Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
  • 0
Dexiak

Odzyskanie własności od graczy z permbanem.

Pytanie

No to co tu dużo mówić w grze dowiedziałem się od pana @Toksyk'a żeby na tym kanale tu napisać o odzyskanie własności ''2x gaśnic'' od graczy którzy teraz mają perm bana a są to @Figi oraz @VeenixXx , wiec pożyczyłem owym graczą o to te przedmioty do zrobienia osiągnięcia gaszenia pożarów i kompletnie zapomniałem o tym że im to dałem ale teraz własnie są mi o to te przedmioty potrzebne, pan @VeenixXx napisał mi że ma on je w schowku jakimś wiec problemu chyba z wyciągnieciem nie bedzie. Jeśli bedzie się dało odzyskać to dziękuje bardzo. ❤️ 

@brzys @paraguan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

@Dexiak musisz napisać skarge i wszystkie dowody dać tam, jeśli nie masz żadnych dowodów to tych przedmiotów nie odzyskasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
2 minuty temu, Toksyk napisał:

@Dexiak musisz napisać skarge i wszystkie dowody dać tam, jeśli nie masz żadnych dowodów to tych przedmiotów nie odzyskasz.

A z jakiej racji ja mam pisać skargę jeśli oni mogą tutaj potwierdzić że mieli przedmioty, wiec takie troche glupie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Z racji takiej, że są oni zbanowani permanentnie czyli ich majątek przepada i bez dowodów nie ma możliwości odzyskania go, potwierdzić sobie może każdy nawet na zasadzie "po unbanie/czystce mi oddasz". Zapraszamy do działu skarg z dowodami na pożyczenie gaśnic i na to że miały zostać oddane.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Temat został zamknięty
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać zamknięty reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Temat został przeniesiony do archiwum
Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać przeniesiony do archiwum reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności