Skocz do zawartości
Kubi1910

[Propozycja] [Serwer] [holowanie] - Kubi1910

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kubi1910
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Na temat. O co chodzi? A o to, że do swojego samochodu można było z tyłu zamontować zaczepkę na linę. Dzięki niej można by było holować pojazd np. kolegi kiedy zabrakłoby mu paliwa. wyglądałoby to tak, że aby podłączyć line ze swojego pojazdu do pojazdu kolegi, musielibyśmy ją wyjąć ze schowka pojazdu, wyjść z niego, podejść do jego tyłu, wpisać komendę np. /podlacz, podejść do samochodu kolegi, i również wpisać /podlacz. Po tym można by było już holować drugi samochód. Aby odłączyć, robiłoby się to samo tylko wpisywałoby się komendę /odlacz czy coś w tym stylu. Moim zdaniem mogłoby się naprawdę przydać, i mam nadzieje że to zostanie dodane na serwer, jeśli w ogóle da się to zrobić.

Pozdrawiam, elo

Pradise.png

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie chcę tutaj niszczyć Wam marzeń, czy światopoglądu.
Ale MTA nie pozwoli na takie coś, taki skrypt o ile da się zrobić to na MTA bzdura, przecież mechanicy z lawetami będą popylać więc w czym problem.
No jak już mówiłem skrypt w takiej formie na MTA nie jest w stanie ujrzeć światła dziennego przez ograniczenia technologiczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.11.2018 o 01:36, Fotarix napisał:

Zamysł teoretycznie fajny, ale na serwerze będą lawety, więc średnio przydatne.

Z powodu wyżej, jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.11.2018 o 08:28, Bartx. napisał:

Ja nie chcę tutaj niszczyć Wam marzeń, czy światopoglądu.
Ale MTA nie pozwoli na takie coś, taki skrypt o ile da się zrobić to na MTA bzdura, przecież mechanicy z lawetami będą popylać więc w czym problem.
No jak już mówiłem skrypt w takiej formie na MTA nie jest w stanie ujrzeć światła dziennego przez ograniczenia technologiczne.

W MTA da się wykonać prawie wszystko, wystarczy mieć umiejętności oraz chęci i czas. 

Jestem Neutralny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja ciekawa lecz czy warto to wprowadzać skoro i tak będą biznesy pomocy drogowej? Pomysł nawet jakby miał pomóc to i tak zabierałby pracę biznesom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi