Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Nowa, wieloosobowa praca dorywcza - okradanie domów


paraguan
 Share

Recommended Posts

  • Zarząd

mta-screen_2020-10-07_15-18-28.png

 

Okradanie domów
Drodzy gracze, jak sami wiele razy nam to mówiliście - na serwerze brakowało pracy dorywczej, którą można by wykonywać współpracując ze znajomymi.
W związku z tym postanowiliśmy taką stworzyć. Jest to praca polegająca na okradaniu domów wraz z członkami waszej drużyny.
Jak utworzyć drużynę i na czym praca ta dokładniej polega? Tego dowiecie się poniżej, zapraszamy do przeczytania!
 

Lokalizacja

Praca znajduje się w San Fierro, dojedziecie tam z przystanku autobusowego.
mta-screen_2020-10-07_19-30-20.png


Pokoje
• Po otworzeniu okna pracy możemy zauważyć utworzone już pokoje, do których można dołączyć (o ile są otwarte lub jeśli znamy hasło).
• Żeby utworzyć własny pokój/drużynę musimy kliknąć napis "Stwórz pokój", który znajduje się w prawym górnym rogu.
• Podczas tworzenia pokoju możemy wpisać hasło i wtedy będzie on prywatny, czyli wejść do niego będą mogły tylko te osoby, którym to hasło podamy.
• Bez ustawionego hasła pokój będzie publiczny czyli dostępny dla każdego.
• W drużynie pracować może jednocześnie od 2 do 4 graczy.

mta-screen_2020-10-07_15-35-35.png


Praca
• W pracy dostajemy pojazd boxville, do którego mogą wsiąść na raz wszyscy członkowie pokoju.
• Podczas pracy możemy wejść do każdego domku na mapie (miejsca domków można sprawdzić pod klawiszem "K").
• Wchodzimy do domku i szukamy łupów po czym zanosimy je do pojazdu.
• Poziom hałasu: poruszając się za szybko możemy włączyć alarm w domku. Jeśli alarm się włączy, nie możemy już brać więcej łupów i zrespi się ochroniarz który zaczyna do nas strzelać. Za uruchomiony alarm każdy z członków pokoju dostanie jedną gwiazdkę poszukiwania.
• Na zebranie łupów i dowiezienie ich do wyznaczonego miejsca mamy 20 minut. Jeżeli nie zdążymy w tym czasie tego zrobić - praca zostanie przerwana.
• Pod komendą /team <wiadomość> mamy dostępny wspólny czat grupy (pokoju).

unknown.pngUlepszenia
* Wydajność pojazdu - 800 pkt - dodaje ulepszenie silnika do Boxville (działa dla wszystkich członków pokoju, jeśli posiada je osoba, która otwiera pokój).
* Zakłócenia sygnału - 600pkt - nie dodaje gwiazdek za alarm (działa tylko dla osoby, która ma je wykupione).
* Czas - 600pkt - wydłuża czas pracy do 30 minut (działa dla wszystkich członków pokoju, jeśli posiada je osoba, która otwiera pokój).

  • Lubię To 1
  • Kocham To 13
Link to comment
Share on other sites

Niby fajne ale widzę troche rzeczy do znerfienia i do ulepszenia :
-Zarobek w 30 minut można zarobić do 7k we 2 czyli w jedną osobe wychodzi nam 14k. W godzine można wyciągnąć 28k czyli mega stonks, więcej od kadetów i kilku innych rang w obecnych frakcjach jeżeli sie nie mylę. 
-Brak możliwości pracy dla gangusów. Jako gangsterzy mamy maski dzięki czemu gwiazdki nic nam nie zmienią podczas pracy, dostajemy również sporą ilość gotówki w krótkim obecnie czasie. Nie ukrywajmy aktualnie na dm o tereny nie jest trudno i jeżeli ma się chęci to limit wbija sie tak naprawde sam co za tym idzie można przemalować strefy i pójść na tą prace. Po 3 godzinach na limicie nabije nam się około 140k (bez specjalek) i pracując samemu zarobimy 84k. Wypłata z gangu jest uzależniona od lidera i rozpisek jednak myśle że w większości gangów po 3h grania i pilnowania terenów można śmiało wypłacić 40-50k, co daje zarobek "dzienny" w wysokości 134k... Jest to zdecydowanie za dużo jeżeli tak bardzo chcecie naprawiać gospodarkę.

Rzeczy do dodania/ulepszenia 
Zaznaczę że nie miałem okazji tego przetestować, lecz z opisu posta wnioskuję że do dosłownie każdego domu możemy wejść i okradać rzeczy
-Dodanie opcji "lvlowania" tej pracy bądź wprowadzenie tego jako ulepszenia do pracy. W skrócie chodzi o włamywania się do domów, jak wiadomo domków po całym stanie sa jest dużo, można byłoby dodać opcję ulepszenia która pozwalałaby włamywać się do domów "luksusowych" typu Willa mad doga, apartamentowce praktycznie każdy domek który wygląda inaczej w tym dom paraguan itp itd. Opcja ta dawałaby mniej rzeczy do wyniesienia o wartości podobnej/lekko zwiększonej i kosztowałaby 400 punktów/500. Lvlowanie polegałoby na ilości okradniętych domów, czyli zaczynałoby się powiedzmy w ls grove street, następnie po okradnięciu załóżmy 10 domów dostawałoby się dostęp do domków średnich znajdujących się na terenie mechanika ls, sf i lv. Kolejnym poziomem byłyby domki wysokie (wieżowce ls, domy jednorodzinne itp.) a na samym końcu wille typu wcześniej wspomnianej willi maddoga. Każdy z tych leveli zawierałby rzeczy o różnych wartościach, oraz ilość tych rzeczy malałaby/zwiększałaby się zależnie od typu domku.

Tyle wymyśliłem zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, oby praca wypaliła. Pozdrówki.

  • Lubię To 1
  • Zabawne 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Eitho napisał:

Polecam, pracowałem ze znajomymi na tym wczoraj jak opętany. Ostatni raz chyba tyle pracowałem na serwerze zanim dostałem się do administracji 😄

Oj taak.

Link to comment
Share on other sites

  • brzys locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy