Skocz do zawartości
Kubi1910

[Propozycja] Serwer <System ABS> - <Kubi1910>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kubi1910
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji:ABS (niem. Antiblockiersystem; ang. Anti-Lock Braking System) – układ stosowany w pojazdach mechanicznych w celu zapobiegania blokowaniu kół podczas hamowania, jako element układu hamulcowego. System ABS mógłby zostać wprowadzony na serwer, ponieważ denerwujące jest to, że jeśli jedziemy, i chcemy normalnie zahamować używając klawisza S, koła się blokują, przez co nie można płynnie wyhamować, i zawsze poleci dym spod opon. Nie wiem co mógłbym więcej powiedzieć, więc po prostu dam link do Wikipedii, w której z pewnością jest zawarte więcej informacji.

https://pl.wikipedia.org/wiki/ABS_(motoryzacja)

Pradise.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli da się to zrobić i nie wpłynie to znacznie na optymalizację serwera, to czemu nie. Zawsze to jakieś urozmaicenie i innowacyjny system.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet ok, ale chyba nie ma takiej możliwości. Według mnie jest więcej rzeczy, którymi trzeba się zająć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Szysu napisał:

Nawet ok, ale chyba nie ma takiej możliwości. Według mnie jest więcej rzeczy, którymi trzeba się zająć.

Pomysł można wprowadzić np. po starcie serwera. Nie muszą wszystkie propozycje być brane pod uwagę wyłącznie przed startem serwera.

Moim zdaniem ciekawy pomysł 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak ,z tego co się orientuję w handlingu można zaznaczyć abs więc nie powinno być problemu z wprowadzeniem czy optymalizacją. Moim zdaniem można by to dodać jako w miarę tanią opcję tuningu mechanicznego.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Liperski napisał:

Na tak ,z tego co się orientuję w handlingu można zaznaczyć abs więc nie powinno być problemu z wprowadzeniem czy optymalizacją. Moim zdaniem można by to dodać jako w miarę tanią opcję tuningu mechanicznego.

^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak, zakładając, że to co pisał @Liperski to prawda. Nie widziałem tego na innych serwerach, więc na pewno było by to coś fajnego i innowacyjnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co się rozpisywać, wszystko wyjaśnione u góry - jestem na TAK.

Edytowane przez Hawanek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł ciekawy, ale z pewnością trudny do wykonania. Z tego co wiem, to handling pojazdu w gta:sa nie daje takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam pomysł jest dobry ale wolałbym aby takie wspomaganie było dodatkiem, które będzie można zakupić u mechanika. Jednak propozycja bardzo mi się podoba. Na TAK! Gorąco pozdrawiam 😉

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi