Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[PROPOZYCJA] [SERWER] Skrócone BW

xChojnas
 Share

Recommended Posts

Nick: plemnik123 aka chojnas
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Jako iż frakcja DES jest wg. mnie dosyć umarłą frakcją, z tego też powodu myślę, że w przypadku gdy nie ma żadnych DESów na służbie BW powinno być skrócone o połowe.

Edited by xChojnas
  • Lubię To 3

dobra propozycja chociaż musi być to zrobione z rozsądkiem ponieważ gdy przejmuje się tereny to trwa jakoś minute wydaje mi się że 2:30 bw (jak nie ma des) będzie najlepszą opcją ew 3:00

Moim zdaniem trochę słabo, jak skrócą bw to nie będzie dało sie przejąć specjalki czy też zwykłych stref, bo co z tego, ze zabijesz jak za minutę wstaną. 

• Global Moderator

Na nie, obecny czas BW jest dobry z uwagi na to, że po zabiciu przeciwników można na spokojnie przejąć kilka terenów i się dobrać.

3 godziny temu, HeGe napisał:

Moim zdaniem trochę słabo, jak skrócą bw to nie będzie dało sie przejąć specjalki czy też zwykłych stref, bo co z tego, ze zabijesz jak za minutę wstaną. 

Popieram

Nie musi być skrócone do minuty, ale jak dla mnie - 10 minut czekania tylko dlatego, że jest jeden, albo w ogóle nie ma DESów na serwerze to trochę przesada.

15 godzin temu, bejoten napisał:

Ale jest obecnie o polowe, gdy jest des jest 10 minut, a gdy nie ma jest 5 minut

A no chyba ze.. To w takim razie watek do zamkniecia.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy