Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Klimient Woroszyłow - Wywiad z kolekcjonerem aut.

Bosik
 Share

Recommended Posts

1.png
informacje1.png.557a6f800f284b5a623b1a77
W dniu 30.07.2020r, nasz Pressman spotkał się z dość ciekawą osobistością, która gra na naszym serwerze. Jest to niejaki Klimient, dawny właściciel Sports Cars na Paradise-RPG v2 oraz dawny supporter. Gracz ten aktualnie piastuje stanowisko DES Deputy Chief, aczkolwiek wywiad nie o tym. Posiada on kolekcję pierwszych pięciu pojazdów marki Windsor na serwerze, która bardzo Nas zaciekawiła. Oprócz tego, jest on w trakcie tworzenie kolejnej kolekcji, tym razem są to pojazdy marki Stratum - ma już ich 3 egzemplarze, jedne z pierwszych na serwerze. Chcielibyście się dowiedzieć co go skłoniło do takich kroków? Przeczytajcie poniższy wywiad. Miłej lektury życzymy. Pod wywiadem, efekt ekskluzywnej sesji zdjęciowej w postaci kilku zdjęć kolekcji.

wywiad1.png.23efc19b081c88ea8ba6d2bb728e

R  - Redaktor Bosik.
K -  Kolekcjoner Klimient.

R: Witam serdecznie, Pressman Bosik. Czy mógłbym Panu zadać kilka pytań?
K: Witaj, jestem otwarty na wszelkie pytania.
R: Super! Pierwsze pytanie będzie o pańską nietypową kolekcję Windsorów, których jest aż pięć! Proszę mi powiedzieć, które to są pojazdy na serwerze?
K: Posiadam pierwsze 5 Windsorów na serwerze od ID 1853 do ID 5781.
R: Co Pana skłoniło do zrobienia tak dużej kolekcji pojazdów?
K: Cóż uwielbiam klasyczne samochody, a zebranie tych Windsorów to był mój wspólny plan z moim przyjacielem iFochem. On on początku miał 6 na serwerze Windsora i na 3 edycji serwera utworzył sobie ze mną cel by uzbierać wszystkie 5 do 6, którego już ma. Na początku za śmieszne teraz 100k udało mu się kupić trzeciego, po dłuższym czasie ja kupiłem drugiego na serwerze i odsprzedałem iFochowi za jakieś 140k. Po chwili za również nie wiele czyli jakieś 125k kupiłem piątego. Największy problem stanowił pierwszy Windsor którego wtedy posiadał Hamley, aczkolwiek po długich negocjacjach udało mi się go odkupić za dość sporą sumę  jaką jest 350k. W grudniu mieliśmy już pieć łącznie, aczkolwiek właściciel piątego Windsora nie chciał nam go sprzedać, aż w końcu po jakimś czasie ten sam pojazd pojawił się z US3 i lampkami na giełdzie za 200k. Długo się nie zastanawiałem, w Styczniu kolekcja zawierała już sześć pojazdów, iFoch posiadał 2-giego, 3-ciego i szóstego na serwerze, Ja zaś 1-szego , 4-ego oraz piątego. Jakoś na początku kwietnia iFoch powiedział, że już nie wróci grać na serwerze i poprosiłem by oddał mi te dwa Windsory, czyli drugiego i trzeciego za niewielką sumę  po przyjacielsku tak by nie naruszyć regulaminu serwera o przekazywaniu majątków. Wtedy zostałem kolekcjonerem posiadającym pierwszych pięć na serwerze Windsorów.
R: Czy pańskie pojazdy posiadają jakieś tuningi, wszystkie jednakowy czy są w trakcie tuningowania?
K: Jeżeli chodzi  o tuning to #2, #4 i #5 posiadają lampy oraz kolorowy licznik, trzeci posaida tylko felgi lecz ma to swoje uzasadnienie. Wszystko jest dopasowane w stosunku do  koloru jaki posiada samochód - oprócz żółtego nie są to standardowe kolory, a raczej odpowiednie do okresu w jakim był produkowany rzeczywisty odpowiednik Windsora. Przejdźmy do pierwszego Windsora, który posiada ulepszenie silnika 5 poziomu oraz nitrox10 jak i tak jak w poprzednich pojazdach z mojej kolekcji - kolorowe lampy i licznik. Kolory świateł specjalnie zostały dobrane tak by ustawienie pojazdów w kolejności chronologicznej, ustawia również światła odpowiednio kolorami: pomarańczowy, żółty, biały, żółty, pomarańczowy. Do Windsorów od 2-5 nie planuję nic więcej dodawać, służą mi jako kolekcja i raczej rzadko nimi jeżdżę.
R: Dobrze. Czy któryś z tych Windsorów traktuje pan jakoś specjalnie, z sentymentem, czy raczej wszystkie jednakowo?
K: Tak, jest to pierwszy ponieważ po wsadzenia tuningu mechanicznego, według mnie jest to lepszy driftowóz niż przez większość uważane Elegy. Pierwszy  jest również pomalowany w kolorze British Racing Green, który jest jednym z moich ulubionych kolorów. Do tego dodałem pasujące do epoki, w której produkowany był rzeczywisty odpowiednik tego samochodu światła i felgi. Prędkość maksymalna wynosi 197 KM/H, a nitro zamontowałem gdyż pojazd ten dysponuję dużym momentem obrotowym i przysłowiowo "mocno pali kapcia na starcie" więc by łatwiej się nim jeździło na co dzień używam niepochwalanego przeze mnie nitro.
R: Czyli jest to oczko w Pańskiej głowie. Ile mniej więcej jest warta kolekcja pańskich pojazdów?
K: Na to pytanie ciężko jest mi odpowiedzieć w takim krótkim czasie ponieważ nie zastanawiałem się nigdy na sprzedażą tych pojazdów. Samego siebie uważam za kolekcjonera, a dla niego prywatne kolekcje są bezcenne.
R: Widząc pojazdy które stoją obok kolekcji Windsorów, wnioskuję iż tworzy się jakaś kolejna kolekcja?
K: Próbuję zebrać  teraz 5 pierwszych Stratumów. Niestety  brakuje jeszcze dwóch, aczkolwiek nie będzie to łatwe zadanie ale koledzy z parafii zawsze dopomogą finansowo.
R: Mhm, Stratumy. Które to są pojazdy na serwerze? 
K: Ten granatowy jest pierwszy, biały jest czwarty a czarny jest piąty. O tym ostatnim opowiem za chwilę ponieważ jest jako jedyny tunningowany mechanicznie. 
R: Co pana skłoniło do tworzenia nowej kolekcji?
K: Dawno temu zakupiłem 5-tego Stratuma na serwerze, wsadziłem US5, gwintowane zawieszenie i podrasowałem go wizualnie. W maju bieżącego roku kolega namówił mnie bym mu go sprzedał, poszedł za 360k. Jakiś miesiąc później ten kolega zaczął odchodzić z serwera więc namówiłem go by mi odsprzedał Stratuma na którym był dodatkowo Paintjob za 300k, tak więc wrócił w moje posiadanie. Jakieś 2 tygodnie temu przeglądając ebaya na forum znalazłem zapomniane ogłoszenie sprzedaży pierwszego Stratuma od Skaya. Niestety tutaj już trochę przepłaciłem, wyszło 450k ale dla kolekcjonera kwota nie jest ważna liczy się satysfakcja. Nie wspominałem o tym wcześniej ale w kolekcji miałem już kiedyś czwartego Stratuma którego dostałem za symboliczne 30k od moje serdecznego kolegi Koba123 i niestety sprzedałem by potem za ponad pół roku go odkupić. Dlaczego Stratum ktoś zapyta? Lubię się wyróżniać a tych aut jest dość niewiele na serwerze nie przeszkadza mi to, że jest wolny czy średnio się prowadzi nikt inny nimi nie jeździ. A i nie są to żadne Passaty tylko Stratum jest wzorowany na Hondzie Accord więc jest to auto typu JDM. Oprócz klasyków uwielbiam jeszcze japońskie auta jak i moim ulubionym nadwoziem jest kombi. Więc Stratum idealnie wpasowuję się w moje kryteria. Jeżeli uzbieram 5 to wtedy zacznę bawić się z kolorystyką by wyglądało to tak fajnie jak przy windsorach.
R: Okey, dziękuję serdecznie za wywiad. Czy chciałby kogoś Pan pozdrowić?
K: Również dziękuję, że ktoś zainteresował się moją kolekcją. Chciałbym pozdrowić iFocha od którego wszystko się zaczęło oraz całą Parafię Św. Wacława w Las Venturas, która wspierała mnie ty przy tworzeniu tych kolekcji i nadal będzie to robić.

506402581_SanNewsprzejcie.png.bdcc61ac26

3.png2.png

506402581_SanNewsprzejcie.png.bdcc61ac26

Autor: @Bosik
Wywiadu udzielił: @Klimient
Grafika: @Toksyk

Edited by Szlachcic
  • Kocham To 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy