Skocz do zawartości
Szysu

[Propozycja] [Serwer] Synchronizacja animacji - Szysu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Szysu
Czego dotyczy propozycja?: Serwer.
Opis propozycji: Synchronizacja animacji.

Hej!
Mam propozycję dotyczącą synchronizacji animacji.

W skrócie: Są niektóre animacje (np. podążanie głowy za myszką), które widzi tylko gracz. Propozycja dotyczy wprowadzenia systemu, który umożliwiałby innym graczom również widzenie tej animacji.
Jeżeli jest to w ogóle wykonalne i nie zamuliłoby to zbytnio serwera, to byłoby to fajnym dodatkiem w RP.

Propozycja nie musi być wprowadzona od razu, jest to bardziej dodatek niż coś niezbędnego.

Piszcie swoje opinie na ten temat. Jeżeli nie jest to możliwe do wprowadzenia to napiszcie w komentarzu 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że gdy nagle kilkaset osób zacznie ruszać głowami i to wszystko będzie musiało się ze sobą synchronizować, to serwer może nie wyrobić. Moim zdaniem ten ruch głową powinien pozostać jako efekt wizualny widoczny tylko dla nas.

• Lubię To 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, BishoQ napisał:

Wydaje mi się, że gdy nagle kilkaset osób zacznie ruszać głowami i to wszystko będzie musiało się ze sobą synchronizować, to serwer może nie wyrobić. Moim zdaniem ten ruch głową powinien pozostać jako efekt wizualny widoczny tylko dla nas.

Działałoby to jako oddzielna animacja.
Przykładowo /ruchglowa.

Jednakże rozumiem, że na słabszych komputerach mogłoby to mulić, dlatego ta opcja mogłaby być wyłączona.

P.S Nie podpada pod to ruch głową w aucie

P.S.S Wszyscy na raz przecież nie zaczną ruszać głowami 😉

Edytowane przez Szysu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Szysu napisał:

Działałoby to jako oddzielna animacja.
Przykładowo /ruchglowa.

Jednakże rozumiem, że na słabszych komputerach mogłoby to mulić, dlatego ta opcja mogłaby być wyłączona.

No, chyba że chodzi Ci faktycznie o takie tymczasowe animacje uruchamiane jakąś komendą. Jeżeli nie wpłynęłoby to negatywnie na wydajność, to czemu nie.

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej nie będzie to obciążać serwera, widziałem to na pewnym RP na samp'ie gdzie gra około 200/300 osób i nie było przez to lagi - chociaż to MTA, więc różnie może być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.11.2018 o 10:01, Hawanek napisał:

Raczej nie będzie to obciążać serwera, widziałem to na pewnym RP na samp'ie gdzie gra około 200/300 osób i nie było przez to lagi - chociaż to MTA, więc różnie może być.

@up.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.11.2018 o 21:51, BishoQ napisał:

Jestem z tobą 100% zgodny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi