Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwe] Wyzwanie dnia woda - Stuba

Stuba
 Share

Recommended Posts

Nick: Stuba
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Witam, witam i o zdrowie pytam. Wczoraj napotkałem wyzwanie, aby przepłynąć 1 godzinę bez pojazdu, wszystko fajnie było, zrobiłem je. Pomyślałem sobie, że za takie ciężkie zadanie, dostane k0x siano, pp, czy nawet dużo expa, ale po ukończeniu wyzwania zawiodłem się :c. Otrzymałem taką nagrode "[SUKCES] Zadanie dnia ukończone! Otrzymujesz: $1000 + $100 premii z premium, 100 EXP". Bardzo się zawiodłem, że taką małą kwotę dostałem, za tak ciężkie zadanie i dlatego piszę ową propozycję, aby nagroda została podniesiona, z tego co pamiętam to kiedyś za 10 km piezo się dostawało pp, to można nawet i tutaj takie coś zrobić. Pozdrawiam!

• Supporter

Na tak, kiedyś było pp za niektóre zadania dnia, lecz zostało to wycofane nie wiem czemu. Było to super, każdy się cieszył i robił te zadania.

7 godzin temu, Stuba napisał:

z tego co pamiętam to kiedyś za 10 km piezo się dostawało pp, to można nawet i tutaj takie coś zrobić. Pozdrawiam!

Albo zrobić jakiś tam procent na dostanie x punktów premium, bądź możliwość dostania od x do x punktów premium.

• Lubię To 1

• 2 weeks later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy