Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] <Nerf sapd> Dziqu

Dziqu
 Share

Recommended Posts

Nick:Dziqu
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji:Dobrze zacznijmy od tego że panowie z sapd się  poczuwają i robią samowolkę  to przychodzę  z taka propozycją 

1-Zakaz naprawiania aut podczas akcji, my jakoś nie możemy sobie naprawiać auto podczas akcji 

2-Zakaz noszenia broni prywatnej  typu combat 

3-Zakaz zakładania kajdanek bez powodu na jailu 

4-Zmniejszenie ilości broni z 1k do np 550 m4, my maksymalnie możemy mieć po 120 combatów i 2 apteczki 

5-Obowiązkowa znajomość regulaminu, Pan  @Oskarowskyy  nie zna do tej pory :] 

6-Zakaz używania granata łzawiącego, i tazera gdy ktoś do sapd strzela z broni długiej 

7-Zakaz kampienia w blipie  podczas odbicia jaila 

8-Obowiązek puszczania binda o zakuwania 

Chyba tyle starczy 😅 każdy wie że sapdy będą pisać że nie, to sapdy ale mam nadzieje że ich odpowiedzi nie beda brane pod uwagę 

• Lubię To 5
  • Zabawne 5

6 minut temu, Dziqu napisał:

-Zakaz naprawiania aut podczas akcji, my jakoś nie możemy sobie naprawiać auto podczas akcji 

nawet nie ma czasu naprawiać czasem, chyba że naprawka po drodze, ale za to karamy, mówię to jako Command Staff. Zresztą Wy też czasem naprawiacie jak zdążycie

tylko w taki sposób mamy z Wami szanse

powód jest zawsze, więc nie wiem o co chodzi z tym podpunktem

4-Zmniejszenie ilości broni z 1k do np 550 m4, my maksymalnie możemy mieć po 120 combatów i 2 apteczki 

mamy ograniczenie dobierania broni co 5 minut, więc trudno jest dobrać 1k M4 do tego Wy macie FR co daje wam przewage, prawda?

dział skarg zapraszam, można napisać które punkty łamie

6-Zakaz używania granata łzawiącego, i tazera gdy ktoś do sapd strzela z broni długiej 

granaty łzawiące są używane w interiorach i na więzieniu

tu sie nie wypowiem, nie byłem na żadnym odbiciu

jest taki obowiązek, jeśli ktoś tego nie robi = skarga

Myślę, że rozwiałem choć część Twoich wątpliwości. Pozdrawiam 🙂 

Edited by Kajersky
  • Lubię To 2
  • Szokujące 1
  • Kocham To 2

No to tak skoro tak to

-Masz 1 iq

Cytat

1-Zakaz naprawiania aut podczas akcji, my jakoś nie możemy sobie naprawiać auto podczas akcji 

Możecie przecież lol tylko nie umiecie tego wykorzystać.

Cytat

Bo wtedy mamy fr? 

Cytat

Nie da się założyć bez powodu.

Cytat

Nikt ci nie nosi tyle, 

2. Kapusciana głowo wy macie fr a my nie więc no.

3. Mamy cooldown wyciągania.

Cytat

Na SP, to mogę cie nawet do pieca włożyć.

Cytat

Ale nikt nie kampi przecież ty jesteś łysy czy łysy.

Cytat

Na No-Rp też?

Jak tak to wy macie odgrywać wyciąganie broni es?

• Lubię To 1

""Nie da się założyć bez powodu""mta-screen_2020-08-18_17-16-38.png.d799259e5277ec29b3a20959836c4b88.png Jaki było powód XKURWAD

7 minut temu, Whiteee napisał:

Ale nikt nie kampi przecież ty jesteś łysy czy łysy.

....

Ale jak wy kampicie to jest dobrze?

Powód był taki że jak wiadomo twój gang bardzo lubi ucieczki to postanowiliśmy założyć wam kajdany aby wam to uniemożliwić

• Moderator
19 minut temu, Kajersky napisał:

nawet nie ma czasu naprawiać czasem, chyba że naprawka po drodze, ale za to karamy, mówię to jako Command Staff. Zresztą Wy też czasem naprawiacie jak zdążycie

Ci w sultanie podczas pościgu jakoś znaleźli czas : https://streamable.com/hyu8g0  | https://streamable.com/4dz6tn tutaj macie maske kierowcy 😄

Edited by Matju
  • Kocham To 1

• Supporter
1 godzinę temu, Dziqu napisał:

2 godziny temu, Dziqu napisał:

Te przykłady które  oznaczyłem myślę że to dobry pomysł , a te których nie oznaczyłem to obojętnie .Ogólnie Na Tak

16 godzin temu, Kajersky napisał:

Przecież praktycznie co pościg jeździcie się naprawić, nie siej głupot.

16 godzin temu, Whiteee napisał:

No to tak skoro tak to

-Masz 1 iq

Na temat iq to sie nie wypowiadaj, ty rozwojowo dalej stoisz w przedszkolu.

16 godzin temu, Whiteee napisał:

Na SP, to mogę cie nawet do pieca włożyć.

Jedyne co Ty możesz chłopczyku,  to zalogować się na serwer, wpisać S1 i iść lizać dupe Irukowi.

16 godzin temu, SprytsBeng napisał:

Wątpię żeby przeszło. Wątpię. Dlatego jestem na NIE.

Skończ nabijać sobie te posty, zaczyna robić się to nudne, jak na serwerze z SAPD może miałeś doczynienia trzy razy.

Co do propozycji dodałbym tylko te dwa punkty do regulaminu: 

16 godzin temu, Dziqu napisał:

Zakaz noszenia broni prywatnej, skoro dzieciak, który umieszczał posty kilka linijek do góry narzekał, ze nie ma tego fastreloadu, to niech go dalej nie ma.

Edited by davek
  • Lubię To 1

8 godzin temu, Dziqu napisał:

Nick:Dziqu
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji:Dobrze zacznijmy od tego że panowie z sapd się  poczuwają i robią samowolkę  to przychodzę  z taka propozycją 

Chyba tyle starczy 😅 każdy wie że sapdy będą pisać że nie, to sapdy ale mam nadzieje że ich odpowiedzi nie beda brane pod uwagę 

No więc tak:

1. Nikt nie zakazuje wam naprawiania pojazdów podczas ucieczki.  A nawet to robicie.

2. Broń prywatna to zakup funkcjonariuszy. Jeżeli chcą ją mieć to muszą ją kupić także chyba lepiej, że sami wydają pieniądze. Mamy wtedy takie same szanse w walce z gangami.

3. Nigdy nie zakładamy kajdanek bez powodu. Jeżeli już je dostaniesz to znaczy, że był powód i szczerze radze wam sie w takim momencie cieszyć, ponieważ zawsze mogłabyć to izolatka.

4. Mamy takie coś jak limit, sami musimy się wracać po kilka razy by zabrać nam potrzebne rzeczy.  Podczas dobierania nawet samych m4 do limitu nie zbierzesz nawet 400. A pomyśl jeszcze o innych rzeczach w wyposażeniu. Niektórzy przeczekują limit lub wracają/dobierają sie przy okazji. Mi osobiście ok 2 razy brakło broni podczas strzelaniny.

5. Regulaminu nie da się pamiętać perfekcyjnie. Jeżeli uwarzasz, że ktoś robi coś nie tak to napisz na niego skarge wraz z dowodami.

6. Tazera nie możemy używać gdy, używamy broni palnej. Zdarzają się missy podczas scrollowania bądź akademikowi zdarzy się pomylić, lecz jesteśmy tylko ludźmi. 

7.  Wy macie prawo lognąć, my mamy prawo campić. Zresztą często zdarza sie tak, że wchodzimy po jakimś czasie i się strzelamy.

8. Mamy obowiązek puszczania binda, ale jest opcja o nim zapomnieć.

Nie pisze, że nie, a odpowiadam normalnie. Według mnie propozycja jest bezsensu. Opisałam wszystko dokładnie w punktach także radze poczytać. Ta propozycja i tak nie zmieni faktu, że dostajesz bw. 

Ps. Osoby piszące TAK lub NIE prosze rozwinąć swoją wypowiedź.

• Zabawne 1
  • Kocham To 1

1. Dodac każdej frakcji cooldown naprawy 10 minut. 

2. -

3. - 

4. Dodac system, który przy poborze broni ze zbrojowni daje broń do EQ i zajmuje miejsce, wtedy będzie wyrównana szansa i nikt nie będzie nosił 1000 broni. SAPD dostanie też wtedy fr. 

5. - 

6. Z tego co wiem granat łzawiący może być tylko użyty na SP lub w interiorach. Podobno jest zakaz  użycia tazera podczas strzelaniny. 

7.  - 

8. Mając RP nad głową ich obowiązkiem jest puścić binda o zakuciu. 

Neutral, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

• Lubię To 2

11 godzin temu, lili napisał:

No więc tak:

1. Nikt nie zakazuje wam naprawiania pojazdów podczas ucieczki.  A nawet to robicie.

2. Broń prywatna to zakup funkcjonariuszy. Jeżeli chcą ją mieć to muszą ją kupić także chyba lepiej, że sami wydają pieniądze. Mamy wtedy takie same szanse w walce z gangami.

3. Nigdy nie zakładamy kajdanek bez powodu. Jeżeli już je dostaniesz to znaczy, że był powód i szczerze radze wam sie w takim momencie cieszyć, ponieważ zawsze mogłabyć to izolatka.

4. Mamy takie coś jak limit, sami musimy się wracać po kilka razy by zabrać nam potrzebne rzeczy.  Podczas dobierania nawet samych m4 do limitu nie zbierzesz nawet 400. A pomyśl jeszcze o innych rzeczach w wyposażeniu. Niektórzy przeczekują limit lub wracają/dobierają sie przy okazji. Mi osobiście ok 2 razy brakło broni podczas strzelaniny.

5. Regulaminu nie da się pamiętać perfekcyjnie. Jeżeli uwarzasz, że ktoś robi coś nie tak to napisz na niego skarge wraz z dowodami.

6. Tazera nie możemy używać gdy, używamy broni palnej. Zdarzają się missy podczas scrollowania bądź akademikowi zdarzy się pomylić, lecz jesteśmy tylko ludźmi. 

7.  Wy macie prawo lognąć, my mamy prawo campić. Zresztą często zdarza sie tak, że wchodzimy po jakimś czasie i się strzelamy.

8. Mamy obowiązek puszczania binda, ale jest opcja o nim zapomnieć.

Nie pisze, że nie, a odpowiadam normalnie. Według mnie propozycja jest bezsensu. Opisałam wszystko dokładnie w punktach także radze poczytać. Ta propozycja i tak nie zmieni faktu, że dostajesz bw. 

Ps. Osoby piszące TAK lub NIE prosze rozwinąć swoją wypowiedź.

What are you pierdoling about???

1. Jest spora różnica, a mianowicie my musimy się zatrzymać na kilka sekund aby mechanik naprawił pojazd, w tym czasie możecie uniemożliwić nam wyjazd z warsztatu, a z waszej perspektywy wygląda to tak że tylko przejezdzacie przez fixa xd tak jak pan wyzej uważam, że cooldown 10 sek rozwiązałby sprawę

2. To trochę słabe, bo nabywając broń od gangstera jednocześnie jest nielegalna, a przecież funkcjonariuszowi nie wypada łamać prawa, cnie?

3. Kłamstwo. Niekiedy zakładacie je bez powodu, z góry zakładając że będziemy chcieli uciekać. Z drugiej strony po co powstało cu3 skoro uniemozliwiacie jedną z niewielu funkcji w więzieniu?

4. Członkowie organizacji przestępczej również mają limit (waga w eq) i też muszą co chwilę wracać na bazę w celu dobrania się. Zwykle dobiera się 2 apteczki i 120-130 combatów lub 200 M4, więc sobie wyobraź jak musza oszczędzać w przypadku strzelaniny z SAPD, gdzie wy macie 3x więcej ammo 🙂

5. Sorki ale ... uważasz*

7. Właśnie nie mamy prawa lognąć xd jak wiadomo za wyjście z serwera podczas akcji z sapd jest ban ni, więc co to za porównanie w ogole

Według mnie propozycja jak najbardziej zasługuje na realizację, może w końcu będzie wyrównana rozgrywka po obu stronach

Edited by Sopher
  • Lubię To 5

Godzinę temu, Sopher napisał:

2. To trochę słabe, bo nabywając broń od gangstera jednocześnie jest nielegalna, a przecież funkcjonariuszowi nie wypada łamać prawa, cnie?

Według mnie propozycja jak najbardziej zasługuje na realizację, może w końcu będzie wyrównana rozgrywka po obu stronach

Bez kitu, bo jest duża różnica między bronią z eq a pod scorelm. Bo przecież pod scrolem jest legalna, ale juz w eq nie?

Wydaje mi sie, że sam brzysiek mówił, ze Pd musi być mustwinem. Wyrównane będzie dodanie nam FR ☺

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy