Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[propozycja] [serwer] Wyzwanie gracza na 1v1

xChojnas
 Share

Recommended Posts

Nick: chojnas
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Dziś waliłem się z kumplem 1v1 na strefie DM. Było to dosyć trudne do zrobienia, bo nie mieliśmy zadnej osoby, ktora moglaby odliczyc (pisalismy po admina).
No i wpadlem na pomysl, aby dodac komende /wyzwanie <id gracza>. Po wpisaniu takowej komendy drugi gracz otrzymuje powiadomienie, że gracz X chce z nim 1v1. Moze je zaakceptować wpisując taką samą komende. Jesli obie strony zgodza sie na 1v1 to teleportuje ich na inny dimension, na jakas wymapowana arenke i na ekranie pojawia się odliczanie. (3,2,1, start) - po starcie odblokowane zostaje odblokowane strzelanie. Przydaloby się także zablokować uzywanie apteki na takowym wyzwaniu.

Edited by xChojnas
  • Kocham To 1

A i zapomniałem dodać - jeśli gracz ma antylogout aktywny, to nie może użyc komendy.

Teraz, SprytsBeng napisał:

Co. I co jeszcze? Nie przejdzie to. Jest to bez sensu. 

Przedstaw jakieś argumenty dot. tej propozycji. Bo po takiej wypowiedzi to jedynie mogę stwierdzić, że próbujesz nabijać sobie posty.

Bo dopiero teraz powstała propozycja, bo był sam temat i wzór bez wypełnienia, to szybko się wypowiedziałem, bo węszę w tym dziale, bo lubię wypowiadać się w propozycjach. Zrobiłeś to szybko, bo kilka sekund po mojej tamtej wypowiedzi wstawiłeś opis propozycji, bo naprawdę było pusto - był sam temat i wzór. I nie nabijam sobie postów @xChojnas.
Zmiana głosu na neutral.

Edited by SprytsBeng

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy