Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja][Serwer] Wjazdy + interakcja z sapd

Doneq
 Share

Recommended Posts

Nick: Doneq
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwerek 
Opis propozycji: No to tak. Mamy wjazdy na bazy 3 razy w tygodniu jest super fajna sprawa. Dodanie wjazdu na baze policji raz w miesiącu (bo 3 razy w tyg by sie popłakali), myśle że sapd jest dobrze wyszkolone i przeważa liczbami 2 gangi razem wzięte (jeżeli policzymy kadetów a wtedy najlepiej gdyby były wjazdy zaraz po rekrutacji bo by się chłopaki podszkoliły w walce), więc myślę że w tym zakresie była by przewaga po ich stronie. Po wjeździe tak samo jak z gangami -Każdy musi się oddalić od miejsca, jeżeli ktoś umarł/sapd wygrało to jest wsadzany do jaila na odp. ilość czasu.

Nick: Doneq
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Jeżeli nie pasuje propozycja wyżej, jeden dzień w miesiącu również po przyjęciu kadetów gangusy mogą rozpocząć ostrzał bez kontekstu w strone sapd tylko na terenie Los santos, gdyż jest to swego rodzaju dom gangsterów.

Nie są to trollowe propozycje, po prostu macie przewage liczebną nad każdym, aktualnie interakcja z sapd wygląda dla gangsterów tak że są zakuwani po pościgu lub rozstrzeliwani, dajmy trochę więcej możliwości, pojedynki 30 lspd vs 15 gangsterów, ludzie z niezbyt przepadających za wami, może zaczną widzieć kogoś kto wyjdzie i powalczy z nimi, nie będą was mogli nazwać must winami bo sami to zaczną i wynik nie będzie miał raczej znaczenia, bo ludzie z dm`a chcą więcej swobody. A nie dopiero po rozpoczęciu pościgu ktoś coś może, dosłownie jeden dzień na 29 pozostałych myśle że wystarczyłby do rozwiązania sporów.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Tak jak piszesz, powiadasz, prawisz ziomku...
No widzę, że są takie problemy, kłopoty, zakłopotania, mieszanina, papranina, są spiny, kłótnie, awantury, burdy, burdel, wszystko co najgorsze w tych dziedzinach.
Opisałeś tą sprawę jak się dało.
Ale wątpię by to przeszło. Ale - no zobaczymy co z tego naprawdę wyniknie. Trzymam za to kciuki.
Jestem i na tak, na nie, na neutral, bo nie wiem jak dogłębniej do tego tematu podejść - do tej propozycji.
Zobaczymy. Naprawdę.

Edited by SprytsBeng

Nie żeby coś, ale to policja robi wjazdy na gangi (bazy), a nie odwrotnie (chodzi mi o komisariaty), Generalnie Organizacje przestępcze powinny zapobiec temu tzw. wjazdowi na bazę nie wychylając się i nie strzelając jak powaleni w kierunku SAPD, bo "nie chcą przyjąć mandatu"

Jeśli chodzi o stan frakcji to znajdziesz go tutaj (aktualnie wynosi 32):

Na NIE 🙂

Ja osobiście jestem na NIE. Kadety mają wiele nauki przed sobą, nie potrzeba nam czegoś takiego, tym bardziej, że ten jeden dzień byłby bez minuty wytchnienia na hq bo co 10 minut byłby nowy wjazd jak było to niedawno z La cammorą oraz District Crew. La cammora nie miała ani chwili wytchnienia.

SAPD - ,,Na nie. Bo nie."

Gracz - Ciekawa propozycja, a raczej dwie które powinieneś napisać pojedynczo, ale to nie zmienia faktu że tak owa propozycja moglaby być ciekawa w praktyce. Wiadomo że o tego przydałoby się napisać oddzielny dział w regulaminie, a jakby SAPD za bardzo było pokrzywdzone to zawsze można to jakoś lepiej podpasowac pod obie strony.

• Lubię To 1

29 minut temu, VeenixXx napisał:

SAPD - ,,Na nie. Bo nie."

Gracz - Ciekawa propozycja, a raczej dwie które powinieneś napisać pojedynczo, ale to nie zmienia faktu że tak owa propozycja moglaby być ciekawa w praktyce. Wiadomo że o tego przydałoby się napisać oddzielny dział w regulaminie, a jakby SAPD za bardzo było pokrzywdzone to zawsze można to jakoś lepiej podpasowac pod obie strony.

Ja to samo co Pan wyżej poproszę 

• 2 weeks later...
  • Global Moderator

Wjazd na HQ na serwerze RPG? To chyba żart, nie gramy na pseudolu, irl żadna organizacja nie byłaby zdolna do wjazdu na komendę.

Chciałbym też przypomnieć, że SAPD jest frakcją, a nie organizacją przestępczą i na normalnie funkcjonującym serwerze nigdy nie będzie zgody na takie działania ze strony gangów.

Policja jest od pilnowania porządku, a ich operacje względem gangów są spowodowane tylko i wyłącznie Waszymi działaniami.

Poza tym, regulamin zezwala na strzelanie do nieoznakowanych jednostek SAPD na strefie DM.

• Kocham To 1

W dniu 14.08.2020 o 10:56, Avillen napisał:

Wjazd na HQ na serwerze RPG? To chyba żart, nie gramy na pseudolu, irl żadna organizacja nie byłaby zdolna do wjazdu na komendę.

Chciałbym też przypomnieć, że SAPD jest frakcją, a nie organizacją przestępczą i na normalnie funkcjonującym serwerze nigdy nie będzie zgody na takie działania ze strony gangów.

Policja jest od pilnowania porządku, a ich operacje względem gangów są spowodowane tylko i wyłącznie Waszymi działaniami.

Poza tym, regulamin zezwala na strzelanie do nieoznakowanych jednostek SAPD na strefie DM.

IRL gangi nie mają limitu 20 członków oraz znajdą się IRL org przest co by wjechały (KASA) 

Na TAK, po napierdalał bym jakiś cadetow żeby wiedzieli do kogo nie fikac (XD) 

• 2 weeks later...
W dniu 20.08.2020 o 23:54, pszysiat napisał:

IRL gangi nie mają limitu 20 członków oraz znajdą się IRL org przest co by wjechały (KASA) 

Na TAK, po napierdalał bym jakiś cadetow żeby wiedzieli do kogo nie fikac (XD) 

Jak tak wyjeżdzasz irl to może damy że jak góra gangu trafi do jaila, z automatu gang usuwa. Albo wprowadzić dożywocie. @Avillen napisał dobrze.

Edited by Tehciu
  • Lubię To 1
  • Kocham To 1

Osobiście jestem na nie, ale można by wprowadzić to co napisał @Tehciu tylko że mniej drastycznie, dożywocie jak najbardziej osobiście bym wprowadził, ale aby skrócić/usunąć wyrok trzeba wpłacić kaucję z salda organizacji lub zrobić odbicie, coś w stylu stref specialnych tylko że z wiele, wiele trudniejsze boty.

• Moderator

Pierwsze widzę, by jakiekolwiek gangusy wbijały na HQ SAPD bez powodu - jednym słowem śmiech na sali. Propozycja wyssana z palcem w du**e, a jedynie co tu widzę, to tylko chęć zabijania więcej funkcjonariuszy, bo "tak mi się podoba".

Edited by szaj
  • Lubię To 1

• 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy