Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Nowy system pościgów dla gangów i SAPD

paraguan
 Share

Recommended Posts

• Zarząd

image.png

Drodzy gracze,
wprowadzamy nowy system pościgów dla gangów i SAPD.

Wywóz narkotyków

Nowy system zostaje testowo wprowadzony do wywozów narkotyków.
Docelowo chcemy wprowadzić system również w napadach
i pozbyć się problematycznego RP czy DM, a kończyć akcję właśnie na pościgu.

Jak to działa?

Gdy ucieczka rozpoczyna się, mamy wyznaczony czas na ucieczkę (6 minut). 
By zakończyć akcję, czas musi się skończyć bez złapania przez policję.
Pasek ze stanem ucieczki jest widoczny dla kierowcy pojazdu, którym gang ucieka.

image.png

Gdy pasek zaczyna świecić na niebiesko, czas mija normalnie i trzeba utrzymywać ten stan.
By utrzymać ten stan, musimy trzymać się z dala od SAPD i jechać powyżej 60 km/h.

image.png

Widząc czerwony pasek, zbliżamy się do zakończenia akcji porażką (jeśli dojdzie do końca).
By się go pozbyć musimy przyspieszyć lub oddalić się od pojazdów SAPD.

Feedback
Zachęcamy gangi do testów, system może wymagać balansu.
Opinię można wyrażać w tym temacie.
Od Was zależy czy wprowadzać ten system również do napadów i czy w ogóle go zostawiać.

• Irytujące 1
  • Zabawne 1
  • Kocham To 8

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Drodzy gracze, wprowadzamy nowy system pościgów dla gangów i SAPD. Wywóz narkotyków Nowy system zostaje testowo wprowadzony do wywozów narkotyków. Docelowo chcemy wprowadzić system również

Proponujecie przestać płakać tylko zacząć myśleć po co powstał ten temat. Nikt nie mowi o zostawianiu starych zasad tylko wprowadzaniu zmian by było ciekawiej. Nowe pojazdy? Poźniejszy czas zgłos

Ale zaraz... przewóz narkotyków polega na tym, że gangi jadą do miejsca oznaczonego na mapie które SAPD również widzi. Jeśli tam przyjedzie SAPD (co jest pewne w 9/10 przypadków) to przecież i tak i t

Posted Images

O, coś co zrobi z sapd nonmustwiny xD. Chyba, miejmy nadzieje

//edit
@SilenT tam na dole:
No to wsm ja tam nie wiem, myślałem iż będzie git. A jednak dalej mustwin? xDDD

Edited by Bosik
  • Przykre 1

XD

Ciekawi mnie jedna rzecz, jak taki (nawet z us5) huntley ma trzymać dystans, jesli podjedzie jednostka HSU bulletem zapierdalającym 360 km/h. Wystarczy ze będzie trzymać du*y auta, z resztą nawet zwykłe radiolki nawet nadążą za takim huntleyem. Jak wleci cały konwój radiolek to jedyną opcją będą derby prowadzone przez inne osoby z organizacji, blokując (czyt. rozpierdalając) radiolki 

Może nastepnym razem dodacie pułapke z gazem w blipie w więzieniu, to sie przynajmniej nie będą musieli trudzić z odbijaniem, paliwo rakietowe i zwiększenie vmaxu, usunięcie z mapy wszystkich lamp i autonamierzanie osoby z pościgu XD

@Bosik Własnie odwrotnie, no porównaj huntleya z us a bulleta hsu XD nie masz mozliwosci trzymania dystansu zeby uciec, nie oszukujmy się, ale to tak bywa zawsze. 😉

Edited by SilenT
  • Kocham To 7

1 minutę temu, SilenT napisał:

XD

Ciekawi mnie jedna rzecz, jak taki (nawet z us5) huntley ma trzymać dystans, jesli podjedzie jednostka HSU bulletem zapierdalającym 360 XD

właśnie 

• Urocze 1

• Supporter
3 minuty temu, SilenT napisał:

Ciekawi mnie jedna rzecz, jak taki (nawet z us5) huntley ma trzymać dystans, jesli podjedzie jednostka HSU bulletem zapierdalającym 360 XD

Właśnie XDD

Cytat

XD

Ciekawi mnie jedna rzecz, jak taki (nawet z us5) huntley ma trzymać dystans, jesli podjedzie jednostka HSU bulletem zapierdalającym 360 km/h. Wystarczy ze będzie trzymać du*y auta, z resztą nawet zwykłe radiolki nawet nadążą za takim huntleyem. Jak wleci cały konwój radiolek to jedyną opcją będą derby prowadzone przez inne osoby z organizacji, blokując (czyt. rozpierdalając) radiolki 

Żeby była taka radiolka która jedzie 360 to był by kox. Gicik 

• Kocham To 1

• brzys locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy