Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy
Kowolek

[Propozycja] [Serwer] Wyzwania drift/czasowe/parkour. Przywrócenie i modernizacja - Kowol

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kowol
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]

Opis propozycji:

Witam! Dzisiaj po wejściu na serwer nie miałem ochoty jakoś specjalnie zarabiać tylko pokręcić się po mapie i czilować. Chciałem rozegrać sobie wyzwanie drift (Jedno z ulubionych) Po czym jak się dowiedziałem od admina okazało się że wszystkie wyzwania (2x Drift w San Fierro, Czasowe, Parkoury Itd) Zostały usunięte na rzecz jednego wyzwania tygodnia które ma się odbywać co tydzień w niedzielę w godzinach od 18-22. Jest to według mnie dość słaby ruch, wyzwania były naprawdę fajną odskocznią od zamulania na pracy non stop i fajną formą rywalizacji między graczami oraz poniekąd formą zarobku! Moja propozycja to przywrócenie tych wyzwań jeśli to możliwe (Nawet jeśli mają być bez nagród i tak były by fajną aktywnością na serwerze oprócz cotygodniowego wyzwania które nie wiadomo jakie będzie i które można pograć tylko 4h, mimo wysokich nagród myślę że nie jest to najlepszy pomysł). Dodając do propozycji przywrócenia wyzwań można by trochę odświeżyć wyzwania np: dodając inne mapy i samochody którymi jeździmy podczas wyzwania czy dodanie wielu trybów w jednym wyzwaniu, wtedy miało by to postać bardziej samych torów do wyzwań. Na jednej trafie przed startem wybieralibyśmy czy chcemy na tej mapie rozegrać wyzwanie drift, time attack czy może coś w stylu speedtrap z nfs lub freemode gdzie możemy do woli pojeździć. Myślę że fajnym pomysłem byłoby również dodanie rankingu graczy na trasach gdzie można startować własnym pojazdem (Można by go podzielić na różne kategorie, np według modeli pojazdu lub klasy) i bić rekordy tabeli. Wraz z tym można by dodać jakieś osiągnięcia za np. ilość rozegranych wyzwań czy pobitych rekordów, lub system zdobywania punktów które w wyzwaniach które można by wymieniać potem na zniżki w tuneshopie czy na paliwo (Coś dla samochodziarzy po prostu). To wszystko z mojej strony, mam nadzieję że moja propozycja zostanie rozpatrzona (Myślę pozytywnie ale zobaczymy). Dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam administrację :)

• Lubię To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Kowolek napisał:

Chciałem rozegrać sobie wyzwanie drift (Jedno z ulubionych) Po czym jak się dowiedziałem od admina okazało się że wszystkie wyzwania (2x Drift w San Fierro, Czasowe, Parkoury Itd) Zostały usunięte na rzecz jednego wyzwania tygodnia które ma się odbywać co tydzień w niedzielę w godzinach od 18-22. Jest to według mnie dość słaby ruch, wyzwania były naprawdę fajną odskocznią od zamulania na pracy non stop i fajną formą rywalizacji między graczami oraz poniekąd formą zarobku!

No trochę słabo, że to zostało usunięte. Ale to była decyzja właściciela Paradise - @brzys'ka, nie Wasza/nasza w tej sprawie. Ale słabe były zarobki. Max 1k było za 1 miejsce w PARKOURZE. Chyba, że się zmieniło (bo ja dawno na to nie patrzyłem... Ostatni raz w grudniu 2019 na to patrzyłem). Pamiętam to. Ale ja z tego wcale nie korzystałem. Ale Wy tak. Taki @SoulMaster@Loco lubieli wyzwanie PARKOUR, Wy inne wyzwania z tym związane. Ale tak jak mówię - była to decyzja właściciela Paradise z usunięciem tych wyzwań. @brzys za to zrobił WIELKIE WYZWANIE, które jest raz w tygodniu - niedziela 18:00-22:00 - co tydzień. I za 1 miejsce masz 100000, za 2 - 75000, za 3 - 50000. Od 4 do 10 - mamy 20000. A za same przejście toru - 7500 - od 11 miejsca. To są bardzo wysokie zarobasy od @brzys'a ustawione o tym. Ale trzeba to przejść - co jest bardzo trudne, bo jest to trudne, bo w niedzielę 04.10.2020 od 18:00 do 22:00 jak to było - tylko przeszło ~~9 osób - co sam @brzys o tym mówił. Czas jest 20 MINUT na przejście. Ale to jest bardzo ''trudnawe''.

Moja propozycja to przywrócenie tych wyzwań jeśli to możliwe (Nawet jeśli mają być bez nagród i tak były by fajną aktywnością na serwerze oprócz cotygodniowego wyzwania które nie wiadomo jakie będzie i które można pograć tylko 4h, mimo wysokich nagród myślę że nie jest to najlepszy pomysł). Dodając do propozycji przywrócenia wyzwań można by trochę odświeżyć wyzwania np: dodając inne mapy i samochody którymi jeździmy podczas wyzwania czy dodanie wielu trybów w jednym wyzwaniu, wtedy miało by to postać bardziej samych torów do wyzwań. Na jednej trafie przed startem wybieralibyśmy czy chcemy na tej mapie rozegrać wyzwanie drift, time attack czy może coś w stylu speedtrap z nfs lub freemode gdzie możemy do woli pojeździć. Myślę że fajnym pomysłem byłoby również dodanie rankingu graczy na trasach gdzie można startować własnym pojazdem (Można by go podzielić na różne kategorie, np według modeli pojazdu lub klasy) i bić rekordy tabeli. Wraz z tym można by dodać jakieś osiągnięcia za np. ilość rozegranych wyzwań czy pobitych rekordów, lub system zdobywania punktów które w wyzwaniach które można by wymieniać potem na zniżki w tuneshopie czy na paliwo (Coś dla samochodziarzy po prostu). 

Za dużo by było myślenia, była by mieszanina w tym i w ogóle. Ale ładnie to opisałeś - to co byś chciał ujrzeć na Paradise o tej sprawie/tych sprawach. Szanuję za takie coś. Szanuję takich ludzi. Enoy.

To wszystko z mojej strony, mam nadzieję że moja propozycja zostanie rozpatrzona (Myślę pozytywnie ale zobaczymy). Dziękuje za przeczytanie i pozdrawiam administrację 🙂

No zobaczymy co z tego wyniknie. Zobaczymy co z tego będzie.
Z mojej strony również wszystko. Czekamy na wypowiedzi pozostałych z Paradise: Co oni sądzą o tej propozycji. Ja się zdążyłem wypowiedzieć jako pierwszy pod Twoją propozycją. A jestem tu od stycznia 2017 z Paradise (tym projektem) - od początku Paradise. I to jest mój ukochany dział, bo tylko na forum wypowiadam się w tym dziale. W innych działach nie.
Dla mnie odnośnie tej Twojej propozycji: Bardzo ostre TAK.

Edytowane przez SprytsBeng
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, SprytsBeng napisał:

No trochę słabo, że to zostało usunięte. Ale to była decyzja właściciela Paradise - @brzys'ka, nie Wasza/nasza w tej sprawie. Ale słabe były zarobki. Max 1k było za 1 miejsce w PARKOURZE. Chyba, że się zmieniło (bo ja dawno na to nie patrzyłem... Ostatni raz w grudniu 2019 na to patrzyłem). Pamiętam to. Ale ja z tego wcale nie korzystałem. Ale Wy tak. Taki @SoulMaster@Loco lubieli wyzwanie PARKOUR, Wy inne wyzwania z tym związane. Ale tak jak mówię - była to decyzja właściciela Paradise z usunięciem tych wyzwań. @brzys za to zrobił WIELKIE WYZWANIE, które jest raz w tygodniu - niedziela 18:00-22:00 - co tydzień. I za 1 miejsce masz 100000, za 2 - 75000, za 3 - 50000. Od 4 do 10 - mamy 20000. A za same przejście toru - 7500 - od 11 miejsca. To są bardzo wysokie zarobasy od @brzys'a ustawione o tym. Ale trzeba to przejść - co jest bardzo trudne, bo jest to trudne, bo w niedzielę 04.10.2020 od 18:00 do 22:00 jak to było - tylko przeszło ~~9 osób - co sam @brzys o tym mówił. Czas jest 20 MINUT na przejście. Ale to jest bardzo ''trudnawe''.

Co do zarobków to były bardzo fajne 7.8k za pierwsze miejsca do 5k na 3 miejscu ale pomijajac same zarobki przyjemnie sie gralo w wyzwanie drift czy offroad zamiast zarabiac. A teraz niby sa te wyzwania i duze zarobki tylko szkoda ze sa co tydzien tylko w niedziele i tylko od 18-22. A to ze sa trudnawe to wsumie mozna dyskutowac. Ja ostatni bmx zrobilem z czasem 14min a 1 miejsce ktos zrobil 9min z tym ze ja nigdy nie gralem takich mapek bmx i mistrzem nie jestem. Jak dla mnie poziom trudnosci to zaleta. Anyways dzieki za odpowiedz 🙂 (jakby co to dalej ja, kowolek tylko pisze z telefonu i starego konta :v)

4 godziny temu, rekos4mmc napisał:

potezne tak 

No proste że tak, dzieki za kom

Edytowane przez Kowol
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Absolutnie na TAK, osobiście co 2 dni od dosyć dawna wchodziłem na serwer tylko, żeby zrobić sobie wyzwania i pozgarniać za to kaskę i przy okazji dobrze spędzić czas na serwerze.
Według mnie, stwierdzenie, że ,,Wyzwania przestały być popularne na serwerze i rzadko się zdarza by ktoś je wykonywał" jest błędne i ten który je wysnuł nie ma bladego pojęcia ile osób codziennie brało w nich udział. Tak, może i parkour'y rzadko kto dawał radę ukończyć (lecz ostatnio mi samemu się udało), ale jeśli chodzi o wyzwania typu Rajd Leśny, Poland Rally czy oba drifty jest to kompletna bzdura, że nikt ich nie kończył/uczestniczył w nich. Zamiast całkowicie przebudowywać system wyzwań idealnym rozwiązaniem byłoby pododawanie nowych wyzwań np. driftu, czasówki czy nawet dodanie bmxów jako wyzwania lecz w starym stylu. Broń Boże nie piszę tego z ,,bólem du*y", ale wyzwania, które wykonywałem co 2 dni (bo co tyle można było się zapisać w TOP3, które otrzymywało nagrodę pieniężną) były moim źródłem dochodu, co mnie trochę boli, że już nie mogę ich robić i zgarniać przy okazji kaski. Pieniądze z topki w wyzwaniach były fajnym dodatkiem do wypłaty co te 2 dni i robienie ich na dłuższą metę zapewniało na prawdę fajne sumy. 

21 godzin temu, Kowolek napisał:

Wraz z tym można by dodać jakieś osiągnięcia za np. ilość rozegranych wyzwań czy pobitych rekordów, lub system zdobywania punktów które w wyzwaniach które można by wymieniać potem na zniżki w tuneshopie czy na paliwo

To też jest na bardzo wielki +

To by było na tyle z mojej strony, oczywiście propozycja na WIELKIE TAK.

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, wyzwanie drift było giga fajną odskocznią od robienia prawie ciagle tego samego ! Miejmy nadzieje ze Brzysiu przywróci to nawet bez nagród 

• Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, SprytsBeng napisał:

Ale słabe były zarobki. Max 1k było za 1 miejsce w PARKOURZE. Chyba, że się zmieniło (bo ja dawno na to nie patrzyłem... Ostatni raz w grudniu 2019 na to patrzyłem). Pamiętam to. Ale ja z tego wcale nie korzystałem. Ale Wy tak. Taki @SoulMaster@Loco lubieli wyzwanie PARKOUR, Wy inne wyzwania z tym związane. Ale tak jak mówię - była to decyzja właściciela Paradise z usunięciem tych wyzwań. @brzys za to zrobił WIELKIE WYZWANIE, które jest raz w tygodniu - niedziela 18:00-22:00 - co tydzień. I za 1 miejsce masz 100000, za 2 - 75000, za 3 - 50000. Od 4 do 10 - mamy 20000. A za same przejście toru - 7500 - od 11 miejsca. To są bardzo wysokie zarobasy od @brzys'a ustawione o tym

Wcale takie słabe zarobki nie były, tygodniowo ze wszystkich wyzwań będąc pierwszym można było zdobyć więcej niż aktualne 100k za pierwsze miesjce, ale wymagało to umiejętności w kilku dziedzinach tak naprawdę i bardzo się to opłacało. Jak były stare wyzwania ja sam zarabiałem około 70-75k z wyzwań pomijając jedynie parkour. 

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę dopisywać więc napiszę tu w komentarzu 🙂 Co do tego top 3 rankingach fajnie było by dodać osobny ranking który by się kasował co miesiąc (Taki czysto w formie rywalizacji na punkty i czas a nie po to żeby dostać kasę i żeby się zresetował po 00:00)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, killer_cyc[DDS] napisał:

neutral bo sam z tego prawie wg nie korzystałem ale jak Brzysiek napisał na nowościach, że stały się mało popularne więc coś musi być na rzeczy

Co do spadku popularności do mógłbym się zgodzić tylko w kwestii wyzwania parkour

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ta ta wypiszcie jeszcze wiecej ile na czym zarabiacie to zaraz wszystko wam usuna i bedziecie wchodzili na serwer tylko zeby pobiegac bo na nic nie bedzie stac

przywrocic tak zeby dalo sie z tego zarobic

Edytowane przez vanos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK.  Wyzwania były na serwie już od Paradise v1. Była to bardzo przyjemna aktywność gdzie było można spędzić czas , porywalizować z innym graczami oraz przy okazji zarobić coś poza pracą.  Niestety moim zdaniem usunięcie wyzwań i dodanie wyzwania co tygodniowego to krok w tył który zmniejszył aktywności poza pracą.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za przywróceniem driftów w Sf i prób czasowych w LV i BB, a co do Parkourów to z tego co patrzyłem przejazdem i kiedyś sam próbowałem to nie zdarzyło mi się żeby widzieć chociaż jedną osobę będącą w TOP3 lub chociaż próbującą zrobić parkour (wyjątkiem były codzienne zadania). Podsumowując: jestem za przywróceniem driftów i prób czasowych w niezmienionej formie i lokalizacji, a co do Parkourów to wg mnie są zbędne!

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiąc te wyzwania co 3 dni szło wiele zarobić co bardzo pomagało mi w odejściu od zarabiania na dorywczych które były nudne, jednak po robieniu ciągłym tych wyzwań i zarobieniu no nie wiem jakoś 300k plus napewno patrząc na yo że garstka ludzi robiła te wyzwania które już były już wyszkolone w powtarzających się torach. Na początku nie szło mi w nich najlepiej lecz po pewnym czasie szło się przyzwyczaić i być nawet co te 3dni w topce poprzez mała konkurencję i ogromne wyniki lub krótkie czasy. Moim zdaniem eventy te mogłyby wrócić lecz tylko wtedy kiedy by zmieniane były co 1 tydzień a nie tak jak to było że wbijam o 23 robię wszystkie wyzwania i o 00 dostaję 35k(wiadomo że jak byłyby zmieniane to też mogloby tak być ale nie byłoby to monotonne i robione z automatu na raz). Neutral 

Chociaż spoko robiło się 70k na tydzień 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@brzys a nie lepiej by było przywrócić owe wyzwania, lecz z połowę mniejszą pulą nagród? Za pierwsze miejsce w drifcie dostawało się około 8k, więc teraz byłoby 4k itd.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi