Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[SERWER] Licytacje

HeGe
 Share

Recommended Posts

Nick: HeGe
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Usunąć podpowiedzi na kontenerach, teraz wygląda to tak, że nie sa w "ciemno" kontereny, czemu? Kupisz 2 podpowiedzi i wiesz co jest w środku, moim zdaniem bez sensu, bo skoro sa neony/zbanowanego to gracz z 1kk nie ma szans przebić osób, a gdy jest exp to 100k, proponuję usunąć te podpowiedzi. 

• Global Moderator

Ciekawe, ale ja bym usunął po prostu drugą propozycję która mówi co to jest lub zwiększył jej cenę o wiele.

• Lubię To 2

20 minut temu, jaqoob napisał:

Na nie, na tym polegaja kontenery. 

przecież albo masz kontenery w ciemno, lub masz konkretnie co się w nich znajduje,, a propozycja jest spoko - ale podobna zostala przyjeta wiec 

Edited by davek
  • Kocham To 1

40 minut temu, jaqoob napisał:

Na nie, na tym polegaja kontenery. 

Sama nazwa mówi "w ciemno", co z tego, że kupisz dwie podpowiedzi i wiesz co jest w środku, gdyby brzys wprowadził propozycje kontereny stały by się bardziej emocjonujące. 

19 minut temu, Azymix napisał:

Ja to bym usunął w pizdu te kontenery tylko gospo psują, a jak już mają być to nie co środe tylko co kilka miesięcy

Mam inną propozycję. Niech zrobią je co 2/3 tygodnie. A przedmioty te same. Co są teraz. Wszystko to samo , tylko że w innym przedziale czasowym

30 minut temu, Azymix napisał:

Ja to bym usunął w pizdu te kontenery

Nie właśnie, kontenery usuwają trochę hajsu z graczy, jest to dobre. Aczkolwiek mogły by być co 2 tyg. 

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy