Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Zakazanie udziału adm w licytacjach - KlapeQ

KoZaSnieZna
 Share

Recommended Posts

Nick: SpoconY_KlapeQ
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]
Opis propozycji: No więc witam, sima i cześć. Taka krótka dość propozycja, która polega na tym aby administracja (chodzi mi tutaj o tą wyższą, czyli admin+) nie mogła brać udziału w licytacjach, gdyż mogliby oni nieuczciwie pozyskiwać informacje o drogocennych nagrodach wewnątrz kontenerów. 

"To nie przejdzie, nie ma szans." ~ Pewien słynny gracz tego serwera

Edited by KoZaSnieZna21
  • Lubię To 1
  • Kocham To 7

• Administrator

Jako administratorzy nie mamy żadnych informacji o tym co się znajduje w kontenerach, a jeśli już takie informacje dostajemy, to sumienie mi nie pozwala brać udziału w takich licytacjach bo wiem, że to jest nie fair w stosunku do was. Jesteśmy graczami takimi samymi jak wy i tak samo należą nam sie wszystkie atrakcje. Jeśli chodzi o dzisiejszą sytuację, to poszedłem na logike, droższa podpowiedź - możliwy droższy pojazd, a wiedziałem, że santex dostał bana, więc był cień szansy, że się uda, więc zaryzykowałem.

Propozycja bez sensu.

• Lubię To 2
  • Kocham To 4

Tylko zarząd wie co jest w kontenerach. Jeźeli administrator już dostanie informacje nie bierze udziału także propozycja jest bezsensu. Czemu admin nie może też sobie licytować?

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

7 godzin temu, ReD_Devil napisał:

Jako administratorzy nie mamy żadnych informacji o tym co się znajduje w kontenerach, a jeśli już takie informacje dostajemy, to sumienie mi nie pozwala brać udziału w takich licytacjach bo wiem, że to jest nie fair w stosunku do was. Jesteśmy graczami takimi samymi jak wy i tak samo należą nam sie wszystkie atrakcje. Jeśli chodzi o dzisiejszą sytuację, to poszedłem na logike, droższa podpowiedź - możliwy droższy pojazd, a wiedziałem, że santex dostał bana, więc był cień szansy, że się uda, więc zaryzykowałem.

Propozycja bez sensu.

Ty masz sumienie, no teraz mnie zaskoczyłeś. Co do reszty może i tak było, ale nigdy się nie ma 100% pewności

• Irytujące 1
  • Zabawne 1

• Global Moderator

Administrator NIGDY nie zna zawartości kontenera. Jedyne co może z nimi zrobić to włączyć odliczanie. No chyba, że Zarząd ujawni co się raczej nie zdarza.

Na nie, każdy jest równy.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

• Zarząd

administratorzy nie mają wiedzy o tym co jest w kontenerach, jedynie czasem dajemy podpowiedzi które przekazują również wam. Nie ma pod tym kątem żadnej faworyzacji.

• Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy