Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Ghost Mod na terenie mechanika

Saltargh
 Share

Recommended Posts

Nick: Palma
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Gdy naszym autem wjedziemy na teren mechanik , to automatycznie włącza się tryb Ghost Mod. Dużo osób wtedy obija się o inne auta. Lub np. kogoś wywali a auto zostaje. Myślę , że ułatwi to grę oraz zaoszczędzimy nasze nerwy oraz nerwy innych graczy.

• Supporter

Na nie, ponieważ gracze wtedy będą się pchać na stanowisko. W sensie że auto będzie w aucie, i nie wiadomo komu będzie trzeba naprawić. 

Przecież ghostmode, to by była istna katorga, mordownia, w ogóle.
Nie rozumiem też o co chodzi z 'obijaniem się o inne auta', lub 'kogoś wywali, a auto zostaje'.
Nieraz każdego wywala, bo, że ma chwilowo zwalone łącze internetowe. Dlatego wywala. Mnie też mimo, że mam full mocny internet, bo z UPC.
A Ci, którzy obijają się o inne auta, odwalając, trollując, w ogóle - raportować, skargować gdzie się inno da... I po problemie, kłopocie. Zakończy się to.
Nie. Stanowcze NIE.

Edited by SprytsBeng
  • Urocze 1

Podsumie to w sposób taki ...
Zauważyłem, że gracze nie wjeżdżają na stanowiska w warsztatach, a później na chama cofają, zamiast pojechać wyznaczona drogą za mechanikiem. Rozwiązanie tego problemu z wpychaniem się oraz "obijaniem" jest jedno sensowne ... wymóg wjazdu na stanowisko.  Będzie blokowało to inne pojazdy, które będą chciały się wepchać i jednocześnie wymorzy na kierowcy naprawianego pojazdu przejechanie tylną drogą. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy