Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Wywiad z nowym liderem SARA

SoulMaster
 Share

Recommended Posts

• Global Moderator

TLO.png.83baff8ad7335ab8c71521270754bb00.png.97415013837ae659de610b5a62de97c7.png

pasek.png.9c4bfe4cacfb4519d895118efdcff2df.png.0edc551064c630c542b06675148441b3.png

Dnia 21.07.2020 Młody Nowak przeprowadził wywiad z Nowym liderem
frakcji San Andreas Roadside Assistance, w tym artykule dowiecie się
czym się zajmuję owa frakcja oraz paru innych ciekawych rzeczy.

WYWIAD.png.cbc7e89ead2e55333fa794837288f0eb.png.6e49aac53f6955feb7e3642d79c64e8a.png

T: TONY
R: REDAKTOR

R: Dzień Dobry, Młody_Nowak  Czy mógłbym zadać panu kilka pytań?

T: Tak oczywiście chętnie odpowiem na kilka pytań.

R: Jak panu udało się dostać na takie stanowisko?

T: A więc tak, zaczęło się to gdy mój poprzednik opuścił szeregi frakcji, zostawiając ją na pastwę losu. Wraz z Azymixem oraz SoulMasterem postanowiliśmy szybko, zareagować, gdyż wiedzieliśmy, że SARA może zostać usunięta z powodu braku lidera. Po wielu godzinach rozmów z naszą ukochaną paraguan doszliśmy do wspólnego rozwiązania, którym było wybranie nowego lidera  frakcji poprzez ankietę. Aktualni pracownicy oddawali głosy na swojego kandydata pomiędzy mną a Azymixem.

R: Jak się czujesz jako nowy lider frakcji San Andreas Roadside Assistance ?

T: Znakomicie, ponieważ codziennie dostaję propozycję o różnych  zmianach, jak i aktywnie uczestniczę w rozmowach z pozostałymi pracownikami, dzięki czemu możemy stworzyć zgrany zespół. Według mnie posada lidera nie opiera się tylko na pisaniu ogłoszeń, lecz głównie na budowaniu relacji wewnątrz frakcji, jak i poza nią. Wiele osób zaufało mi dzięki czemu, mogłem osiągnąć swój cel.

R: Jakie zmiany planujesz wprowadzić?

T: Jedną z pierwszych zmian, którą chciałbym wprowadzić, byłaby możliwość, aby każdy pracownik mógł zdjąć hamulec ręczny w każdym pojeździe, dzięki czemu ułatwi to nam pracę. Kolejną sprawą jest wprowadzenie stacji kontroli pojazdów. Miałoby to na celu, aby każdy pojazd mógł zostać sprawdzony, czy nadaję się do kontynuowania swojej dalszej jazdy, czy też nie. Ostatnią istotną zmianą jest wprowadzenie nowych skinów, które to odświeżą wygląd pracowników SAR’y. Mógłbym wiele wymieniać, lecz pozostałe kwestie muszą zostać uzgodnione z resztą zarządu, jak i opiekunem frakcji.

R: Co sądzisz o poprzednim Liderze?

T: Mój poprzedni lider hmm… Sopher, początkowo spisywał się bardzo dobrze i wyglądało na to, że zostanie z nami na dłużej, lecz jak to się mówi, czas pokazał i po niespełna kilku tygodniach postanowił nas opuścić nie informując przy tym w jakiś wyraźny sposób. Takie zachowanie pokazuje prawdziwy charakter człowieka. Oczywiście prywatnie do niego nic nie mam, ale nowi pracownicy zostali pozostawieni na pastwę losu, ponieważ ich kariera dopiero się zaczyna w tej frakcji.

R: Ile Już pracujesz w San Andreas Roadside Assistance i jakie masz doświadczenie ?

T: Znajduję się tutaj od pierwszej rekrutacji za liderstwa kacper5091, początkowo jak reszta pisałem podanie na akademika. Po kilku dniach odezwał się do mnie prywatnie właśnie Kacper. Zaproponował mi on wtedy posadę instruktora, gdyż zauważył we mnie osobę, która się nadaje do tej frakcji. Podczas pierwszych szkoleń, jak i egzaminów dawałem z siebie 200%, aby pokazać się z jak najlepszej strony wśród zarządu frakcji. Swoje doświadczenie opieram od 2013 roku gdzie w tamtych czasach, miałem wielki sentyment właśnie do frakcji Pomocy Drogowej. Według mnie nie ma drugiej takiej frakcji, co łączy pracowników z pozostałą społecznością serwera. Jest to mój pierwszy raz, gdy mogę zasiadać na najwyższym stanowisku na tak popularnym serwerze. Wiadomo też, że jak każdy człowiek zawsze się popełni błąd, który może nas wiele kosztować, sam też raz zawiniłem, jeżeli chodzi o SAR’ę. Nauczyło mnie to aby nigdy się nie poddawać i zawsze piąć się w górę, zostawiając problemy za sobą.

R: Co sadzisz o dodaniu nowych pojazdów do San Andreas Roadside Assistance ?

T: Od dłuższego czasu planuję wprowadzić pick-upy, które świetnie sprawdzają się w terenie oraz na patrolach. Świetne zastosowanie miałby też specjalna laweta, która by mogła przewozić kilka pojazdów na raz, wiążą się z tym min. nowe akcje rp, jak i wykorzystanie wśród innych frakcji na serwerze. Trzeba pamiętać, że na wszystko przyjdzie pora i nie ma co tak szybko dodawać to nowe rzeczy czy też pojazdy.

R: Ile pan zarabia za swoją pracę, jak i za zaangażowanie?

T: Według mnie aktualne stawki dla naszej frakcji, są na dobrym poziomie wiadomo że nie zarabiamy dużo,  ale było mówione przez opiekunów naszej frakcji, że zarabiamy też na zgłoszeniach, które otrzymujemy wśród graczy. Jeżeli chodzi o zaangażowanie, mogę śmiało powiedzieć, że w ostatnim czasie zauważyłem ogromny wzrost czasu spędzonego poprzez pracowników na służbie niż za poprzednich liderów. Jeżeli widzę, że ktoś się stara oraz efektywnie wykonuje swoje obowiązki, nie mam żadnych uwag, aby nie wstawić takiej osobie plusa czy też jej nie awansować za ciężką pracę.

R: Dziękuje nie, będę już tu pana przetrzymywać, to by było na tyle, bardzo dziękuje za poświęcony czas, chce pan kogoś pozdrowić ?

T: Tak dziękuje za spędzony czas, chciałbym pozdrowić wszystkich swoich pracowników.

R: życzę sukcesów, dowodzenia.

pasek.png.9c4bfe4cacfb4519d895118efdcff2df.png.0edc551064c630c542b06675148441b3.png

Autorstwa: @Mlody_Nowak

Wywiadu udzielił: @-Tony-

Edited by SoulMaster
  • Lubię To 1
  • Kocham To 5

hejtery nie zesrajcie sie. 

zdejmowanie ręcznego, stacja kontroli pojazdów, nowe skiny i packera początkowo zaproponowałem ja, widzę że w ciągu dalszym oczekuję na zrealizowanie xd ile miesięcy to już już stoi?

@-Tony- zanim zaczniesz oceniać mój charakter, przypomnij sobie sytuację kiedy wyciągnąłeś wiadomości z działu ukrytego dla pozostałych pracowników jak i nieudolnie próbowałeś mnie oszukać, że to nie ty. Coś tam gadasz że odszedłem bez słowa, gdyby tak było nie wysłałbym ogłoszenia na Discordzie, a z resztą miałbym wyjebane w tłumaczenie się paraguan. Nie siej fermentu mordeczko.

Edited by Sopher
  • Przykre 1
  • Zabawne 1

W dniu 25.08.2020 o 19:39, Sopher napisał:

hejtery nie zesrajcie sie. 

zdejmowanie ręcznego, stacja kontroli pojazdów, nowe skiny i packera początkowo zaproponowałem ja, widzę że w ciągu dalszym oczekuję na zrealizowanie xd ile miesięcy to już już stoi?

@-Tony- zanim zaczniesz oceniać mój charakter, przypomnij sobie sytuację kiedy wyciągnąłeś wiadomości z działu ukrytego dla pozostałych pracowników jak i nieudolnie próbowałeś mnie oszukać, że to nie ty. Coś tam gadasz że odszedłem bez słowa, gdyby tak było nie wysłałbym ogłoszenia na Discordzie, a z resztą miałbym wyjebane w tłumaczenie się paraguan. Nie siej fermentu mordeczko.

Halo, wspomniane propozycję w większości zostały zaproponowane przez pracowników.A zadaniem liderstwa było przekazać je wyżej,a te priv sprawy mnie nie interesują.