Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Pojazdy Elektryczne - JuniorSoprano

Alfonzo
 Share

Recommended Posts

Nick:JuniorSoprano 
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] 
Opis propozycji: Propozycja miała by dotyczyć aut elektrycznych. Dobrze byłoby gdyby dodać na serwer coś unikatowego czego nie sposób znaleźć na innym serwerze mta, a konkretnie pojazdy elektryczne. Można byłoby dodać specjalne (coś jak unikaty) bądź też dodać opcję wymiany silnika w tune shopie na elektryczny, oczywiście nie w kwocie jak montowanie LPG żeby nie było to zbyt powszechne np. 50k osobowe i 100k sportowe lub coś w tym stylu. Można byłoby dodać wtedy specjalne stacje w tych mniej uczęszczanych miejscach jak Palomino Creek Bayside lub San Fierro. Stacje te polegałby na zostawienu takiego auta na np. 5minut ładowania po czym możemy sobie je zabrać i dalej cieszyć jazdą, trzeba było by wtedy dodać zamiast ilość paliwa pod licznikiem zasięg jaki jeszcze będziemy w stanie przyjechać naszym pojazdem. Jak dla mnie zachęciło by to sporo osób to odwiedzenia tego serwera w celu sprawdzenia czegoś innego niż na innych serwerach mta. Oczywiście najlepszą opcją byłaby zmiana silnika w tune shopie nawet i drożej niż podałem przykład albo nawet dodanie modeli aut z podwyższoną ceną bądź wybór jednie przy kupnie auta czy chcemy silnik spalinowy czy elektryczny za dopłatą 50-100k

2 minuty temu, SprytsBeng napisał:

Ładnie opisałeś. Ale to nie tutaj. Chcemy być ''innowacyjniejszym'' serwerem bez takiego czegoś. Dziękujemy za takie coś.
Dlatego jestem na nie.

Tobiasz super gosc, dobrze mowi, pozdrawiam

Mówisz SprytsBeng innowacyjniejszym serwerem

Innowacja to jest coś nowego Spryts a nie.

Wydaje mi się że pomysł fajny ale trzeba było by skrypt dopracować tak, aby nie przypominał typowych pseudoli z takimi pojazdami z silnikiem elektrycznym.

Neutral.

• 2 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy