Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Rekrutacja do Korpusu Filmowego 2020 - Wrzesień

Pazdek
 Share

Recommended Posts

san_news_film_v2.png.5be8371547a34ff3f29e322088dfa837.png.0a8b8643908d3cfeed435c363d501571.png

Z dniem dzisiejszym Zarząd Korpusu Filmowego otwiera rekrutację w szeregi.

Korpus Filmowy Redakcji San News na serwerze istnieje od niedawna, na dzień dzisiejszy poszukuje pracowników, którzy potrafią wytrwale i umiejętnie wykonywać polecenia. Korpus Filmowy oferuje dołączenie do Redakcji San News, a nawet przewidywane większe wynagrodzenia.
Korpus Filmowy nie jest czymś, gdzie powstają tylko "filmy lub seriale", ale jest to też myślenie i gra aktorska, która wymaga poświęcenia czasu i wymaga chęci. Pracownicy ciężko piszą scenariusze lub grają aktorów w filmach.

1139797525_SanNewsprzejcie.png.5df0c812cc6519862fbf439a5ca43196.png.90d72872dada2dad472fa78336382dda.png
Wymagamy od aplikantów:
- Chęci do uczestnictwa
- Szczerości
- Aktywności
- Stałego posiedzenia w Korpusie Filmowym
- Poprawną polszczyznę i wysoką kulturę osobistą
- Posiadanie Komunikatorów Discord i TeamSpeak3

- Pomysłów
Oferujemy:
- Osobisty rozwój
- Wysokie wypłaty
- Możliwość zostania redaktorem Redakcji San New
s
- Prywatne pojazdy Korpusu

Wzór Wniosku:

Imię oraz nick:
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur):
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym:
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?:
Przedstaw siebie:
Coś od siebie:
Na jaką funkcję aplikujesz (Kamerzysta,Montażysta, Reżyser,Aktor Głosowy, Aktor) ?:
1139797525_SanNewsprzejcie.png.5df0c812cc6519862fbf439a5ca43196.png.90d72872dada2dad472fa78336382dda.png

Edited by Szlachcic

• 2 weeks later...

Imię oraz nick: Michał | Tiger_PZK
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072): Ooarai#0017
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur): https://imgur.com/SpcYgMl
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Zerowe
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Tak
Przedstaw siebie: Jestem spokojną opanowaną osobą z poczuciem humoru oraz posłuszny Wyższym rangą we frakcjach/Gangach. Nie obrażam sie za byle co i jestem wyrozumiały wobec innych oraz wytrwały. Nie daje się ponieść emocją . Mam dość spokojny charakter oraz nie jestem złośliwy a bardziej przyjacielski i nastawiony pozytywnie do życia.
Coś od siebie: Mam nadzieje że sie dostane 🙂 Pozdrawiam
Na jaką funkcję aplikujesz (Kamerzysta,Montażysta, Reżyser,Aktor Głosowy) ?: Montażysta

Imię oraz nick: Nazywam się Kacper a ukrywam sie pod pseudonimem Aiquit 🙂
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072): Aiquit#0299
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur): https://imgur.com/3rrUbaW
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Jasne że tak.
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Pomogłem raz przy produkcji filmu na Paradise oraz z kolegą kiedyś dla żartów robiłem przeróbkę reklamy gangu z innego serwera.
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Mój komputer ma swoje lata i nie pozwala na nagrywanie/streamowanie rozgrywki, a montaż filmów mnie jakoś nigdy nie interesował.
Przedstaw siebie: Witam nazywam się Kacper, tak jak już pisałem mam 16 lat. Staram się być osobą bez konfliktową i załatwiać każdy problem od razu niż rozdrapywać go co jakiś czas, również jestem osobą pozytywną z którą można się pośmiać bez żadnych skrupułów i także popisać na luzie. Tak samo jak każda osoba posiadam jakieś wady ale wydaje mi się że to moja silna strona, zawsze staram się udowodnić że mam racje oraz zawsze mówię co mi leży na języku.
Coś od siebie: Mam nadzieje że zostanę ciepło przyjęty i będę mógł coś wnieść do frakcji oraz chciałbym aby jakieś moje pomysły zostały wykorzystane w filmie.
Na jaką funkcję aplikujesz (Kamerzysta,Montażysta, Reżyser,Aktor Głosowy, Aktor) ?: Aktor

Imię oraz nick: Mateusz perlaHOMIE

Identyfikator Discord perlaHOMIE#5657

Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: tak

Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Nigdy nie spotkałem sie z występami przed kimś ale myślę ze dam sobie rade!

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: takie średnie :c

Przedstaw siebie:Mateusz mi na imie mam 16 lat jestem mega pomocna osóbką zawsze chce dążyć do celu i robić swoje!

Coś od siebie: Zawsze chciałem napisać do frakcji tylko nie wiedziałem czy sie nadam.. teraz jest czas żeby spróbować swoich sił!

Na jaką funkcję aplikujesz (Kamerzysta,Montażysta, Reżyser,Aktor Głosowy, Aktor) ? Aktor głosowy, aktor

(jak można dwie oczywiście)

mta-screen_2020-07-24_18-44-24.png

8 godzin temu, perlah0mie napisał:

Imię oraz nick: Mateusz perlaHOMIE

Identyfikator Discord perlaHOMIE#5657

Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Nigdy nie spotkałem sie z występami przed kimś ale myślę ze dam sobie rade!

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: takie średnie :c

Przedstaw siebie:Mateusz mi na imie mam 16 lat jestem mega pomocna osóbką zawsze chce dążyć do celu i robić swoje!

Coś od siebie: Zawsze chciałem napisać do frakcji tylko nie wiedziałem czy sie nadam.. teraz jest czas żeby spróbować swoich sił!

Na jaką funkcję aplikujesz (Kamerzysta,Montażysta, Reżyser,Aktor Głosowy, Aktor) ? Aktor głosowy, aktor

(jak można dwie oczywiście)

mta-screen_2020-07-24_18-44-24.png

@perlah0mie Twój wniosek został zaakceptowany zgłoś się do mnie na discordzie Pazdek#4199 po więcej informacji. 

Imię oraz nick: Paweł | pastos

Identyfikator Discord (np.Bandura#6072): pastos#4220

Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur): https://imgur.com/a/qAMyaiz

Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak

Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Nigdy nie byłem, chciałbym spróbować swoich sił. 😉

Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Raczej nie, szybko się uczę więc w krótkim czasie bym mógł się poduczyć jeśli bym musiał.

Przedstaw siebie: Jestem Paweł, mam 14 lat. Jestem sympatyczny, lubię poznawać nowych ludzi. Stawiam czoła wyzwaniu, które sobie postawie. Oprócz tego moją pasją jest śmiganie na desce 😉

Coś od siebie: Liczę na danie szansy we frakcji!

Na jaką funkcję aplikujesz (Kamerzysta,Montażysta, Reżyser,Aktor Głosowy, Aktor) ?: Aktor lub Aktor Głosowy

obraz.thumb.png.c0a73c539d9c6188dc6dbdb6c115dea6.png

Imię oraz nick:Mateusz,NickBielik*
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072):Niezly_Bielik#8074
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:Jasne
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym:Moje doświadzczenie nie jest za duze ale jak mi wytłumaczycie to wszytsko ogarne.
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?:Tak
Przedstaw siebie:Witam,mam na imie Mateusz i aktualnie posiadam 14 wiosen,na codzien interesuje sie bieganiem lekkoatletycznym oraz graniem na moim ulubionym serwerze Paradise.rpg
Coś od siebie:Mam wielką nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie przyjete napewno wszytsko ogarne pozdrawiam:)
Na jaką funkcję aplikujesz (Kamerzysta,Montażysta, Reżyser,Aktor Głosowy, Aktor) ?:Aktor

Edited by Bielik2115
  • Kocham To 1

Imię oraz nick: imię Patryk  nick apapeq
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072): apapeq#9993
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur):https://imgur.com/a/Chak6Du
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:Tak zapoznałem się
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: Nie miałem ale dam z siebie wszystko
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: Nie 
Przedstaw siebie: Jestem Patryk mam 14 lat. mieszkam w Wielkopolsce interesuje się motoryzacją i graniem na komputerze. Uczęszczam do 8 klasy Szkoły Podstawowej.
Coś od siebie:  Dam siebie wszystko  nie zawiodę was.
Na jaką funkcję aplikujesz (Kamerzysta,Montażysta, Reżyser,Aktor Głosowy, Aktor) ? :  Aktor,Aktor głosowy

• Lubię To 1

Imię oraz nick: Gracjan, snack
Identyfikator Discord (np.Bandura#6072): big snack#6257
Kary na serwerze(Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2 imgur):https://imgur.com/a/aIYqLkr
Twoje doświadczenie z Korpusem Filmowym: chciałbym sprobowac swoich sil
Czy posiadasz umiejętności Montażysty i Kamerzysty?: nie
Przedstaw siebie: siema jestem Gracjan mam 14 lat i interesuje się jazda na desce oraz muzyka
Coś od siebie: big snack on the track mam nadzieje ze mnie przyjmiecie 
Na jaką funkcję aplikujesz (Kamerzysta,Montażysta, Reżyser,Aktor Głosowy, Aktor) ?: aktor lub aktor glosowy

• Lubię To 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy