Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Ucieczka z więzienia - Matz_

Matz_
 Share

Recommended Posts

Nick: Matz_
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Jak miałoby to wyglądać? W kanałach byłyby ze 3 blipy w trzech oddalonych od siebie miejscach, dzięki któremu można byłoby uciekać z trzech różnych miejsc. Aktualnie wygląda to tak, że sapdy są wcelowane w uciekiniera ze snajperek.

• Kocham To 4

Fajny pomysł, nie dodawałbym żadnego komunikatu z którego wyjścia dana osoba wychodzi... Sam dziś się przekonałem że SAPD to MustWiny i po ucieczce kanałami czekali na mnie i złapali. 
Liczę na wprowadzenie takiego urozmaicenia.  Zdecydowanie TAK!

Edited by pszysiat

SAPD - Nie.

A tak serio to propozycja ciekawa, oczywiście na tak ale zapewne brzysiek tylko zaakceptuje i będzie się kisić w dziale Zaakceptowane.

2 godziny temu, ShieldPro napisał:

Na nie, nikt teraz nie siedzi na SP, zanim tam dojedziemy to najczęściej uciekacie helką, a nawet możecie autem 😉

moze zacznijcie siedziec na SP 😉

No tak zawsze, jak dostaje, jaila to muszę, czekać nie mogę sobie swobodnie wyjść na dziedziniec, bo panom z SAPD nie chce, się być na SP to po co jest ta jednostka?

• Global Moderator

21 godzin temu, ShieldPro napisał:

Na nie, nikt teraz nie siedzi na SP, zanim tam dojedziemy to najczęściej uciekacie helką, a nawet możecie autem

To może trzeba zacząć siedzieć. Propozycja na tak 🙂

Macie otwarte cele w większości przez 24/7, gdyż aby można było je zamknąć potrzeba dwie osoby na terenie więzienia. Większa ilość opcji ucieczek powinna się liczyć z większą odległością do pokonania do opcji, która jest dalej od samego więzienia. Co do propozycji, jestem sam na tak aby osoby uciekające miały więcej możliwości ucieczek. 

W dniu 8.08.2020 o 20:05, Matz_ napisał:

Aktualnie wygląda to tak, że sapdy są wcelowane w uciekiniera ze snajperek.

W dniu 8.08.2020 o 20:08, pszysiat napisał:

Sam dziś się przekonałem że SAPD to MustWiny i po ucieczce kanałami czekali na mnie i złapali. 

powiadomienie ucieczki przychodzi w momencie, kiedy wejdziecie do markera "ucieknij" (czy ten co tam przenosi z interioru kanałów do jeziora) i nikomu nie opłacałoby się ciągłe tam stanie i oczekiwanie na osoby, które uciekają - najwidoczniej mieliście pecha, że była nieopodal jednostka, która Was zgarnęła. 🙂

• Kocham To 1

4 godziny temu, Avillen napisał:

Jeśli miałoby to być wprowadzone, w kanałach również powinny znajdować się trzy losowe wyjścia.

o to mi chodzi

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy