Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

San Andreas Roadside Assistance - Czyli jak wyglądają nasze zadania?

SoulMaster
 Share

Recommended Posts

• Global Moderator

2024141951_pasekbezloga.png.4e11309b8994b28777a26a0cb7bc899c.png

San Andreas Roadside Assistance - Czyli jak wyglądają nasze zadania?

Zastanawiało Was, co tak właściwie my - pracownicy robimy w SARA? W tym artykule zająłem się przedstawieniem naszych wszystkich obowiązków, zapraszam Was serdecznie do lektury.

pasek.png.9c4bfe4cacfb4519d895118efdcff2df.png

Holowanie pojazdów oraz wyjazdy na zgłoszenia

xD7WQxM.png

Holowanie pojazdów - to jeden z naszych obowiązków. Wszystkie źle zaparkowane pojazdy zostają najpierw odpowiednio oznaczone, następnie za pomocą lawety, bądź holownika przewożone na parking policyjny. Za taką czynność otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie oraz punkty EXP.

Oprócz samego holowania mamy możliwość naprawy silnika, sprzedania Zestawu naprawczego, zatankowania pojazdu oraz sprzedania Kanistra. Te zgłoszenia to właśnie ta rzecz, którą najczęściej się zajmujemy. 

Czyszczenie plam

cuD3F2d.png

Czyszczenie plam to czynność, którą nasi pracownicy mogą wykonywać niezależnie od posiadanej rangi. Każdy z Was wie, że plamy to koszmar każdego wyczynowego kierowcy, dlatego My pracownicy, właśnie głównie dla Was - dla obywateli San Andreas wykonujemy tę brudną robotę.

Wyławianie pojazdów z wody

LiuAdJf.png

Wyławianie pojazdów z wody to kolejna czynność, którą zajmują się nasi pracownicy. Po otrzymaniu zgłoszenia na wyłowienie pojazdu nasi specjaliści mają do wyboru trzy rodzaje pojazdów lotniczych - Seasparrowa (zdj wyżej), Mavericka, oraz Leviathan, dzięki którym są w stanie uratować tonący pojazd. Wyłowienie pojazdu wymaga niemałych umiejętności sterowania specjalnym magnesem, zamontowanym w jednym z pojazdów lotniczych.

Roleplay - czyli akcje wykonywane przez członków SARA
lJRapPI.png

Nasi pracownicy przechodzą przez specjalne szkolenia, dzięki którym są w stanie odgrywać Roleplay z napraw pojazdów na najwyższym poziomie. Pęknięta opona? Silnik do wymiany, a może zabrakło płynu chłodniczego? Nie ma sprawy! Nasi pracownicy bez problemu sobie z tym poradzą!

Wraz ze współpracą z Roleplay Creators staramy się odgrywać jak najwięcej akcji i mimo, iż nie jesteśmy na serwerze długo, to według nich całkiem nieźle sobie radzimy.

Podsumowanie
Ot6fYPS.png

Jak sami widzicie - praca w SARA to również odpowiedzialna praca, wbrew pogłoskom na serwerze my również mamy rzeczy, których musimy się nauczyć, jak i regulamin, którego musimy przestrzegać. Obowiązków nie jest mało, a pomysłów na nowe rzeczy nie brakuje. 

Mam nadzieję, że w tym krótkim artykule byłem w stanie przedstawić Wam, z czym to się u nas je. Jeśli w jakikolwiek sposób zachęciłem Was do dołączenia do naszej frakcji, to jest mi niezmiernie miło. Widzimy się na drodze, mieszkańcy San Andreas.

Autor: @MeKu
Grafiki: @Loading

Edited by MeKu
  • Lubię To 1
  • Kocham To 5