Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

[Propozycja] [Serwer] Reputacja org przestępczych - pszysiat

pszysiat
 Share

Recommended Posts

Nick: pszysiat
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]: Serwer
Opis propozycji: Witam, przychodzę tutaj z propozycją zmiany systemu reputacji w gangach. Zacznijmy od tego że jeśli gang ma np 0 reputacji a drugi 10k to członek gangu który ma 0 reputacji po zabiciu drugiego i tak otrzyma za to tylko 1 pkt. reputacji, przez co wbijanie reputacji (dla org które pod nią graja) jest długie i monotonne. Moją propozycją jest lekka zmiana systemu reputacji i dodanie że od np. 3k RP gangu po śmierci tracimy 2 pkt reputacji a osoba która nas zabije dajmy na przykład znów 0 RP otrzyma 2 RP. Nie od dzisiaj wiadomo że niektóre organizacje "pocą się" aby zdobyć respekt, wtedy musiałyby grać bardziej ostrożnie aby go głupio nie tracić reputacji. 
(Mam nadzieje że każdy zrozumie o co chodzi w propozycji)

Na tak, fajnie by było zrobić coś takiego, czemu? 

Teraz "lepsze" gangi zabijaja dwóch i raz sie wy**********ą i idzie respekt do góry, jest to bez sensu według mnie.

Fajnie by było jak brzys by dodał, że organizacja która ma 1k respektu + po zabiciu osoby z ów gangu reputacja spada podwójnie, w tym przypadku - 2 respektu, ale jeden by dodawało organizacji, która zabije. Po prostu, aby serwer brał sobie ten jeden respekt. 

14 godzin temu, SprytsBeng napisał:

Może to by przeszło. Ale nie ma na to szans. Była by papranina i w ogóle. Podziękujemy takim czymś.

Znaczy nwm po co ty się akurat wypowiadasz pod propozycją dla przestępczych jak ty w SARA jesteś?

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy