Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Rekrutacja do redakcji San News - Wrzesień 2020

Falc1
 Share

Recommended Posts

Rf3Xz32.gif

snxd.png.0f551959610357131588f6f11262d118.png.d08d72b678303fda180944f7871e8324.png

Witajcie!
Z dniem dzisiejszym Zarząd Redakcji San News otwiera rekrutację w nasze szeregi.

Redakcja San News na serwerze istnieje od dłuższego czasu, na dzień dzisiejszy jest podgrupą w Roleplay Creators, w której i tak działamy jako osobna grupa z wykwalifikowaną kadrą redaktorów. Nasza grupa oferuje osobom różnorakie konkursy z tematyki tworzenia artykułów od zera, grafiki komputerowej oraz wiele innych. Odnośnie płac w naszej grupie, płacimy na wykonaną robotę, czyli za wykonanie artykułów na rzecz San News. Staramy się tworzyć wszystko dla zabawy, co nie zmienia faktu, że w każdym artykule staramy się dawać z siebie 100%, a nawet więcej.

Do dyspozycji w tworzeniu artykułów będziecie mieli również dostępy do różnorakich pojazdów z naszego garażu, o wszystkim dowiecie się, kiedy przejdziecie pierwszy etap rekrutacyjny, jakim jest złożenie podania w nasze szeregi.

1721538961_pasekchuj.png.84379c130f4004b4be4fb33d975fb811(1).png.0dd3cd66a0ff76ec452092e7f18e8342.png

Czego wymagamy od aplikantów?
- Przede wszystkim chęci do tworzenia artykułów,
- Szczerości,
- Stałego zaangażowania w życie Redakcji San News,
- Bezproblemowe, władanie językiem, brak problemów z interpunkcją, 
- Discord'a 
- Wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy
- Osobisty rozwój,
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość awansowania.
Wzór podania:

Cytat

Imię oraz nick:
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116)
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2):
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:
Przykładowe artykuły*:
Coś o sobie:
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:

* - Nieobowiązkowy podpunkt

Jeśli masz jakieś pytania, sprawy odnośnie rekrutacji w nasze szeregi, możecie do nas napisać w prywatnej wiadomości na Discordzie lub w wiadomości prywatnej na @Szlachcic(Szlachcic#9041)  @Szan(Szan.#2054)  @IKSIN ((IKSIN#2872) lub @Falc1 (Falc1#2285)

1721538961_pasekchuj.png.84379c130f4004b4be4fb33d975fb811(1).png.0dd3cd66a0ff76ec452092e7f18e8342.png

snxd.png.0f551959610357131588f6f11262d118.png.d08d72b678303fda180944f7871e8324.png

Edited by Szlachcic
  • Lubię To 3

Imię oraz nick: Robert, Pazdek
Identyfikator Discord Pazdek#4199
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): https://imgur.com/a/W0UkwHo
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Zapoznałem się.
Przykładowe artykuły*: Autostrada LV-SF, kolizja 3 pojazdów, 1 pas ruchu został zablokowany. Prosimy o uwagę i zmniejszenie prędkości na autostradzie.
Coś o sobie: Mieszkam w Bydgoszczy, prowadzę własną firmę (detailing aut). Jestem osobą kulturalną oraz bardzo solidną, do swojej pracy przykładam się z całego serca, swoje obowiązki wykonuje w trybie natychmiastowym i bez zbędnych dyskusji. Potrafię dostosować się pod rozkazy wyższej rangi jak i zadania wykonywać sumiennie i z dokładnością.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Myślę, że moja ortografia jest na dość, wysokim poziomie, jeszcze nikt kto nie przyjmował mnie do pracy, nie żałował swojej decyzji.

• Lubię To 1

Imię oraz nick: Mateusz, Ferdynant
Identyfikator Discord: Ferdynant#0853
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): https://imgur.com/a/es8YiK2
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak, zapoznałem się.
Przykładowe artykuły*: Ogłaszam ważny komunikat! Przy stanowisku naprawczym w Las Ventura wybuch pożar. Została zawiadomiona straż. Na miejscu znajduje się już policja, która zabezpiecza ślady. Droga od przechowalni, do stacji paliw zostaje zamknięta. Z naszych danych wynika, że jedna osobą została ranna. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych doniesieniach. 
Coś o sobie: Dzień dobry Państwu, kochani moi. Mam na imię Mateusz. Jak wcześniej napisałem,  mam 17 lat. Interesuję piłką nożną, tworzeniem muzyki, oraz informatyką. Uczęszczam do Liceum. Wracając do moich hobby - gram zawodowo w piłkę. Tworzyłem muzykę, ale teraz skupiam się wyłącznie na odnajdywaniu tzn. "perełek" z polskiego undergroundu. Słucham również amerykańską scenę undergroundową. Informatka to bardziej taka małą zajawka. Czasami pomogę z złożeniem kompa, tu inne rzeczy związane Hardwarem. 
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Jestem osobą sumienna. Osobą, która nie poddaje się po jednej nieudanej próbie. Umiem pracować w grupie, oraz posiadam wysoką kulturę osobistą. Wykonuję wszystkie powierzone mi zadania, które wyznaczy mi wyższa ranga. 

Imię oraz nick: Adam, [email protected]
Identyfikator Discord: Adam.#6257
Kary na na serwerze: Dodam później 
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?: Tak, zapoznałem się.
Przykładowe artykuły*: -
Coś o sobie: Mam na imię Adam i liczę sobie obecnie 17 wiosen. Interesuję się muzyką oraz informatyką. Jestem osobą z reguły miłą, sympatyczną. Staram się każdemu pomagać ile mogę. Wszystko, co należy do moich zadań staram się wykonywać, jak najlepiej potrafię. Do moich wad należy głównie lenistwo, brak cierpliwości oraz co ostatnio zauważyłem, że łatwo daję się sprowokować. Posiadam zdolności organizatorskie, co sprawia, że potrafię i lubię organizować różnego typu spotkania, imprezy, etc. 
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?: Mnie macie wybrać, ponieważ jestem osobą, która dąży do postawionych przez siebie celów. Myślę, że istotnym faktem jest również to, że moja ortografia oraz interpunkcja jest na naprawdę wysokim poziomie - jest to ważne w redakcji. 

Pozdrawiam,

@Adam

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Imię oraz nick: Mam na imię Oskar na Paradise gram pod nickiem Ojo.
Identyfikator Discord (np. CiasteK* #8116) OJO#7745
Kary na na serwerze (Zdjęcie z panelu na serwerze, pod F2): Screen poniżej
Czy zapoznałeś się z regulaminem San News?:Jasne że tak, jak każdy. 
Przykładowe artykuły*:
Coś o sobie: Co tu o sobie powiedzieć? Jestem Oskar mam 26lat, jestem miłym chłopakiem, zabawnym, przystojnym oraz skromnym. Jakimś mistrzem ortografii interpunkcji to nie jestem, jednak staram się pisać przyzwoicie (wypada liderowi frakcji xD) Na serwerze spędziłem ponad 2400h prawie bez kar, a to osiągniecie patrząc na kary kolegów z DM.
Dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać?:W sumie czemu nie? Szukam dodatkowego zajęcia zarobkowego bo cienka renta. Jestem pozytywnym chłopakiem Znam dużo osób lubię pracować w grupie jak i żartować. Pozdrawiam

P.S tak wiem nie rozpisałem się jednak, pisząc artykuły postaram się bardziej. Pozdrawiam z rodzinką. 

mta-screen_2020-09-20_16-12-45.png

• Zabawne 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy