Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Kosa na farmie

Riczi
 Share

Recommended Posts

Nick: robur
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Zmiana niszczenia się kosy na farmach, aktualnie często jest tak, że po jednej lub dwóch roślinkach kosa się niszczy (na zbieraniu 115 kukurydzy jest tak z 6 razy w moim przypadku) co nawet nie jest choć trochę realne, a strasznie denerwuje podczas zbiorów. Moja propozycja jest taka, żeby np. jedna kosa zbierała te 50-150 roślinek czy nawet zmienić, że kupujesz kosę na 300 użyć i odpowiednio ona kosztuje np. 5k Oczywiście cenę ustalić odpowiednią do tej co jest teraz, a zbiory będą przyjemniejsze. Myślę, że jest to do ogarnięcia, już gdzieś widziałem na serwerze itemy które się niszczyły względem użycia, a każdy przedmiot i tak ma inne ID

Powiedzcie mi, a co to zmienia czy się niszczy bardziej czy mnie? XD Jak cena by była dostosowana tak jak jest teraz tylko ni było by trzeba mieć ich 20 w eq tak jak to teraz jest tylko jedną czy tam trzy. Jak dla mnie lepiej kupować jedną kose za 4-5k która zbiera około 150 plonów niż 20 po 200 dolków które i tak zbierają około 150 plonów. Dla mnie ułatwienie i na +. Jak czytam niektóre wypowiedzi to dochodzę do wniosku, że ludzie tutaj ciężko kumaci lub nie potrafią czytać. To nie jest ingerencja, że zwierzęta będą mniej opłacalne XD z jakiej racji jak kwota kosy by była dostosowana? Bo będzie się niszczyła dopiero po zebraniu 150 plonów? śmiech na sali😂

Edited by robur

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy