Skocz do zawartości
Krychuuu

[PROPOZYCJA] [Serwer] Telewizor

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Krychuuu
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Co tu długo się rozpisywać. W domu mógłby być telewizor a sam telewizor można by było zakupić w sklepie. Na telewizorze : No i teraz dwie opcje 

1. Link np. z Youtuba i oglądamy sobie film LUB 2. Dostęp do Youtuba od razu na telewizorze i możliwość wyszukiwania filmów. Niekoniecznie jest to potrzebne ale np. w wigilię z znajomymi fajnie byłoby popuszczać sobię kolędy z telewizorka 😉 Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł jest okej, chociaż taki telewizor powinien trochę kosztować. No i wydaje mi się, że nie jest to niezbędne na start.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ja wiem? W sumie okej, ale średnio opisane ale jestem na Tak.

Po przeczytaniu 3 razy zrozumiałem sens, wyobraziłem to sobie wszystko etc. Uważam że pomysł jak najbardziej trafny. Na tak!

Edytowane przez CooqieEZ
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że obciążało by to w dużym stopniu serwer. Lecz jeśli by mieli nie liczni telewizor, i byłby drogi to czemu nie? Jestem na TAK.

Edytowane przez Hawanek
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kacper1888 napisał:

Ktoś coś takiego już kiedyś zaproponował i wyszło na to że obciążało by serwer i myślę że boombox będzie lepszy

Lecz na boomboxie nie bedziesz mial obrazu 😄 

2 godziny temu, Pingwinooo napisał:

Myślę, że będzie coś takiego jak na pierwszej edycji. Mianowicie boombox dla graczy premium z możliwością wklejenia linku z youtube.

Mozliwe, lecz bez dwóch zdań telewizorek byłby lepszy 🙂 

3 godziny temu, CaKi napisał:

Nie lepiej boomboxa z kolędami ? 🙂

Lecz wiesz, na boomboxie nie ma obrazu 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł spoko, przyda się telewizor z YT w domkach. Tylko, aby każdy kto przebywalby przy telewizorze widzial co jest na ekranie.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Lorenzo napisał:

Pomysł spoko, przyda się telewizor z YT w domkach. Tylko, aby każdy kto przebywalby przy telewizorze widzial co jest na ekranie.

No oczywiście!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK jeżeli miałby być w postaci takiego boomboxa jak gracze wyżej napisali, telewizorek też by mógł być jakby nie obciążał serwera. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.11.2018 o 11:11, BishoQ napisał:

Pomysł jest okej, chociaż taki telewizor powinien trochę kosztować. No i wydaje mi się, że nie jest to niezbędne na start.

dokładnie, byłoby to fajnym urozmaiceniem, oczywiście za pewną kwotę

na tak

• Lubię To 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna propozycja, dobre urozmaicenie rozgrywki lub dobre na jakieś zabawy z znajomymi, ale jak wyżej napisali raczej po stercie dopiero. Jestem za 🙂

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny pomysł! Interesujący, prosty oraz na pewno znajdzie zastosowanie na serwerze. Sam chętnie chciałbym mieć taki telewizor u siebie w domu. Dzięki niemu będziemy mogli wspólnie ze znajomymi oglądać materiały filmowe zamieszczane w internecie (co umożliwi nam synchronizacja, którą telewizory będą musiał posiadać!), organizować noce filmowe a kto wie? Może ktoś dzięki tej propozycji wpadnie na pomysł aby otworzenia własnego biznesu jakim będzie kino? Jak najbardziej na TAKPozdrawiam 🙂

Edytowane przez Tokypev
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wszytko pięknie ładnie ale jest mały problem 100 osób odpala w tym samym czasie twoje telewizorki i nagle procesor serwera idzie do 100% serwer staje i co wtedy? Mamy wtedy problem z przeciazaniem serwera bo taki obraz musi być przerenderowany dla każdego gracza ktory znajdujebsie np. 50m od telewizora.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem to na innym serwerze i z tego korzystałem wraz z moimi kolegami. Umilało to wieczory po służbie w jakiejś frakcji.

Zdecydowanie na TAK.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł jest ciekawy lecz wymagałby wprowadzenia ograniczeń co do np. ilości takich telewizorów oraz lokalizacji ich. Dodatkowo cena takiego telewizora również powinna być wysoka ze względu na panujące wówczas ograniczenie ilości. 

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi