Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Mafie - ZeQub

ZeQub
 Share

Recommended Posts

Nick: ZeQub
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Ta propozycja jest propozycja na ogromną skalę lecz ludzie osbslugiego czasu mowili mi, że jest to wspanialy pomysl i ogromny sposob na przyciagniecie graczy a mianowicie. Propozycja ta moglaby zostac dodana razem z Criminal Update 4 jeżeli takowy jest planowany lun moglaby mieć osobny  ogromny update. No dobra to powiem w koncu o co chodzi. Dodanie mafii, które mialyby siedziby w SF, sprzedawałyby bronie dla gangów i cywili, sprzedawałyby narkotyki jako akcje i dla botow. W SF moglyby zostac dodane tereny o ktore walczyly by mafie. Mafie na tych terenach moglyby zdobywac respekt lub cos podobnego co dawaloby im wieksze zarobki i szybsza produkcje narkotykow. Mafie moglyby wykonywax masę akcji rp zaczynajac od porwań i kończąc na napadach. Gangi sa aktualnie robione tylko pod strzelanine i kille czyli ludzie tryharduja aby byc najlepszym jak w CS. Mafie polegalyby na ewentualnyxh strzelaninach ale nie na punkty.  Mafie musiałyby zabijac wiele botow. Wedlug mnie jest to idealne rozwiazanie dla osob chcacych grac jako kryminalisci ale bez gangow ktore bylyby robione tylko i wylacznie pod dm .

• Kocham To 2

Propozycja bardzo mi się podoba. Takie mafię powinny odgrywać RP! I wiele , wiele innych rzeczy. Była by to odskocznia od gangów. Bo gangi teraz żadnego RP nie robią. Tylko przejmują te tereny i bawią się w niewiadomo kogo. Podsumowując jestem na TAK

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy