Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] <Tereny na chinatown> - <Stasiuch>

Stasiuch
 Share

Recommended Posts

Nick:Stasiuch
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, ]
Opis propozycji:Witam, mam propozycje dla korzyści tych którzy chcą gdzieś indziej tereny przyjmować tzn. w san fierro jest skrawek chinatown (tam też są gangi w podstawce, wietnamczycy)

więc co myślicie o tym? np. dla nowych gangów jakiś skrawek gdzie niema weteranów lub ich jest bardzo mało. Więc jak dla mnie by był to dobry pomysł pozdrawiam. a tutaj przykład jak by był rozkład:https://imgur.com/a/uDOE8Bk

• Moderator

San Fierro cierpi na brak rzeczy do roboty w tym miejscu, więc jak najbardziej jestem za tym, aby czymś wypełnić to miasto. Czy tereny gangu w tym miejscu to dobry pomysł zależy od tego jak Administracja to zaimplementuje. 

Jestem na tak.

Tak. San Fierro jest umarłym miastem. Ale dodawanie DM, strefę gangową na jedną dzielnice się nie opłaca. Na dzień dzisiejszy macie całe Los Santos + 3 strefy specjalne - Montgomery, Bayside Marine i Bone County - obok tamy + 4 strefy wodne wokół Los Santos / Las Venturas pokryte tym. Macie tego dużo. Uwierzcie mi. 

Edited by SprytsBeng
  • Zabawne 1

50 minut temu, SprytsBeng napisał:

Tak. San Fierro jest umarłym miastem. Ale dodawanie DM, strefę gangową na jedną dzielnice się nie opłaca. Na dzień dzisiejszy macie całe Los Santos + 3 strefy specjalne - Montgomery, Bayside Marine i Bone County - obok tamy + 4 strefy wodne wokół Los Santos / Las Venturas pokryte tym. Macie tego dużo. Uwierzcie mi. 

Nie przejdzie to. Nie ma szans na to.

• Kocham To 1

2 godziny temu, SprytsBeng napisał:

Godzinę temu, Tehciu napisał:

Nie przejdzie to. Nie ma szans na to.

W dniu 1.10.2020 o 22:22, SprytsBeng napisał:

Przyszedł znawca, Nie przejdzie to. Nie ma szans na to

Edited by Dziqu

• 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy