Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Blokada Dm - .i.

zderzak
 Share

Recommended Posts

Nick:.i.

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]

Opis propozycji: Witam moją propozycją jest o mniejsze kary na dm. Moim zdaniem kara np 100h to długo  na dm ,

wtedy nie ma szansy na granie na dm ponieważ np:nie pomalować terenu . Moim zdaniem Blokada DM powinna trwać od 2-5 h.

Pozdrawiam <#

@MeKu KOCUR ❤️

Nie, po to ta kara jest żeby ten który ją dostał wywnioskował coś z niej a nie po tych 2 godzinkach znowu to samo odpierdalał. Kara ta powstała aby w końcu zwierzyna na dm się ogarnęła i zaczęła grać normalnie a nie odpierdalać. 100h powinno być minimalną karą w mojej opinii. Im więcej przesiedzisz na karze tym bardziej będziesz wahał się w przyszłości popełnić to samo bo kara się wydłuży...

• Lubię To 1

@SprytsBeng @Doneq Chłopaki ale wiecie   rozumiem was ale gdy ktoś dostaje kare na 100h  to odechciewa się grać można tez dać karę 24h lub wrócić do starej metody warn.

100 h = około 4,5 dnia , w tym czasie jesteś nie potrzebny w gangu bo nic nie możesz zrobić.

To teraz Ci coś powiem @piureczko. Osoby, które dostają blokadę DM na 100 godzin, to mają 4 kary, ponad 4 kary tego typu i to system przedłuża karę o kolejny czas. Tutaj jest o tym wyjaśnienia:

To powstało 29.04.2020.
I widzimy, że jak mamy 4 kary, ponad 4 kary tego samego typu - system wydłuża o 25% więcej czasu tej kary przy następnej takiej. A jak ktoś ma 10 kar, ponad 10 kar tego samego typu to przedłuża o kolejne 24h. 
Ja nie mam żadnych kar, bo jestem grzeczny, miły i w ogóle i nie zdobywam żadnych kar w grze oprócz pojedynczych ZWYKŁYCH WARNÓW. Nie mam z tym problemów. Wystarczy tak nie robić, nie odwalać. I będzie zatem nam dane.

Edited by SprytsBeng
  • Lubię To 1

Godzinę temu, SprytsBeng napisał:

Osoby, które dostają blokadę DM na 100 godzin, to mają 4 kary, ponad 4 kary tego typu i to system przedłuża karę o kolejny czas. Tutaj jest o tym wyjaśnienia:

Coś ty cpal Tobi, laczu dostał 100h (pierwsza kara tego typu) 

Co do samej propozycji jestem na tak, max 24-48h (to i tak jest dużo) i masz czas, aby przemyśleć zachowanie, nie róbcie komuny. 

• Kocham To 1

Na nie. I co po 5h wrócisz znowu od+_-$+lać na dm otrzymasz znów.

Poczekasz kolejne 5h i tak w kółko.

Kara uczy a nie.

Gdybyś, nie odje*$*$ł maniany to byś nie dostał.

Nie przejdzie nie ma szans

Blokada DM jest tylko dla osób łamiących jej zasady, nie ma sensu Zmniejszanie jej gdyż i tak już jest za dużo przypadków gdzie osoby z gangu nadużywają swoje pozycje do utrudniania gry normalnym graczom, czego miałoby nauczyć kara 5h osoby która zaczyna mnie atakować np poza dm w Las Venturas i myśli że jest w masce to jej wolno? Jestem na NIE

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zamiast prosić o skrócenie kar po prostu zacznij grać zgodnie z regulaminem i po problemie. Mi aktualny taryfikator kar pasuje i jestem zdania, że dla osób łamiących postawione im zasady powinny być one jeszcze większe. Jestem na nie.

Na nie, kara to kara jak od*********z to albo bierzesz to pod pazuchę i odczekujesz aż minie albo piszesz apelke proste. Jak nie potrafi ktoś przestrzegać zasad dm to musi ponieść tego konsekwencje tyle w temacie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy