Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Salon sportowy - korekta

Falc1
 Share

Recommended Posts

Nick: Falc1
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Przeniesienie Buffalo z salonu pojazdów osobowych do  salonu pojazdów sportowych. Co tu dużo mówić Buffalo nawet po US jest szybsze niż niektóre pojazdy z salonu sportowego np. Uranus, Flash, Stratum, Windsor, Super GT, ZR-350 które kosztują wielokrotność ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za Buffalo. Nie wiem także, co robi w tym salonie Windsor, wszak to zwykłe cabrio bez większego sportowego zacięcia. Proponuję przenieść Buffalo do salonu sportowego, podnieść jego cenę do ok. 250-270 tysięcy a w miejsce Buffalo do salonu aut osobowych dodać Windsora lub ZR-350 (vmax ZR-350 na US5 to 218 km/h, a Buffalo 233km/h)

Edited by Falc1
  • Lubię To 3

Noo tak średnio jestem za tym, ale pare aut powinno zmienić "klasę"

Taki Stratum co ledwo 200 ciśnie na US5, a jest autem sportowym gdzie tune nie oszukujmy się w ch*j drogi

Znaczy tak no propozycja jak najbardziej jest sensowna i pełna racja z tym że Buffalo powinno być sportowym pojazdem tyle że no właśnie - obecnie nie jest. Wiele graczy z tego pojazdu korzysta głównie ze względu na to że nie jest sportowy i koszty tuningu nie są po prostu tak wysokie jak powinny być. Ja raczej tego pojazdu i tak mieć nie będę - po prostu jestem przeciwny zbyt późnym zmianą. To tak jakby kupić pojazd stuningować go do połowy po czym staje się sportowy i trzeba płacić za tuning o wiele więcej albo na odwrót stuningować do połowy pojazd sportowy który nagle staje się osobówka.  Z drugiej strony spoko po przeniesieniu wzrośnie wartość Bufallo więc będzie można taki pojazd sprzedać za więcej no ale uważam że już wcześniej pojazdy powinny były zostać dodane do odpowiednich salonów.

Edited by Exiss

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy