Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Jak ustawić inny kolor dymu/interfejsu

grzaneczka
 Share

Recommended Posts

Tak jak wiecie, lub nie. Da się zmienić kolor dymu w grze jak i interfejsu MTA, dzisiaj pokaże wam jak to zrobić.

1. Musimy ściągnąć 2 paczki

http://www.mediafire.com/file/pc5siixa2kiyw2n/Purple.rar/file - Paczka z dymem (do wybrania fioletowy)
https://www1.zippyshare.com/v/EzWl3bgI/file.html - Paczka z interfejsami (Jest ich dużo)

Dobrze, a więc jak wyglądają te wszystkie interfejsy i dym?
Może być to dym z ogniska, może być to dym z silnika (zepsuty silnik)
Może być to też dym ze strzelania i inne.

Co do interfejsu, to jest to co widac na zdjeciu, wystepuje on rowniez w pobieraniu plikow mta (tych jak sie wchodzi na serwer) wyszukiwarce serwerow i inne.
Ja sobie ustawiłem akurat fioletowy 😄

Dobrze, a więc nadszedł czas na krok 2

2. Gdy już zainstalujemy/ściągniemy/pobierzemy te dwie paczki, paczke z dymami wrzucamy do folderu z Gta San Andreas czyli do

Gta San Andreas >> models >> i upuszczamy pliki w tym folderze models, podmieniamy je (pewnie wyskoczy zamien w miejscu docelowym)

Gdy już to zrobiliśmy to w zasadzie skończone, możemy cieszyć się dymem 😄 (zalecałbym robić to przy wyłączonym MTA)

A więc

3. Gdy już zainstalujemy/ściągniemy/pobierzemy te dwie paczki, paczke z interfejsami wrzucamy do folderu MTA czyli do

(wasza nazwa folderu z mta, ja mam MTA2) >> skins >> i wszystkie foldery z tej paczki interfejsów przeciągamy do folderu z interfejsami w MTA po czym (Zamien plik w miejscu docelowym, jakoś tak)

Później gdy już to zrobicie, dym wam się sam aktywuje (nic się nie klika on juz po prostu jest i będzie zawsze dopóki go nie usuniecie, z tego co wiem)

A co do interfejsu wchodzimy w ustawienia MTA >> Interfejs >> Macie tam opcje (skórka:) wybieracie sobie jaką chcecie, macie ich dużooooo 😄 klikacie OK i gotowe 😄

Dziękuje za przeczytanie i myślę, że pomogłem
Myślę też, że nikt jeszcze nie zrobił tego poradnika, jeśli tak to usunę.

asd.PNG

dsa.PNG

tak teraz zauważyłem ze nie ma linku do mediafire idk czemu, ale jednak jest tylko taki ukryty jest tez niewiem czemu, jak się przyjrzycie to go widać

• 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...