Skocz do zawartości
Szysu

[Propozycja] [Forum] Karanie spamu w propozycjach - Szysu.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szysu
Czego dotyczy propozycja?: Forum.
Opis propozycji: Proponuję, zacząć karać graczy wywołujących spam w dziale propozycji.
Co rozumiem poprzez spam? Chodzi mi głównie o wiadomości zawierające tylko trzy lub mniej wyrazów - głównie "na nie" i "na tak".

Ja wiem, że ktoś może uznać to za wyrażanie opinii lub ocenianie pracy jednakże opinia powinna zawierać coś więcej niż stwierdzenie.
Tak trudno napisać co się podoba lub nie? Tak trudno uargumentować swoje zdanie? Dlaczego każdy temat nafaszerowany jest tego typu wiadomościami...
Aby nie być gołosłownym, wstawię ss prezentujący takie wypowiedzi: (avatary i nicki zostały specjalnie wymazane)501YQbL.png
Niektórzy gracze (moim zdaniem) próbują w ten sposób nabić tylko dodatkową reputację od autora propozycji lub zwiększyć ilość zawartości na profilu.

(Pisanie takich wypowiedzi ponadto podpada pod §1 pkt.8 regulaminu forum, ponieważ zdanie musi zawierać orzeczenie, a takie stwierdzenia go nie zawierają.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisał autor — regulamin zabrania wystawiania tego typu opinii, a jednak wciąż się one pojawiają.

Zarówno głosy na nie, jak i na tak powinny zostać uargumentowane, gdyż dzięki temu jesteśmy w stanie faktycznie poznać opinię komentującego na dany temat. W przeciwnym wypadku najlepiej je usuwać.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem oczywiście za co do powyższych wypowiedzi, a od siebie dodam to że tak naprawdę jak ktoś napisze "na tak", "na nie" to te głosy bez argumentów się nie liczą ponieważ nie przekonują zapewne one Administracji żeby ten pomysł akceptować lub odrzucać, ponieważ tylko wypowiedzi zargumentowane pomogą w podjęciu decyzji co do pomysłu. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie wypowiedzi według mnie nadają się pod nabijanie postów, gdyż nic nie wnoszą do sprawy (nie pokazują "plusów" i "minusów" danego pomysłu), a tylko wypowiadają swoją opinię słowami tak lub nie . 

Nie jestem pewien czy można nazwać ten post propozycją, gdyż jest on punktem w regulaminie. Wyniki na supporter'a były wczoraj i teraz te osoby będą zajmować się tą sprawą.
Ciężko wypowiedzieć się pozytywnie lub negatywnie na tą "propozycję".

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Yanter napisał:

Takie wypowiedzi według mnie nadają się pod nabijanie postów, gdyż nic nie wnoszą do sprawy (nie pokazują "plusów" i "minusów" danego pomysłu), a tylko wypowiadają swoją opinię słowami tak lub nie . 

Nie jestem pewien czy można nazwać ten post propozycją, gdyż jest on punktem w regulaminie. Wyniki na supporter'a były wczoraj i teraz te osoby będą zajmować się tą sprawą.
Ciężko wypowiedzieć się pozytywnie lub negatywnie na tą "propozycję".

Kolega wyżej fajnie opisał, ale jestem na tak, ponieważ autor, gdy chce poznać na jakich wnioskach gracz napisał np. na nie, lub na tak, musi go oznaczać i pytać się np. dlaczego nie, lub tak byłoby. Jestem jak najbardziej na tak.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja warta uwagi. Jeżeli chodzi o ocenianie propozycji przez graczy również zgodzę się z tym, że każda ocena powinna zawierać swoje uzasadnienie. Dlatego jak najbardziej jestem za tym by za bezsensowne wypowiedzi pod propozycjami czyli "na tak" "na nie" bez konkretnego uzasadnienia czy argumentu zostały karane. Na tak.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK, denerwuje mnie bardzo zachowanie innych uzytkowników tego forum którym nawet nie chce się uargumentowac swojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi