Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Urozmaicenie unikatów - bejoten

Recommended Posts

Nick: bejoten
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]: Serwer
Opis propozycji: Chodzi mi o urozmaicenie unikatów, tzn. Dodanie im jakichś specjalnych właściwości, bo obecnie unikaty pełnią funkcje doniczek pod domkiem z wyjątkiem traktora, który może holować auta. 
O co mi dokładnie chodzi? Podam przykłady:

Możliwość pracowania własnym sweeperem na pracy sweepera 

Możliwość sprzedawania hot dogów w hot dogu

Przewozy ludzi Stretchem w formie starej pracy taxi czy coś w tym stylu

Rozwożenie pizzy za pomocą pizza boya

Nie zarabiałoby się na tym jakoś super dużo, byłby to tylko dodatek który by aurozmaicił unikaty i w koncu można by było robić coś z nimi, a nie tylko ustawić pod domkiem, żeby stały bezczynnie.

Tak samo przydałoby się im naprawić bagażniki, bo hot dog który jest większy od karetki ma pojemność bagażnika na poziomie 20kg.

No i oczywiście przydałoby się trochę mniej rzucać tymi unikatami na lickach, żeby to faktycznie były unikaty

Edited by bejoten
  • Urocze 1
  • Kocham To 4

Powiem Ci, można by było dorobić się unikatami, teraz tak trochę meh są, mam namyśli te wielkie takie wolne. Jak najbardziej na TAK, aczkolwiek:
STRETCH ma multicara, aby dużo osób mogło nim jechać.
A z tym Sweeperem też trochę meh, bo normalnie teraz jak anulujesz pracę to się tepasz na jej start, a takto musiałbyś specjalnie tam jechać, no nie wiem dobry pomysł, ale wydaje mi się że czegoś brakuje.

3 minuty temu, Ricky napisał:

Powiem Ci, można by było dorobić się unikatami, teraz tak trochę meh są, mam namyśli te wielkie takie wolne. Jak najbardziej na TAK, aczkolwiek:
STRETCH ma multicara, aby dużo osób mogło nim jechać.
A z tym Sweeperem też trochę meh, bo normalnie teraz jak anulujesz pracę to się tepasz na jej start, a takto musiałbyś specjalnie tam jechać, no nie wiem dobry pomysł, ale wydaje mi się że czegoś brakuje.

Znaczy, to były przykłady rozwiązań, a co do stretcha to właśnie przez to, że może nim jechac teraz 8 osób, to na to wpadłem, że mogłyby byc takie transporty premium

• Lubię To 1

Stretch to według mnie to by była praca taxi, ale zamiast 1 klienta miałbyś grube klientów i byś zarabiał z 25% więcej niż na zwykłej taxi'e jak wiadomo Stretche jedzie bardzo wolno więc jest również balans z reguły jestem na TAK

2 godziny temu, Dede napisał:

Stretch to według mnie to by była praca taxi, ale zamiast 1 klienta miałbyś grube klientów i byś zarabiał z 25% więcej niż na zwykłej taxi'e jak wiadomo Stretche jedzie bardzo wolno więc jest również balans z reguły jestem na TAK

Właśnie to napisałem xD 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy