Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Rekrutacja do San News - Październik 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Rf3Xz32.gif

snxd.png.0f551959610357131588f6f11262d118.png.d08d72b678303fda180944f7871e8324.png

Witajcie!
Z dniem dzisiejszym Zarząd Redakcji San News otwiera rekrutację w nasze szeregi.

Redakcja San News na serwerze istnieje od dłuższego czasu, na dzień dzisiejszy jest podgrupą w Roleplay Creators, w której i tak działamy jako osobna grupa z wykwalifikowaną kadrą redaktorów. Nasza grupa oferuje osobom różnorakie konkursy z tematyki tworzenia artykułów od zera, grafiki komputerowej oraz wiele innych. Odnośnie płac w naszej grupie, płacimy na wykonaną robotę, czyli za wykonanie artykułów na rzecz San News. Staramy się tworzyć wszystko dla zabawy, co nie zmienia faktu, że w każdym artykule staramy się dawać z siebie 100%, a nawet więcej.

Do dyspozycji w tworzeniu artykułów będziecie mieli również dostępy do różnorakich pojazdów z naszego garażu, o wszystkim dowiecie się, kiedy przejdziecie pierwszy etap rekrutacyjny, jakim jest złożenie podania w nasze szeregi.

1721538961_pasekchuj.png.84379c130f4004b4be4fb33d975fb811(1).png.0dd3cd66a0ff76ec452092e7f18e8342.png

Czego wymagamy od aplikantów?
- Przede wszystkim chęci do tworzenia artykułów,
- Szczerości,
- Stałego zaangażowania w życie Redakcji San News,
- Bezproblemowe, władanie językiem, brak problemów z interpunkcją, 
- Discord'a 
- Wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy
- Osobisty rozwój,
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość awansowania.
Wzór podania:

Cytat

Imię oraz nick:
Identyfikator Discord (np. Szlachcic#9041)
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:
Przykładowe artykuły*:
Coś o sobie:
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:

* - Nieobowiązkowy podpunkt

Jeśli masz jakieś pytania, sprawy odnośnie rekrutacji w nasze szeregi, możecie do nas napisać w prywatnej wiadomości na Discordzie lub w wiadomości prywatnej na @Szlachcic(Szlachcic#9041)  @Szan(Szan.#2054)  @IKSIN ((IKSIN#2872) lub @Falc1 (Falc1#2285)

1721538961_pasekchuj.png.84379c130f4004b4be4fb33d975fb811(1).png.0dd3cd66a0ff76ec452092e7f18e8342.png

snxd.png.0f551959610357131588f6f11262d118.png.d08d72b678303fda180944f7871e8324.png

Edytowane przez Szlachcic
  • Lubię To 1
Odnośnik do odpowiedzi

Imię oraz nick: Mam na imię  Kuba A mój nick na serwerze to F4TJ4COB

Identyfikator Discord (np. Szlachcic#9041): F4TJ4COB#1649

Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): Mam zalany klawisz od  screenshotów, ale mogę powiedzieć: 2 razy prawko I 1 ban trochę z mojej głupoty za sprawy prywatne na Duty, ten ban został anulowany po wyjaśnieniu sprawy

Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Jasne zapoznałem się, ale aby to sobie rozjaśnić przeczytam to jeszcze raz..

Przykładowe artykuły*: Artykuł o pogodzie,  o zbliżających się wydarzeniach, o czymś co się przykładowo wydarzyło na ulicach San Andreas itp..

Coś o sobie: Mam na imię Kuba, mam 20 lat I pochodzę z województwa Opolskiego. Na codzień interesuję się motoryzacją I wszystkim innym z tym związanym. Chodzę do ostatniej klasy technikum( maturalna). Ogólnie jestem spokojnym człowiekiem I raczej nie należę do grona tych agresywnych czy zakręconych. Myślę że z czasem sami się przekonacie że jestem człowiek w dechę :》

Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Myślę że to powinienem być ja ze względu na to że wiek I umiejętności pisania gdzieś z czasem same się wypracowały.  Pracuje Zawsze  rzetelnie I nie odpuszczam gdy czegoś nie skończę. 

Odnośnik do odpowiedzi

Imię oraz nick: Paweł, RTpawiz
Identyfikator Discord (np. Szlachcic#9041) : pawiz#7519
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): https://imgur.com/a/Hu3KI7U
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Jasne
Przykładowe artykuły*: Artykuł o zbliżającej się pogodzie, nagłe zdarzenia na mieście oraz wywiady 
Coś o sobie: Witam, mam na imię Paweł i pochodzę z Wielkopolski, urodziłem się w Poznaniu. Od dziecka uwielbiam grać w piłkę i nie zamierzam przestawać swojej pasji, mam czterech braci  i jedną siostrę. Uczęszczam do 2 klasy Technikum, jestem bardzo spokojnym i potrafiącym opanować nerwy człowiekiem. Na codzień spotykam się z kolegami i gram w gry.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Jestem człowiekiem który uwielbia pisać wypracowania/raporty, jestem bardzo aktywny a praca w San News sprawi mi samą przyjemność. 

Odnośnik do odpowiedzi

Imię oraz nick: Bartek Ministrant_1
Identyfikator Discord:✞Ministrant✞#1890

Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):

https://imgur.com/a/8HQXL4w

Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:Tak

Przykładowe artykuły*:Artykuł o pogodzie, o różnych wypadkach w miastach i różnych wydarzeniach 

Coś o sobie: Cześć nazywam się bartek mam 16 lat chodzę do 1 technikóm moim zainteresowaniem najbardziej są samochody ciężarowe i to mój przyszły zawód planuje zostać zawodym kierowcą  trzeba zrobić prawo jazdy kat. C (na prowadzenie samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony), i C+E to tak tylko żeby było wiadomo to jest moje marzenie od małego bo od zawszę byłem w środowisku ciężarówek od małego bo u mnie każdy wujek ma firmę z transportem dlatego może te zainteresowanie i też mój tata jedzi tirami dlatego też chce zostać kierowcą mnie bardziej ciągnie do dużych samochodów niż do małych jak zdam prawo jazdy na B chce sobie kupić forda mustanga podobają mi się te auta te nasze auta mi się nie podobają nie wiem czm ale mam kulturę jestem miły wyrozumiały i umiem przyznać się do winny i też lubię pomagać innym osobom za nic bo z przyjemności się pomaga robię różne serwery dsc i różne takie jak ktoś chce chętnie pomagać nigdy na nikogo się nie wydzieram bo nie chce sobie psuć znajomości też żadko co kogoś wyzywam też się nie opłaca 
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:bo mam dużo kultury nigdy nie wyzywam osób na serwerze zawsze mam zachowaną

kulturą jestem bardzo miły i myśle że się nadam do frakcji życzę miłej soboty :}

Odnośnik do odpowiedzi

Imię oraz nick:Kuba Sanni

Identyfikator Discord (np. Szlachcic#9041) Sanni#1702

Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):nie działa mi przycisk od SS ale mam ich 9 może wysłać zdjęcie @Falc1jak będzie potrzebne 

Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:Tak zapoznałem się z regulaminem 

Przykładowe artykuły*:Artykuły o pogodzie , o wydarzeniach w całym stanie San Andreas 

Coś o sobie:Jestem Kuba mam 17 lat . Mieszkam na dolnym Śląsku. Uczę się na mechanika pojazdów osobowych jestem bardzo pracowitą osobą.Gdy dostanę zadanie staram się wykonać je na 200%, daje z siebie 100% gdy nie mam pojęcia jak coś wykonać zawsze proszę o pomoc .

Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: ponieważ jestem bardzo pracowity ,uczynny,z zapałem do pracy.Jdstem bardzo solidnym pracownikiem 

Mam nadzieję że się dostanę 

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do odpowiedzi

Imię oraz nick:Mam na imię Hubert a mój nick to: LujoSlav
Identyfikator Discord (np. Szlachcic#9041)Mój identyfikator to:Carl.Smith#1932
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): Moją listę kar dam na końcu podania
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:Oczywiście zapoznałem się
Przykładowe artykuły*: na przykład artykuły o zdarzeniach w mieście,o pogodzie itp.

Coś o sobie:Witam mam na imię Hubert mieszkam w Wielkopolsce mam 15 lat. Moje główne  zainteresowanie to Informatyka. Na ogół dobrze i szybko się uczę jestem miły nie mam problemów emocjonalnych. Nie jestem "Toksyczny".
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:Uważam że jestem wystarczająco aktywny na co dzień po 5 godzin . Nie sprawia mi żadnych problemów interpunkcja oraz znam dobrze język.

Edytowane przez Hubertonso
źle zrozumiałem punkt z artykułami
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy