Skocz do zawartości
fl0w

[Propozycja] <Forum> <Działy dla Twórców> - <~fl0w.>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ~fl0w.

Czego dotyczy propozycja?: Forum

Opis propozycji:

Jako osoba bardzo zainteresowana Grafiką bardzo odczuwam brak działu specjalnie dla grafiki, idąc dalej nie ma również działu dla Maperów ani Modelerów.
Wszystkie wyżej wymienione są wrzucone do jednego, moim zdaniem - mało przejrzystego działu jakim jest "Wasza Twórczość".

7OvH1iU.png

Wychodzę z prośbą, napisaną w formie propozycji o rozdzielenie tych trzech kategorii.

WASZA TWÓRCZOŚĆ
             - Dział Grafików / Graficzny
             - Dział Maperów / Maperski
                   - Dział Modelerów / Modelarski

Wprowadzenie tej propozycji z pewnością doda czytelności i uporządkuje tą część forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MrMatej graficzny bez problemu biorę na siebie, mam nawet ciekawy pomysł.

Maperski proponuję członka z waszej ekipy - @Bartx., lub jeśli dobrze pamiętam @BoysiaQ też się tym interesuje.

Modelarski, również z zespołu paradise - @karol

Wystarczy tylko wyrażenie chęci przez takie osoby i można w całkiem fajny sposób rozwinąć dział Wasza Twórczość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 hours ago, fl0w said:

@MrMatej graficzny bez problemu biorę na siebie, mam nawet ciekawy pomysł.

Maperski proponuję członka z waszej ekipy - @Bartx., lub jeśli dobrze pamiętam @BoysiaQ też się tym interesuje.

Modelarski, również z zespołu paradise - @karol

Wystarczy tylko wyrażenie chęci przez takie osoby i można w całkiem fajny sposób rozwinąć dział Wasza Twórczość.

Ja cie rozumiem ale zaraz mniej osób będzie dodawać kontent ja bardziej bym dodał wymagane tagi np "GRAFIKA" "MAPY" "MODELE"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może zamiast dodawać nowe kategorie to proponuję dodać do Wasza twórczość specjalne tagi koloryzujące takie jak: Graficzny, Maperski, Modelerski i będzie się wyróźniało na tym tle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecnie nie widzimy aż takiego zainteresowania w tej dziedzinie, poza tym nie jest to forum tematyczne aby tworzyć podforum dla każdej dziedziny, gdy zobaczymy duże zainteresowanie wtedy będziemy mogli się nad tym zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności