Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja -Odznaczanie się frakcji dla innych frakcji- Palma

Saltargh
 Share

Recommended Posts

Nick: Palma
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] SERWER
Opis propozycji: A więc tak. Jak ja jestem w SARA to np. SAPD na mapię nie widzę. Czyli jestem traktowany jako gracz. A ja zrobiłbym tak , że każdą frakcję widać. Każda frakcja była by widoczna dla siebie na mapie pod innymi kolorami. I zaznaczę tutaj ŻE TYLKO JAK KTOŚ JEST Z FRAKCJI WIDZIAŁBY NP. SAPD. Zapraszam do dyskusji 

Teraz, Eitho napisał:

Moim zdaniem SAPD powinno być widoczne dla gracza będącego na służbie innej frakcji, ale

zamiast tego, to po prostu normalnie zaznaczone jak gracze powinno być.

No to tak. Zgadzam się. 

7 godzin temu, Avillen napisał:

Może być to nadużywane, a frakcje mają możliwość wysłania GPS'a do siebie. Na nie, kiedyś już nawet chyba była taka propozycja

Dobra odpowiedz, neutral

12 godzin temu, Eitho napisał:

Moim zdaniem SAPD powinno być widoczne dla gracza będącego na służbie innej frakcji, ale

Albo mogliby być na niebiesko, neutral tak wsm

17 godzin temu, Eitho napisał:

Też jestem takiego zdania. Ciężko w takiej sytuacji będzie odróżnić normalnego gracza od SAPD. Jasne wciąż stwarzało by to jakieś ryzyko "śledzenia" na zasadzie że widzimy np radiolke na market i śledzimy tą kropke na mapie cały czas od momentu jak ją zobaczymy - mi by się osobiście nie chciało. Same ogólnie obawy że możemy podpowiadać o dokładnej lokalizacji SAPD są uzasadnione i zrozumiałe bo na pewno znalazła by się osoba która by powiedziała "sapd na the strip" - tyle że na pewno nie byłoby to akceptowane bo jednak frakcje to frakcje - naszym obowiązkiem jest wzajemna współpraca a nie utrudnianie sobie zadań. Chciałbym żeby coś takiego było wprowadzone ale rozumiem też tych którzy mają wątpliwości.

Edited by Exiss

3 minuty temu, Exiss napisał:

naszym obowiązkiem jest wzajemna współpraca a nie utrudnianie sobie zadań. Chciałbym żeby coś takiego było wprowadzone ale rozumiem też tych którzy mają wątpliwości.

I o to chodzi 

• 3 weeks later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy