Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] KD - zalech

zalech
 Share

Recommended Posts

I zaś będzie granie na pixel. Już KD było za czasów starego DM'a - zeszły rok (2019). I wiemy jak to z tym wyglądało.
Na nie.

NIE TO NIE PRZEJDZIE TO NIE MA JAKICH SZANS NA NIE!!!

Edited by olis

11 godzin temu, SprytsBeng napisał:

I zaś będzie granie na pixel. Już KD było za czasów starego DM'a - zeszły rok (2019). I wiemy jak to z tym wyglądało.
Na nie.

Tobi, ale ty wtedy nie grałeś, ale i tak jestem na nie xD

34 minuty temu, Stuba napisał:

Tobi, ale ty wtedy nie grałeś, ale i tak jestem na nie xD

Tobi grał we wrzesniu w gangu.

Co do propozycji. Nie ma szans, nie przejdzie to. To nie przejdzie. Nie na szans. Zarząd serwera ma sprytny mózg, pisze o brzys, paraguan, virelox. Robią wiele rzeczy dla serwera ale to nie przejdzie. (Es) (XD)

• Supporter

Osobiście mi pasuje taki pomysł, pamiętam jak się grało w Last Warnach ❤️ i się miało tą świadomość że ktoś ci może wjechać na teren i cię zabić. Prawda

było sporo narzekania na to KD że wszyscy pod to grają, ale według mnie miało to swój urok.

Aktualnie DM wygląda tak: Wbijasz w nocy, robisz tereny gangu którego nie ma i wywalone, a jak ktoś podjedzie kiedy nie ma wjazdów i cię zabije to 

odrazu skarga, dlatego żeby to ominąć to po prostu często gangi zostawiają sobie jeden teren żeby mieć możliwość wjazdu, bo jak przejmiesz po wjechaniu na teren to nie można napisać skargi.

Aktualizacje i zmiany które według mnie popsuły DM: Ta z przebiegiem, wahaczami itp. (Sporo się na tym traci)

Zakaz wjazdów na tereny, bazy, niby są dni w które są takie wjazdy ale lepiej by było jak by były przez cały tydzień.

Usunięcie KD - Spora ilość graczy również przez to odeszła, bo nie ma o co grać na DM, gangi powstały po to żeby ze sobą rywalizować, a nie żeby tylko brać tereny i zarabiać, bo to tak aktualnie wygląda.

Nerf Gangów i frakcji - Na to nie będę się wypowiadał. bo to jest akurat śmieszne i tak gospodarki już się nie da naprawić.

Rozruszniki - Teraz tak naprawdę montujesz se rozrusznik do klasycznego auta ale dość szybkiego np: Pheonix, premier czy tam blista i zawszę ci silnik odpali.

Ja jestem osobiście na TAK

• Kocham To 2

• Global Moderator

Najpierw należy zastanowić się nad tym z jakiego powodu KD zostało usunięte... no właśnie, z powodu grania na pixel, "pocenia się" i uciekania od walki żeby nie stracić KD.

Chcecie powrotu statystyk? Spoko ale potem nie płaczcie że każdy ucieka przed walką na DM i że jest wiele osób grających na pixel.

Nie ma sensu cofać się w czasie, tym bardziej gdy ostatnim razem gdy KD było usuwane, stanowcza większość gangsterów była za.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy