Skocz do zawartości
Garru

[Propozycja] [Serwer] System łowienia ryb - Garru

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Garru 
Czego dotyczy propozycja? Serwer
Opis propozycji:  Na Asterisie opracowaliśmy system łowienia ryb, który miał posłużyć jako element odprężający, a zarazem z którego możliwy byłby minimalny zarobek.
Ten pomysł chciałbym przywrócić na Paradise, bo to nie problem gdyż brzysiek posiada ten kod jako autor.

Tylko urozmaiciłbym ten system o schematy znane z gry Metin2.
Na serwerze będzie poziom postaci, a serwer nie ma być p2w. Więc jak przyspieszyć tempo wbijania poziomów ? Są dwie opcje:

- Wyłowienie Pierścionków Doświadczenia na 30min które podczas pracy zwiększają nam exp'a o 20-25%. (Takimi pierścionkami można by było handlować, a szansa na wyłowienie np 5%)

Lub
- Wyłowienie Eliksirów Expa które nam po użyciu dają np 10-20% expa z poziomu obecnego. (Procent na wyłowienie taki sam jak i możliwy handel)

Kolejnym aspektem jest możliwość rozpalenia ogniska i ryby które z łowimy możemy upiec oraz sprzedać.
Będą nam dawać bonusy na 5-25minut takie jak :

- Większa siła
- Szybszy Bieg
- Postać się nie męczy
- Szybszy rozwój postaci na siłowni 
- Precyzyjna celność 

Kolejną rzeczą jaką bym dodał do z łowienia to "Kostiumy". Wiele osób nie inwestuje w Premium, a co gdyby mogli pójść i sobie złowić unikatowy kostium który tylko da się z łowić.

- Byłyby 3-4 Skiny premium do z łowienia, a szanse na to by były 1-5% oraz możliwy Handel.

Dodatkowo system łowienia można wykorzystać w święta typu: Boże narodzenie, Halloween, Wielkanoc.

- Podczas których moglibyśmy złowić skiny dla danych świąt typu: Człowiek dynia, Króliczek, Święty mikołaj itd. 
- Dodatkowo możliwość z łowienia skrzynek świątecznych z których po otwarciu dropiłyby przedmioty.

System łowienia pozostałby taki jak z Asterisa ->
Pn3KA5O.jpg

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System wyławiania różnych przedmiotów byłby spoko, szczególnie że zarobki na łowienie ryb zbyt wysokie nie będą. Chociaż nie wiem, czy eliksiry to już nie odrobina przesady.

Myślę, że można by coś takiego prowadzić, ale już po starcie, gdyż na początek gry większość osób będzie wolała zarobić trochę pieniędzy, pracując w bardziej opłacalnych pracach, więc raczej nie powinien być to priorytet. 

Edytowane przez BishoQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie byłoby to za duże ułatwienie, które mogłoby nam popsuć rozgrywkę. Ponadto będzie to serwer RPG z elementami RP a cała propozycja (według mnie) będzie kłócić się z całą ideą serwera. Zmuszony jestem oddać swój głos na NIE. Pozdrawiam gorąco 😉

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi