Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Gabrizek

[Propozycja] [Serwer] Zwiększenie płac i wymaganego poziomu w nowej pracy- okradanie domów

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gabrizek
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witam! Jak wiadomo dodaliście nową pracę, która w pierwszym dniu była wg. mnie zbyt op, lecz już w drugim była idealnie zrównoważona. Po wejściu dzisiaj na serwer zawiodłem się totalnie. Byłem ucieszony, że na serwerze coś się dzieje i będę miał co robić, a tu bum! Praca nagle stała się nie dużo bardziej opłacalna niż spedycje (które z resztą również dostały nerfa z niewiadomych przyczyn?). Rozumiem, że zbyt duże zarobki u graczy mogą zniszczyć gospodarkę, dlatego wychodzę z propozycją powrotu do zarobków po pierwszym nerfie, lecz zwiększeniu wymaganego poziomu do rozpoczęcia pracy na np. 50 czy 60. Proszę o rozpatrzenie propozycji i wzięcie jej na poważnie!

Pozdrawiam wszystkich czytających!

• Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moim zdaniem powinno sie zbierać dłużej na ulepszenia i na te 15% ale żeby stan był jak po 1 nerfie.

• Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech wróci te 200$ za jeden przedmiot ale lvl napewno do zwiększenia jeśli ma to być dobra praca.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to tam nie grałem jeszcze w tą pracę, ale słyszałem, że się fajnie z niej zarabia więc pewnie prędzej czy później zostanie znerfiona

• Przykre 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Wojak napisał:

Na tak, lecz trzeba zwiększyć minimalny poziom np. do 60. 

święte słowa wyższy wymagany lvl i przywrócić poprzednią stawkę 😄 

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak. Te 200$ za paczkę moim zdaniem było optymalną kwotą oraz jak najbardziej jestem za podwyższeniem wymaganego poziomu.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.10.2020 o 15:30, DRT napisał:

Na Tak. Te 200$ za paczkę moim zdaniem było optymalną kwotą oraz jak najbardziej jestem za podwyższeniem wymaganego poziomu.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poziom paczki zależy od odległości okradnia domów od pracy, w LS okrada sie przedmioty w koszcie 160-180$ z ulepszeniami można dużo zarobić na godzinę, we frakcji tyle nie zarobisz 🙃, Te 20$ więcej to dobra opcja i zwiększenie poziomu docelowego pracy wiec na TAK. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności