Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
.:K!LL3R:.

[Rekrutacja] [Los Santos New Generation Cartel] [.:K!LL3R:.]

Rekomendowane odpowiedzi

_250.png.75891782b14edb6710290a334df7e3ee.png

lsngc.thumb.png.1b50a00eda6bf7f0a45afbf4cb81412b.png

Wymagania.png.968de6cb8f2e89066f283437bb7359f2.png

● Aktywności
● 20 LVL konta
● Wieku 16+ (lub po mutacji)
● Posiadania sprawnego mikrofonu oraz komunikatorów: TS3 i Discord
● Znajomości regulaminu rozgrywki oraz organizacji przestępczych
● Umiejętności: Minimum 90% siły oraz kondycji

1340026283_Wzorpodania.png.9e59e811c25d6f92f97a755f078ba514.png

Cytat
  • Nick:
  • Identyfikator Discord:

lsngc2.thumb.png.d7abe165244017b3ccb32baadd4b25ca.png 

• Dlaczego ty?:
  • Dlaczego Los Santos New Generation Cartel?:
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze:
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?:
  • Screen umiejętności:

Adnotacja.png.6e0c040636e43c328eea53bb9a61a965.png

Podanie jest twoją wizytówką - to własnie na jego podstawie będziemy cię oceniać, dlatego pozwól nam jak najlepiej cię poznać.
Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji, napisz na discordzie: .K!LL3R.#8809 | yosai#9994

Edytowane przez .:K!LL3R:.
  • Kocham To 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:Klumiskoo_
  • Coś o sobie: jestem osobą która lubi czas spędzać w plenerku lecz jest do ci*y pogada wiec dlatego siedze w domku i gram 24h trenuje kbc  jestem ogarnietym gościem lecz konsekwętnym
  • Identyfikator Discord:GoracaMarmoladka#3940

fou.thumb.png.daa4f44237b94ba36970cd0ff01e3556.png

• Dlaczego ty?:dużo grałem na dm i w gankach ogarniam fast reload i granie na apteczki nie jestem ezem nie gram na pixel :] 
  • Dlaczego Fathers of Underground?:pare osób jest odemnie u was i chciałbym dołączyć a akurat szukam ogar ekipki 
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze:Los Zetas 18th bloods gang the wollvs la cosa nostra woo gang the yardles black disciples Familia di carleona
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?:8h
  • Screen umiejętności:nie ma mniew grze ale po 98 % all 
Edytowane przez klumiskoo_
Zmiana gangu o jednym zapomniałem
  • Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Sulikk
  • Coś o sobie: Jestem Kuba (Sulik) interesuje sie motoryzacja, jestem mily i  staram dotrzymac sie słowa pozdro 🙂
  • Identyfikator Discord:Sulik#8114

• Dlaczego ty?:a dlaczego nie i tak prawie kazda apelke odrzuciliście 😉
  • Dlaczego Fathers of Underground?: Bo mam u was 1 ziomka i macie fajne auta org i dobra aktywnosć wiec napewno znajdę kogos do popykania razem .
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze: The Yardles Los Hayot
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?: W tygodniu okolo 2h Weekend okolo 5h albo wiecej
  • Screen umiejętności:esa.thumb.png.ee12da2783930835429c58c2c441e2f2.png
Edytowane przez Sulik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:Kapusta13
  • Coś o sobie:Siema jestem Kuba mam 15 lat jestem koxem w ta gierke dawno nie gralem na dm ale umiem cos popykac. 🙂 Lubie gry PC i motoryzacje 🙂 che miec KTM
  • Identyfikator Discord:kuball1#7231

• Dlaczego ty?:Bo jestem koxem
  • Dlaczego Fathers of Underground?:A tako zobacze jak się u was gra 🙂 
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze: KSA LC 7th i cos jeszcze 
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?:2-4h
  • Screen umiejętności:Mam fulla niema mnie na serwie teraz 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: kartofelcio
  • Coś o sobie: Jestem miły słucham się zawsze wyższej rangi poprawiłem zachowanie jestem już kulturalny nie odwalam mimo że mam 13 lat staram się godnie reprezentować GANG oraz bardzo lubię komputery oraz dobrze je składam podczas pisania nie używam interpunkcji ponieważ nie jestem do tego przyzwyczajony
  • Identyfikator Discord: #2096

• Dlaczego ty?: Ponieważ uważam że jestem na to gotowy i myślę że Jestem Godny takiemu GANGu
  • Dlaczego Fathers of Underground?: Myślę że miła i fajna oraz ogarnięta organizacja I chcę poznać nowych ziomków
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze: Los Hayot/The Yardles
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?: 4-6h jak jest nauka noto z 3-4h
  • Screen umiejętności: Tutaj jest ss ; >  https://imgur.com/a/5cRt9x3

Edytowane przez kartofelcio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Fisekpl124
    Poziom konta: 61
    Nick na discord: Fisekpl#5488
  • Poprzednie organizacje?: Los Hayot
    Ile czasu jesteś dziennie poświęcić na grę?:  5h w weekend, pon-czw 1-2h
    Czy posiadasz mikrofon ?: tak
    Screenshot panelu F2 (siła oraz kondycja):  
    Dlaczego akurat Fathers Of Underground?: Bardzo chciałbym do przestępczej, i słyszałem spoko opinie 🙂
    Coś o sobie: Hej! Mam na imię Filip i mam 13 lat. Jestem miły, sympatyczny i umiem dobrze dysponować słowem. Mieszkam w województwie Lubelskim. Dużo czasu spędzam na serwerze. Umiem anulować animację apteczki, lecz chciałbym się nauczyć fast reaload’u. Jestem katanowcem, dużo czasu spędzam na strefię DM i zabijam boty kataną. Kiedyś, kumpel dał mi combaty i szło mi całkiem nieźle. Jestem na każdym evencie DM (kiedy jestem na serwie oczywiście). Bardzo chciałbym się zarekrutować, z powodu chęci bycia przestępcą, oraz nudów. Mam również doświadczenie z bronią palną (umiem fast reload i anulowanie animacji apteczki). Na serwerze mam przegranych Ok. 220h. Tak z poza życia ,,online” to lubię jeździć na rowerze oraz Motocrossie. A i jeszcze dodam, że w więzieniu siedziałem kilka razy 😉

C68E897F-430B-48DD-9B80-47C031EFBB1E.png

Edytowane przez Fisekpl124

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:niunio
  • Coś o sobie:No to tak mam na imię Krystian interesuje się piłką nożną jestem ogarnięty,pomocny,szczery i jak trzeba to jestem poważny na 100% .
  • Identyfikator Discord:NIUNIO#0769

• Dlaczego ty?:Bo jestem ogarniętą osobą, nie odwalam i nie ma na mnie kozaka 
  • Dlaczego Fathers of Underground?:Bo macie ogarniętych ludzi w gengu i zawsze chciałem do was dołączyć
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze:Refugess Crew,La Camorra,Famiglia di Corleone,South Side 28th Surends,Woo Gang,Almighty Saints
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?:4-7H
  • Screen umiejętności:
  •  

mta-screen_2020-10-14_18-12-58.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.10.2020 o 22:25, .:K!LL3R:. napisał:
  • Nick:rakeh
  • Coś o sobie: Mam na imie Patryk mam lat 15 jestem z wlkp i lubie grac w pilke
  • Identyfikator Discord: rakeh#2624

• Dlaczego ty?: Dlatego ze jestem mila i aktywna osoba
  • Dlaczego Fathers of Underground?: Dlatego ze szukam jakies ogarnietej org przes
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze: nie pamietam
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?: 4h
  • Screen umiejętności:

mta-screen_2020-10-15_10-55-55.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Hubertsa
  • Coś o sobie: Cześć jestem Hubert i mam 16lat. Mieszkam w województwie Mazowieckim. Chodzę do pierwszej klasy technikum. Jestem osobą miłą , pomocną , kulturalną , przystojną. Interesuję się : informatyką , piłką nożną , siatkówką , bieganiem oraz jazdą konną . Lubię spędzać czas na dworze grając w piłkę. W wolnym czasie piszę skrypty lub pomagam w domu. Gdy ktoś mi powierzy jakieś zadanie wykonuje je w odpowiednim tempie i dokładnie. Szybko poznaję nowe znajomości . Nie mam problemu w nauce. Nie mam spin z nikim na serwerze.
  • Identyfikator Discord: RediX#6046

• Dlaczego ty?: Uważam że to powinienem zostać ja wybrany , ponieważ umiem robić fast reload oraz bugowanie animacji apteki.
  • Dlaczego Fathers of Underground?: Wybieram waszą organizację , ponieważ dużo o was dobrego słyszałem oraz szukam jakiegoś ogarniętego gangu.
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze: Rebels Of San Andreas , 27th Street Bloods.
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?: 4-5h
  • Screen umiejętności: mta-screen_2020-10-17_15-41-54.thumb.png.5ce6891cbd316a5224cbde7acd19f737.png
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:Dawsam322
  • Coś o sobie:Cześc jestem Dawid mieszkam w województwie pomorskim.Lubie grac w gry ,jestem pomocny i przyjacielski.
  • Identyfikator Discord:Wiadro Fazy#6324

• Dlaczego ty?:Uważam że to powinienem zostać ja wybrany , ponieważ umiem robić fast reload oraz bugowanie animacji apteki i jestem aktywaną osobą.
  • Dlaczego Fathers of Underground?:Wybieram waszą organizację poniewaz słyszałem o was co nieco i wiem ze jestescie ogarnietym gangiem.
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze:Rebels Of San Andreas , 27th Street Bloods
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?:3h
  • Screen umiejętności:

mta-screen_2020-10-10_10-16-42.png

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:F4T_Klumiskoo
  • Coś o sobie:Jestem osobą ogarnięta mieszkam w ostrowie Wlkp jara mnie robienie muzyki i  coddziennie siedzę przed kąpem grając na paradise czasami w lola 
  • Identyfikator Discord:GoracaMarmoladka69#3940

• Dlaczego ty?: umiem grac na apteczki fast reload itp itd mam doświadczenie byłem w dużo gangach i dużo osób macie w gangu które znam 
  • Dlaczego Fathers of Underground?: nie ukrywam jesteście masówką widac to po waszej aktywności i są ogarnięci ludzie dlatego chicąłbym dołączyć 
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze: Los zetas 18th familia di carleona bloods gang the wolvs la cosa nostra woo gang the yardles black disciples 27 th street gang 
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?:5-12h
  • Screen umiejętności:image.thumb.png.5f07f350685a77bffcbf294f745b4fc9.png
  • Lubię To 1
  • Zabawne 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: Trow
  • Coś o sobie: Cześć mam na imię Mateusz. Uczęszczam jeszcze do ostatniej klasy podstawowej. Interesuje się piłka nożną i grami komputerowymi. Pochodzę z małej wsi z Województwa Wielkopolskiego 
  • Identyfikator Discord: Trow#2533

• Dlaczego ty?: Ponieważ jestem aktywna osoba na tym serwerze i uważam że jestem godzien dołączyć do waszej ekipy
  • Dlaczego Fathers of Underground?: Ponieważ wykazujecie się dużym wkładem w tą grupę oraz nie zależy wam na saldzie tylko na dobrej zabawie
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze: (dużo tu wymieniać ale dam te lepsze) Almighty Saints, (Twoje) Bloods Gang, District Crew, K2 Crew. 
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?: 1-5h
  • Screen umiejętności: (nie ma mnie w grze ale uzupełniam umiejętności tak aby nie spadły poniżej 95%)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick: _Savenn
  • Coś o sobie: Jestem spokojnym opanowanym chlopakiem, ciezko mnie zdenerwowac, jednakże mam bardzo ciezki charakter, ale mozna sobie ze mna pozartowac, lubie poznawac nowe osoby przez co mam wiele znajomych z ktorymi do dzis mam kontakt, z niektorymi irl, poznacie mnie bardziej jak sie dostane.
  • Identyfikator Discord: _Savenn#8302

• Dlaczego ty?: Byłem nie raz w gangu wiec poradze sobie doskonale.
  • Dlaczego Fathers of Underground?: Wydaje mi się najbardziej sensowna na ten moment.
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze: DC, SC, 38th, LCN, BD i 7th
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?: Ze wzgledu na szkole 2-3h bedzie, w weekendy da rade po 4-7h
  • Screen umiejętności:mta-screen_2020-10-18_15-31-03.thumb.png.1536f1d1637bf5a7fdb843c015df0f8b.png
Edytowane przez Savenn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:Miki_69
  • Coś o sobie:Jestem Mikołaj lubie grac w gry uprawiac sport  i tyle
    • Identyfikator Discord:Miki_69
    •  
  • Dlaczego ty?:Jestem ogarniety na DM ,słucham sie wyzszej rangi nie odwalam 
  • Dlaczego Los Santos New Generation Cartel:Jestescie silna grupa chcialbym zobaczyc jak sie u was spisze
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze:LC,28th,Woo gang,Rebels,Agles of death,La capelii nerii,LCv2 
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?:4-6h
  • Screen umiejętności:image.thumb.png.943db008bd6b47c1edd9fad12c913d6f.png
Edytowane przez Miiki_69

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Nick:AndrzejKulikowski
  • Coś o sobie:Siemka jestem Piotrek mam 18 lat interesuje się sportem i tematami związanymi z półświatkiem przestępczym. Jestem doświadczony jak chodzi o organizacje przestępcze na serwerze paradise.
  • Identyfikator Discord:Kierpa#9477

lsngc.thumb.png.a2ccae112e05cff87c86eecb29deb2d5.png

• Dlaczego ty?:Tak jak pisałem wyżej mam dosyć duże doświadczenie w tematach organizacji i mogę wam się bardzo przydać ograniam i do tego jestem systematyczny
  • Dlaczego Los Santos New Generation Cartel: Ponieważ szukam wrażeń i słyszałem o tej organizacji bardzo dużo dobrych słow
  • Twoje poprzednie organizacje przestępcze:Kings of Streets i Sołncewska Brać
  • Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę?:od 8 do nawet 12 
  • Screen umiejętności:

mta-screen_2020-10-19_13-54-04.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności