot?: Bardzo chciałbym do przestępczej, a uważam waszą za idealna by zacząć, miałem styczność z bronią na serwerze lecz nie wielką ( coś potrafię ) 
    Coś o sobie: Witam mam na imię Bartek  i mam 13 lat. Jestem miły, i bardzo chętny na rozmowę  i nowe znajomości  Mieszkam w województwie Lubelskim  dokładniej w Lublinie. Dużo czasu spędzam na serwerze. Chciałbym nauczyć się czegoś nowego. Jestem aktywny na serwerze w postaci event czy coś w tym stylu  Bardzo chciałbym się zarekrutować, z powodu ze to cos nowego dla mnie , oraz nudy haha. Na serwerze mam przegranych Ok. 225h. Tak z poza grania  to lubię spotkania ze znajomymi i jazdę na rowerze ( rzadko ) 

asawaaaaaaa.png

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:makapaka6996 

Poziom konta:60

Nick na discord:Makapaka#7413

Poprzednie organizacje?:Niestety tylko cywilne 😕

Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:najczęściej staram się siedzieć jak najdłużej ale tak od 4-6h

Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja): nie moge wysłać ponieważ zajmuje za dużo miejsca( mam 92%sily oraz 100%kondycji) Jeżeli chcecie mogę wysłać na discordzie

Dlaczego akurat Los Hayot?:wybralem akurat tą organizacje ponieważ była polecana przez innych i sam chciałbym spróbować. 

Coś o sobie: mam na imię Jakub. Umiem się podporządkować wyższym rangą, jestem pracowity i uczynny, lubię pomagać członkom org. Mam przegranych około 120h. Mam nadzieję, że się dostanę do tej organizacji i będę mogkl wam pomagać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Fisekpl124
    Poziom konta: 64
    Nick na discord: Fisekpl#5488
  • Poprzednie organizacje?: Los Hayot
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?: 5h
    Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja): image.thumb.png.da3b098c67dcb83fe0603f52a6d7c2d7.png
    Dlaczego akurat Los Hayot?: Fajni jesteście. Dzięki za szanse. Rozumiem, że popełniłem błąd. Przepraszam bardzo za odwalanie. Zrozumiem jak moje podanie zostanie odrzucone, ale i tak szacun wam.
    Coś o sobie: Wszystko o mnie wiadomo, bo pisałem w poprzednim zgłoszeniu 🙂
Edytowane przez Fisekpl124

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:Dawsam322
    Poziom konta:70
    Nick na discord:Wiadro Fazy#6324
  • Poprzednie organizacje?:rebels of San Andreas.,,.....27th
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:3h
    Dlaczego akurat Los Hayot?:Bo słyszałem o was wiele dobrego,wiem ze nie lecicie w ch**a i sa wypłaty nie jak w 27th .
    Coś o sobie:czesc jestem Dawid mam 16 lat lubie grac w gry , jestem pomocny .

mta-screen_2020-10-10_10-16-42.png

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Hubertsa
    Poziom konta:  65
    Nick na discord:RediX#6046
  • Poprzednie organizacje?: Rebels Of San Andreas , 27th Street Bloods
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?: 4-5h
    Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja):mta-screen_2020-10-17_15-41-54.thumb.png.bcb6577edd7a8e06c44b999100e338f4.png
    Dlaczego akurat Los Hayot?: Wybieram waszą organizację , ponieważ dużo o was dobrego słyszałem oraz szukam jakiegoś ogarniętego gangu.
    Coś o sobie:Cześć jestem Hubert i mam 16lat. Mieszkam w województwie Mazowieckim. Chodzę do pierwszej klasy technikum. Jestem osobą miłą , pomocną , kulturalną , przystojną. Interesuję się : informatyką , piłką nożną , siatkówką , bieganiem oraz jazdą konną . Lubię spędzać czas na dworze grając w piłkę. W wolnym czasie piszę skrypty lub pomagam w domu. Gdy ktoś mi powierzy jakieś zadanie wykonuje je w odpowiednim tempie i dokładnie. Szybko poznaję nowe znajomości . Nie mam problemu w nauce. Nie mam spin z nikim na serwerze.
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:AndrzejKulikowski
    Poziom konta:49
    Nick na discord: Kierpa#9477
  • Poprzednie organizacje?:Kings of Streets
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:nawet do 10h dziennie
    Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja):Podany niżej
    Dlaczego akurat Los Hayot?:Myślę że u was odnajdę normalnych i inteligentnych ludzi bo słyszałem o was dużo ciepłych i dobrych słów a też swoim doświadczeniem z tematem organizacji przestępczych mogę wam dużo pomóc i po prostu być przydatnym
    Coś o sobie:Mam na imię Piotrek mam 18 lat interesuje się sportem i rzeczami związanymi z półświatkiem przestępczym

mta-screen_2020-10-19_13-54-04.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Jacobe33
    Poziom konta: 40
    Nick na discord: Jacobe33#9229
  • Poprzednie organizacje?: Nie miałem jeszcze okazji dołączyć do żadnej.
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?: Myślę, że z od 5 do 7 godzin.
    Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja):mta-screen_2020-10-19_17-29-41.thumb.png.42aeee9d170ca91c44c0dddff3cb52ee.png
    Dlaczego akurat Los Hayot?: Wybieram tą organizację, ponieważ znajomi mi mówili dobre słowa o waszej organizacji.
    Coś o sobie: Mam na imię Jakub. Interesuje się sportem czyli dokładniej koszykówka. Umiem szybko nawiązywać nowe znajomości i jestem szczery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Kasawina
    Poziom konta:43
    Nick na discord: Kasawina#3848
  • Poprzednie organizacje?: To będzie moja 1 przestępcza
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:ponad 3 godziny w weekendy dłużej
    Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja): image.thumb.png.37af36e6fc2e38735e12556fc7911d54.png
    Dlaczego akurat Los Hayot?: Wybrałem Los Hayot ponieważ uważam że będzie to najlepsza organizacja jako 1 w tym kierunku, również polecił mi ją znajomy 😄 
    Coś o sobie: Nazywam się Adam. Interesuje sprawami przestępczymi oraz właśnie tą organizacją, graniem w gry komputerowe oraz sportem.  😄. Dążę do celu, jestem pracowity, pomysłowy, kulturalny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Juras183
    Poziom konta:100
    Nick na discord:Shifu#0320
  • Poprzednie organizacje?:lc/fou
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:3-4g  weekend 6-7g
    Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja): na dole
    Dlaczego akurat Los Hayot?:poniewaz szukam jakiejs fajnej organizacji przestepczej.
    Coś o sobie: mam 14lat lubie sport pilka nozna i te sprawy, lubie sie postrzelac jestem troche toksyk 😄
  •  

mta-screen_2020-10-20_21-43-10.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:przemek416
    Poziom konta:48
    Nick na discord:Przemokk -_-#3154
  • Poprzednie organizacje?:Nie byłem
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:2-4h lub więcej w weekend
    Dlaczego akurat Los Hayot?:Wybrałem Los Hayot ponieważ widziałem u was dużo doświadczonych ludzi którzy dobrze sobie radzą w boju i zainspirowałem się tym i chciałem wstąpić do waszego gangu
    Coś o sobie: Witam jestem Przemek pochodzę z województwa z Mazowieckiego w przyszłości chce zostać programistą lub coś do tego podobnego. Moją pasją są gry i komputery lubię
  •  spędzać czas na dworzu ze znajomymi 

no generalnie to statystyki.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:kajoo
    Poziom konta:43
    Nick na discord:kajoo#2748
  • Poprzednie organizacje?:Brak,ale będe starał się do was
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:2/3h
    Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja):image.thumb.png.09bb84f697814e020d25cdf388c7aef5.png
    Dlaczego akurat Los Hayot?:Zaciekawiła mnie wasza organizacja i postanowiłem że napisze,jest tutaj kilka znajomych osób które znam. Ogólnie podoba mi się wasz styl działania.
    Coś o sobie:Siema jestem Kacper mam 13 lat pochodzę z województwa mazowieckiego. Moją pasją od zawsze była strażą pożarna a teraz zaczałem interesować się downhillem i rowerami różnego typu i koloru,od dziecka zawsze interesowałemsię grami i spędzałem może nie za dużą ilość czasu ale spędzałem. Chodzę do 8 klasy Szkoły Podstawowej,jestem osoba sumienną i pracowitą która nie zostawia swoich obowiązków innym. Mam dużą ilość znajomych z którymi spędzam dużo czasu na dworzu dlatego czasami nie będe aktywny a będe pojawiał się wieczorem.
Edytowane przez Kajo
nie uzupelniłem 1 pola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:Filipjd
Poziom konta:20
Nick na discord:gibi#1090
Poprzednie organizacje?: Żadna ale kolega mi pokazał na czym DM polega.
Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?: 6-8h.
Dlaczego akurat Los Hayot?:Wybrałem ten gang,ponieważ widać,że jesteście zgraną ekipą.Podoba mi się wasz styl prowadzenia organizacji oraz kolorystyka i klimat.
Coś o sobie:Mam na imię Filip.Moim hobby jest jeźdzenie na desce i hulajnodze.Potrafię róźne triki na skateparku sprawia mi to ogromną satysfakcję.mta-screen_2020-10-22_20-54-54.thumb.png.ee91417da753f2298e03f74d36451424.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  •  
  • Nick:Milczasty
    Poziom konta:42
    Nick na discord:Ikus1948
  • Poprzednie organizacje?:Nie było
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na gre?:Zależy od dnia ale przeważnie 2-6
    Dlaczego akurat Los Hayot?:Poniewaz wchodzac i dyskutujac z innymi macie podobno ciekawy klimat
    Coś o sobie:15 lat jestem trch po*****y no i to chyba wystarczy 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności