Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Niecodzienne znalezisko w Shady Cabin


Falc1
 Share

Recommended Posts

5NbVqR7h.jpg

ZuJtqNg.png

Trzynastego sierpnia w godzinach popołudniowych w Shady Cabin (hrabstwo Flint) jeden z rybaków wędkujących w pobliskim stawie natknął się na niecodzienne znalezisko. Jego oczom ukazały się pływające na powierzchni wody zwłoki dwóch mężczyzn zapakowane w foliowe worki. Mężczyzna niezwłocznie zawiadomił o tym służby porządkowe. Po około piętnastu minutach na miejscu pojawiły się dwie jednostki DES oraz szeryf z biura w Angel Pine. Akcja wyłowienia zwłok przebiegła nad podziw sprawnie, a niedługo po wyciągnięciu mężczyzn z wody na miejscu pojawiła się kolejna jednostka SAPD, a także koroner, który stwierdził zgon u obu mężczyzn.  W kuluarach mówi się, że doszło do morderstwa, a poszkodowani to znani w mieście aktywiści LGBT, których zaginięcie zostało zgłoszone dwa dni wcześniej.  Niedaleko od miejsca tragedii znaleziono również porzucony radiowóz SAPD - Vapid  Crown Victoria.

Co robił tam porzucony radiowóz SAPD? Czy któryś z funkcjonariuszy dopuścił się morderstwa na tle orientacji seksualnej? Czy SAPD nadużywa władzy wobec obywateli utożsamiających się z ideologią LGBT?  Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w rozmowie z rzecznikiem prasowym San Andreas Police Department  - Kaylą Craight. 

506402581_SanNewsprzejcie.png.bdcc61ac26811e889e63428be1d8e320.png

R - Redaktor Falc1

K -Rzecznik prasowy SAPD  Kayla Craight

wywiad1.png.23efc19b081c88ea8ba6d2bb728e8b15.png

R - Witam, z tej strony Junior Journalist Falc1, San News  - Czy mogę zadać Pani kilka pytań odnośnie sytuacji z dnia trzynastego sierpnia? 

K  - Dzień dobry, Kayla Craight, rzecznik prasowy San Andreas Police Department. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

R - Dobrze, w takim razie na jakim etapie jest śledztwo? Czy to prawda, że denatami są znani aktywiści LGBT - Alexander Jett oraz Calvin Shaw? 

K - Niestety muszę to potwierdzić. Sekcja zwłok potwierdziła te przypuszczenia.

R - To wielki cios dla środowisk LGBT w naszym stanie, ponieważ byli to czołowi aktywiści, organizatorzy wielu marszów równości, a także walczący o prawa mniejszości etnicznych.

K - Tak, to potężny cios dla tejże społeczności.. Niemniej staramy się ciągle wspierać owe środowiska i walczyć z rasizmem, homofobią i wszelkimi prześladowaniami wobec mniejszości - niezależnie czy to etnicznych, rasowych, czy orientacyjnych.

R - Bardzo mnie to cieszy, jednak nieopodal znaleziono jeden z waszych radiowozów - był porzucony i poobijany, czy któryś z funkcjonariuszy jest powiązany ze sprawą?

K - Niestety ze względu na dobro sprawy nie mogę ujawnić informacji na ten temat. Gdy tylko zakończy się śledztwo skontaktuję się z Panem i rozwieję wszelkie wątpliwości, jednak na ten moment nie możemy wykluczyć  udziału w tej tragedii jednego z naszych funkcjonariuszy.

R - Rozumiem, a na jakim etapie jest sprawa?

K - Analizujemy dowody, sprawdzamy nagrania z dashcamu w porzuconym radiowozie, a także z bodycamów naszych funkcjonariuszy, którzy byli tego dnia na służbie oraz przesłuchujemy potencjalnych podejrzanych. 

R - Wspominała Pani, że staracie się wspierać mniejszości - W jaki sposób to robicie?

K - Uruchomiliśmy zbiórkę na rzecz rodziny pokrzywdzonych, a także priorytetowo traktujemy wpływające do nas zgłoszenia odnośnie prześladowań, zapewniamy również wsparcie psychologów osobom pokrzywdzonym.

R - To bardzo dobre podejście, ale czy to wystarcza, by w naszym stanie takie osoby czuły się swobodnie?

K - Jak wspomniałam wcześniej robimy wszystko co w naszej mocy.

R - Dziękuję w takim razie za komentarz odnośnie tego wstrząsającego zajścia. Liczę na odzew, kiedy śledztwo dobiegnie końca, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

K - Ja również dziękuję i z tego miejsca obiecuję odpowiedzieć klarownie na wszelkie pytania w momencie, kiedy sprawa będzie zamknięta. 

506402581_SanNewsprzejcie.png.bdcc61ac26811e889e63428be1d8e320.png

Do sprawy wrócimy już niebawem, kiedy zakończy się śledztwo i będziemy mogli uzyskać pełne informacje, lecz jedno jest pewne - Straciliśmy dwóch wielkich działaczy społecznych walczących o równość, wolność i tolerancję. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w piątek (22.08) na cmentarzu w Los Santos o godzinie 11:30.

Nasza redakcja przesyła wyrazy współczucia dla rodzin  zmarłych.

506402581_SanNewsprzejcie.png.bdcc61ac26811e889e63428be1d8e320.png

Edited by Szlachcic
  • Lubię To 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy