Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Propozycja o usuwanie kar z otrzymanych kar po przyjęciu apelcij

Bielik2115
 Share

Recommended Posts

Nick:Niezly_Bielik
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]:Serwer
Opis propozycji:No to tak po przyjęciu apelcij Kara powinna zostawać usuwana z otrzymanych kar proszę wypowiedzcie się pod tym tematem:)

Edited by Bielik2115
  • Lubię To 2

Na nie. Przyjęcie apelacji upoważnia tylko i wyłącznie do skrócenia kary, a nie do jej całkowitego usunięcia i wydaje mi się, że usuwanie jej z listy otrzymanych kar byłoby co najmniej niewłaściwe. 

Moim zdaniem na Nie z powodu że historia kar pokazuję zachowanie gracza na serwerze. Jego czyny i złamania regulaminu są gdzieś odnotowane jest to często przydatne, gdy jest rekrutacja do frakcji to osoby kandydujące do frakcji są sprawdzanie między innymi przez historię kar.

Edited by Eugeniusz

• Administrator

Osobiście też jestem na nie. Przyjęcie apelacji to wystarczająca nagroda, w końcu kara została nadana słusznie więc i logi mają pozostać.

Na nie... Jeżeli kara była słuszna to czemu ma być usunięta? Przyjęta apelacja nie znaczy, że kara była nadania niesłusznie a jedynie została skrócona. Dodatkowo każda kara która została nałożona niesłusznie i tak jest usuwana z logów więc...

Neutral, jeśli chodzi o kary po apelacji to powinny zostać, w końcu kara była zapewne słuszna. Jednak ja miałem raz sytuacje że moderator pomylił ID i dostałem Warna który miał być dla kogoś innego i mam go w liście do dziś. Niby nic ale w rekrutacjach muszę zawsze o tym pisać :pp 

Myśle że usuwanie z listy powinno mieć miejsce w przypadku takim jak mój, za apelacje nie ma to sensu.

• Lubię To 1

• Global Moderator

Zamiast odwalać, nauczcie się w końcu normalnie grać i nie będzie najmniejszego problemu z karami. Logi z kar zawsze powinny zostawać aby były informacją dla administracji przy rekrutacjach, a także przy nadawaniu kolejnych kar

Można się domyśleć, że chodzi o niesłuszne kary skoro apelacje zostały przyjęte, więc jestem na tak

to co ja mam mieć w liście kar perma od jakiejś Aleksji który jest niesłuszny i został prawie od razu zdjęty XD?

Albo @Dede ma mieć z 5 permów w liście kar bo ciągle myślą, że kupuje majątek a i tak dowodów nie mają

Edited by bejoten

5 godzin temu, bejoten napisał:

Można się domyśleć, że chodzi o niesłuszne kary skoro apelacje zostały przyjęte, więc jestem na tak

to co ja mam mieć w liście kar perma od jakiejś Aleksji który jest niesłuszny i został prawie od razu zdjęty XD?

Albo @Dede ma mieć z 5 permów w liście kar bo ciągle myślą, że kupuje majątek a i tak dowodów nie mają

Dobrze @bejoten mówi
https://imgur.com/a/di5ofag

Edited by Dede
  • Kocham To 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy