Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Japfest 2020 ParadiseRPG edition janek14_07

janek14_07
 Share

Recommended Posts

Nick:janek14_07
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji:  ❌ TEN POST NIE JEST SKIEROWANY DO GANGUSÓW! ❌

Siema, ta propozycja nie jest skierowana jako tako do administracji, a bardziej do całego community Paradise RPG, poza gangusami oczywiście. Jak zapewne większość osób dobrze wie, za parę dni odbędzie się w ODTJ Tomaszowo Japfest 2020. Pomyślałem, że aby trochę urozmaicić naszą Rajską przygodę, warto było by podobny event zrobić na naszym serwerze. Zapytacie: jak by to miało wyglądać? Już odpowiadam na wasze pytanie!

Myślę, że wiecie iż na Japfest trzeba wysłać zgłoszenie, aby przyjechać własnym samochodem i wziąć udział w wydarzeniu. Dokładnie tak samo wyglądało by to na serwerze. Myślę, że wiecie także, iż selekcji nie przechodzi byle co. Otóż: co by tę selekcję przeszło? Już wam odpowiadam!

Samochody na japfest to najczęściej driftowozy oraz auta na time attack. Nie chcę, aby znowu wygrywały bullety, infernusy i podobny shiet, więc tą część motoryzacji z GTA odpuszczamy. Zero. Null. Japfest to nie festiwal zapier***ania po nurburgringu, a zlot fanów driftu i ciasnych, małych zakrętów. Podam teraz kilka przykładów, jakie samochody przejdą selekcję, a jakie nie. 

✅ Co przejdzie?:

Biały flash, us3, uh1, domyślny napęd.

Bordowy sentinel kombi, us5, nitro, gwintowane zawieszenie, ładnie spasowane.

Granatowy jester na neonach, konwersja na RWD, spojler JDM.

Czarna tampa bez us, z zielonymi akcentami (felgi, światła, etc)

❌ Natomiast co nie przejdzie:

Jaskrawozielony bullet z czarnymi pasami i białymi felgami,

Tourismo z nawalonym 100k przebiegu tylko i wyłącznie podczas akcji gangowych,

Infernus na offroadach

Itp, itd.

🧐Myślę, że każdy czai fazę.

-ZARAZ ZARAZ ZARAZ, NAJPIERW CHCESZ AUTA W DOBRYM GUŚCIE, A PODAJESZ ŻE JESTER Z NEONAMI I WIEŚNIACKIM SPOJLEREM PRZEJDZIE!?!?!?!?

- Czekałem na to pytanie. Obejrzyjcie sobie 3 pierwsze części Fast&Furious i zadajcie je jeszcze raz 😉

Oczywiście będzie też klasyfikacja. W końcu słabo by było puścić na drift battle tampę w parze z elegy.

Skoro selekcję mamy za sobą pora na konkurencje. A co wy, myśleliście, że to kolejne nudne G1 na którym jest samo ocenianie aut? Nic bardziej mylnego. 

Konkurencje? Klasycznie, 3: drift battle, time attack i drag wars. Dało by to jakiś powiew świeżości na serwerze, nie uważacie? 

Nagrody? Oczywiście! W końcu co to za event bez nagród 😉

Dałem tutaj wstępny zamysł imprezy, pytanie tylko czy były by chętne osoby, aby w takim czymś wziąć udział. W końcu to społeczność jest podstawą takich wydarzeń. Proszę o nagłośnienie sprawy jak się da i wyrażanie swojego zdania pod tym postem. Jeśli będzie dużo pozytywnych reakcji, wraz z administracją oraz Roleplay Creators na pewno wymyślimy coś, czego na długo nie zapomnicie!

• Lubię To 1
  • Kocham To 4

• janek14_07 changed the title to [Propozycja] [Serwer] Japfest 2020 ParadiseRPG edition janek14_07

Wątpię aby to co opisałeś przeszło. Za dużo myślenia, wszystko w tym było by trzeba, żeby takie 'coś' wypaliło jak najlepiej, żeby nikt nie miał/a pretensji, że jeden dostał/a cud lepszą nagrodę, a drugi/druga nie, żeby wszystko było na FULL LEGALU, bez faworyzacji i w ogóle.
Ale mimo to - zobaczymy.

Edited by SprytsBeng

Świetny pomysł, jako wierny fan motoryzacji od zawsze czekam na stworzenie czegoś takiego w jakiejś grze.

Mam nadzieję że będą osoby chętne z administracji do zorganizowania czegoś takiego, i tym bardziej oczekuję, że na owym evencie pojawią się osoby, które się faktycznie na tym znają, a nie typki, które nolifią 24/7, przyjadą infernusem na najwyższym zawieszeniu i off-roadach.

Zawsze jak pomysł zostanie odrzucony, można zorganizować się w pewną ilość graczy i zrobić coś takiego dla siebie. 😛

Jak najbardziej na TAK.

Edited by swiezowski
  • Kocham To 2

• 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy