Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Zmiany w biznesie Mechanik

Falc1
 Share

Recommended Posts

Nick: Falc1
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Jak wiadomo rzadko zdarza się, aby był mechanik na stanowisku dlatego wychodzę z propozycją dodania możliwości samodzielnej naprawy pojazdu kiedy nie ma na duty nikogo z biznesu (w formie komendy /mechanik która wyświetlała by nam panel naprawy  lub dodanie markera, który takowy panel wywoła po wejściu w niego.) Myślę, że jest to dość uciążliwe, że nie możemy samodzielnie naprawiać pojazdów, szczególnie kiedy nie ma nikogo z administracji. 

Edited by Falc1
  • Lubię To 1
  • Urocze 1
  • Kocham To 4

jesli chodzi o sam pomysl to mi pasuje, ale nie widze sensu podnoszenia ceny i czasu takowej naprawy gdyz ma ona byc tylko jak kogos nie ma na mech

dodatkowo proponuje aby ta funkcja dzialala  kiedy jest mniej niz x graczy, albo miedzy 01-12 bo w tych godzinach juz mniej os gra

• Kocham To 1

Od kiedy jest ta ikonka można sobie oszczędzić czasu - no bo wiesz z miejsca czy ktoś jest na mechu czy nie. Często jednak jest tak że sobie rozwalisz pojazd, nie ma żadnego mecha i jest generalnie lipa. Dlatego uważam że jest to dobra propozycja. Nie wiem czy jakieś podwyższone ceny i ograniczenia z tym związane są potrzebne. Jasne najlepiej by było jakby jednak gracz nam naprawiał pojazd a nie system no ale jak się śmiga o późnych porach to co zrobić. Jak najbardziej tak.

• 2 weeks later...
  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy