Skocz do zawartości
Martinek

[Propozycja] [Serwer] street view - Martinek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Martinek
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: WItam wszystkich zebranych chciał bym wam zaprezentować mój pomysł na nową praca którą by była praca street view.

W pracy dostawało by się pojazd oraz GPS'a. GPS pokazywał by nam gdzie mamy jeździć (najlepiej jak by było to na jakiś odludziach gdzie nikogo nie ma) po dojechaniu do punktu dostawało by sie wynagrodzenie.

Wiem że pomysł nie jest dopracowany Noo ale jest 😄

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne ;D 

• Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praca dosyć popularna na innych serwerach... może była fajna i ciekawa, ale kilka lat temu. Jak dla mnie nie jest to praca na ten serwer. Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł raczej na TAKSzkoda tylko że tak mało o niej napisałeś, pozwól że rozwinę:

Siedziba Street View: Najwyższy budynek w San Andreas; Jak wiadomo wielkie firmy mają i wielkie siedziby. Po wejściu do budynku, witałby nas NPC u którego rozpoczynalibyśmy pracę.

Pojazd: Furgonetka z podmianką ( z kamerą na górze oczywiście ), np. buritto

Ogólna praca: Startowalibyśmy z pod siedziby Street View. Dostawalibyśmy GPS, który pokazywałby nam trasę której się musimy trzymać. Co kilka sekund musielibyśmy kliknąć (na przykład) prawy przycisk myszy, aby zrobić zdjęcie. Następnie musielibyśmy z powrotem wrócić do siedziby Street View. Po wykonaniu tych czynności otrzymywalibyśmy wypłatę. 

tyle.

Pradise.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.11.2018 o 19:34, Pingwinooo napisał:

Na nie, ta praca kojarzy się z pierwszym lepszym pseudolkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.11.2018 o 21:56, Danny napisał:

Praca dosyć popularna na innych serwerach... może była fajna i ciekawa, ale kilka lat temu. Jak dla mnie nie jest to praca na ten serwer. Jestem na nie.

up.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejna praca polegająca tylko i wyłącznie na zaliczaniu checkpointów... nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musiałaby być naprawdę oryginalnie mocno rozbudowana o dodatkowe bajery, aby była dobrą propozycją. Na zawartość tematu jaką podałeś jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta praca jest na wielu innych serwerach dość popularna. Myślę że na ten projekt są lepsze prace w propozycjach - jestem na nie.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK, zawsze byłem pozytywny jak widziałem prace street view które są DOPRACOWANE, a nie jakieś byle jakie.

Chętnie bym sobie pojeździł po mapie i posłuchał muzyki.

• Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W 100% zgadzam się z wypowiedzią @Danny:

W dniu 3.11.2018 o 21:56, Danny napisał:

Praca dosyć popularna na innych serwerach... może była fajna i ciekawa, ale kilka lat temu. Jak dla mnie nie jest to praca na ten serwer.

Jakoś nie widzę tej pracy na serwerze. Według mnie zbyt mocno odstawałaby od innych, które są bardziej rozbudowane. Przykro mi ale na NIE. 

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znając możliwości skrypterów dałoby się jakoś ładnie przerobić StreetViev i nadać tej pracy własnego stylu, wtedy może by to jakoś wypaliło. Lecz podtrzymuję zdanie kolegów wyżej, za bardzo kojarzy się to z "pseudolami" - na NIE.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli już to musiało by to wyglądać podobnie jak na pylu ale bardziej dopracowane. Może mogło by to funkcjonować jako moduł do aut prywatnych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie planuję grać na paradise, żeby jeździć SV...
a jak tobie tego brakuje to idz na "coś tam" LIFE i sobie pośmigaj.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi