Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Dziwne zjawisko w San Andreas. - Czyli, co się stało na północy?

Ojo
 Share

Recommended Posts

5.png.505faf3abfd76f2ad64bb144429a4c47.png

Nasz dron patrolujący teren odkrył niespotykane dotąd zjawisko. Co takiego stało się na północy naszego stanu.

Las Venturas, stolica hazardu i rozrywki. Miasto zostało wzniesione w latach 40 XX  w, przez Gangstera Harrego Golda. W mieście kipi bogactwem i przepychem od jaskrawych neonów oraz nietypowych budowli. Na obrzeżach miasta mieszkają bogaci i wpływowi ludzie, znajdują się tu salony oraz giełdy z najszybszymi autami na rynku. Niegdyś teren pustynny, a teraz? Coś się zmieniło.

pasekchuj.png.84379c130f4004b4be4fb33d975fb811.png.537b3f75d1cd9dcab96d788613fb820d.png
Mieszkańcy żyją tak szybko że nie zauważyli powolnych zmian w klimacie jak otaczającym ich terenie, jednak ksiądz z Parafii św Wacława zauważył szybciej metamorfozę.

(R) - Redaktor (K) - Ksiądz 

R-Jak długo Pan mieszka w Las Ventruas?

K-No będzie ze 10 lat.

R-Czy szybko zauważył Pan zmiany w klimacie jak i otaczającym Pana terenie?

K- Zauważyłem zmiany, stało się jakby chłodniej i częściej padało przez ostatnie lata, dzięki czemu wyrosło trochę drzew jak i traw na dawnej pustyń.

R- Co sądzi Pan o tych zmianach?

K- Ja osobiście jestem zadowolony z tych zmian. Nie lubią jak jest za gorąco. No i na jesień można na grzybki się wybrać bliżej, nie trzeba jechać na Angel Pine czy Palomino Creek.

1.png
pasekchuj.png.84379c130f4004b4be4fb33d975fb811.png.537b3f75d1cd9dcab96d788613fb820d.png

Na terenie miasta zaczęło się robić zielono. Tereny pustynne zamieniły się na tereny leśne, wyrosła trawa oraz drzewa iglaste. Mieszkańcy z hrabstwa Bone County zauważając zmiany w klimacie jak i żyzności gleby masowo zaczęli zakładać farmy z bydłem jak i roślinnością gospodarczą.

Większość obszaru zajmowała pustynia oraz klify. Teraz  tereny te porosły drzewami i oraz trawą. 

2.png
W okolicach Fort Carson, teren kiedyś bogaty w złoża ropy dziś teren zamieszkany przez dziką faunę i florę. Zaprzestane wydobycia pozytywnie wpłynęły na zieleń jak i jakość życia na tym terenie.
Są osoby którym przeszkadza ta zmiana ale są i zadowoloni z tego. Tak jak mieszkaniec Hrabstwa Pan E. 

(R) - Redaktor (E) - Pan E.

R-Jak długo Pan mieszka w Las Ventruas?

E- Właściwie to już nie mieszkam. Mieszkałem tam przez 3 lata po czym przeprowadziłem się do Las Venturas. 

R-Czy szybko zauważył Pan zmiany w klimacie jak i otaczającym Pana terenie?

E- Czy szybko ? niekoniecznie. Po prostu jeżdząc codziennie do pracy zaczałem powoli zauważać zmiany klimatyczne które mocno mnie szokowały. Dla człowieka który tam kiedyś mieszkał to dziwne uczucie bowiem gdy czasami tam przejeżdzam albo gdy jadę odwiedzić moją rodzine kompletnie nie poznaje tego miejsca.

R- Co sądzi Pan o tych zmianach?

E- W pełni jestem w stanie zrozumieć ludzi którzy się nie potrafią pogodzić z tym jak zmieniła się okolica w której żyją. Ciężko jest też wytłumaczyć co spowodowało takie zalesienie terenu. Osobiście uważam że to dobrze iż doszło do zmiany klimatu gdyż dzięki temu powstało wiele gospodarstw rolnych które zatrudniają dużą ilość pracowników oprócz tego uważam że to miejsce stało się piękniejsze i jest z pewnością znacznie bardziej atrakcyjne turystycznie niż wcześniej.3.png

STREFA 69

Teren badań wojskowych znajdujący się na zachodzie od Las Venturas.
Bardzo dobrze strzeżony obiekt niegdyś widoczny na pierwszy rzut oka, dziś schowany w gąszczu zieleni. 

4.png

Czy to oni przyczynili się do tych zmian? Może to zmiany naturalne? Może nie jesteśmy sami we wszechświecie i jakaś siła pozaziemska na to wpłynęła?
Możliwe że nigdy się nie dowiemy co jest przyczyną tych zmian.

Edited by Szlachcic

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy